dogrywka 1. połowa2 : 2
dogrywka 2. połowa2 : 2
karne3 : 0
127'

KONIEC MECZU! DRUGOLIGOWA STAL STALOWA WOLA WYRZUCA PIASTA Z PUCHARU POLSKI! GOSPODARZE BYLI BEZBŁĘDNI W KONKURSIE JEDENASTEK!

126'

TOMASZ MOKWA strzela, ale broni WIETECHA!

125'

DAMIAN ŁANUCHA nie myli się i pokonuje Rusova!

124'

UROS KORUS PRZESTRZELA!

123'

TOMASZ PŁONKA pokonuje Rusova!

122'

ADRIAN KOPCZYŃSKI uderza, ale karnego broni Tomasz Wietecha!

121'

DAWID JABŁOŃSKI strzela karnego!

120'

Rozpoczynamy konkurs rzutów karnych!

120'

Koniec drugiej połowy dogrywki! O tym, kto awansuje do kolejnej fazy Pucharu Polski zadecyduje seria rzutów karnych!

117'

Cóż za szansa Stali! Tomasz Płonka uderzał na bramkę Piasta z bliskiej odległości, ale piłka powędrowała nad poprzeczkę!

114'

Wszystko wskazuje na to, że w Stalowej Woli dojdzie do konkursu rzutów karnych.

112'

Groźna kontra Stali, ale Dobrivoj Rusov zatrzymał gospodarzy.

110'

Mateusz Długołęcki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał na bramkę Stali głową. W tej sytuacji lepszy okazał się jednak Tomasz Wietecha, który zatrzymał piłkarza Piasta.

108'

Piast zamknął rywali na ich własnej połowie, ale nie potrafi strzelić gola. Gospodarze opadają z sił, ale mimo to wciąż dzielnie bronią dostępu do bramki Tomasza Wietechy.

106'

Prawdopodobnie jakiś skurcz złapał Michała Mistrzyka, który trzyma się za łydkę.

105'

Rozpoczynamy drugą połowę dogrywki.

105'

Koniec pierwszej połowy dogrywki.

104'

Paweł Moskwik nie podnosi się z murawy. Sztab medyczny Piasta musi interweniować.

103'

Częściej atakują piłkarze Piasta, ale gospodarze nie mają zamiaru się poddać i skutecznie się bronią.

100'

Cezary Demaniuk został ukarany żółtą kartką.

97'

Paweł Moskwik dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale Tomasz Wietecha wypiąstkował piłkę.

96'

Wielkie zamieszanie w polu karnym Stali, jeden z graczy wybił piłkę już z linii pola karnego. Goście przespali tę sytuację, wystarczyło bowiem, aby któryś z graczy Piasta skierował ją do siatki.

95'

Ależ okazja Piasta! Piotr Kwaśniewski mocno uderzał na bramkę Stali sprzed pola karnego, ale Tomasz Wietecha wyciągnął się między słupkami niczym struna i skierował piłkę nad poprzeczkę.

93'

Krystian Wrona został ukarany żółtą kartką.

91'

Rzut rożny dla gliwiczan, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy. Dobrze w tej sytuacji spisali się defensorzy Stali.

90'

Rozpoczynamy pierwszą połowę dogrywki!

95'

Koniec regulaminowego czasu gry. O tym, która z drużyn awansuje do 1/8 finału Pucharu Polski zadecyduje dogrywka, a być morze konkurs rzutów karnych.

93'

Gliwiczanie mieli już zwycięstwo na talerzu, ale w doliczonym czasie gry Tomasz Płonka główką pokonał Dobrivoja Rusova. W Stalowej Woli szykuje się dogrywka.

92'

GOOOL! TOMASZ PŁONKA! STAL DOPROWADZA DO WYRÓWNANIA!

91'

Sebastian Musiolik został ukarany żółtą kartką.

90'

Sędzia przedłużył spotkanie o pięć minut.

89'

Ostatniej zmiany dokonuje Radoslav Latal. Plac gry opuści strzelec dwóch bramek dla gliwiczan, Gerard Badia, a pojawi się Budzik.

85'

Rzut wolny dla Stali, do piłki najwyżej wyskoczył Krystian Wrona, ale skierował ją obok słupka.

84'

Zmiana także w ekipie Piasta. Demaniuk zastąpi Dytko.

82'

Ostatnia zmiana w Stali, boisko opuszcza Giel, zastąpi go Jagiełło.

79'

Jakub Kuzdra opuścił boisko na noszach, ale po chwili wstał z nich i wygląda na to, że będzie gotowy do gry.

78'

Mamy przerwę w grze, któryś z graczy Piasta nie podnosi się z murawy.

77'

Kwaśniewski dośrodkował piłkę w pole karne, ale...nie było tam żadnego z jego kolegów.

75'

Zmiana w Stali, za Kowalskiego pojawi się Siudak.

73'

Długie podanie Kwaśniewskiego, futbolówka wyszła jednak za linię boczną.

71'

Piast zamknął rywali na ich własnej połowie i szuka okazji do powiększenia przewagi.

68'

Michał Kachniarz został ukarany żółtą kartką.

67'

Krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

65'

Gerard Badia znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Stali i nie pomylił się, pewnie kierując piłkę do siatki. Tym razem Tomasz Wietecha był bez szans.

64'

GOOOOL! GERARD BADIA TRAFIA PO RAZ DRUGI!!

63'

Pierwsza zmiana w drużynie Piasta, za Angielskiego pojawił się Kwaśniewski.

60'

Tomasz Płonka dobrze przyjął piłkę i postanowił oddać strzał, który pewnie obronił Dobrivoj Rusov.

58'

Grzegorz Wawrzyński został ukarany żółtą kartką.

57'

Rzut rożny dla Stali, Grzegorz Wawrzyński przyjął piłkę i już składał się do oddania strzału. W ostatniej chwili został jednak zablokowany przez jednego z graczy Piasta.

55'

Tomasz Wietecha znów w akcji, tym razem zatrzymał strzał Patricka Dytki.

53'

Jakub Kuzdra zdecydował się na oddanie strzału sprzed pola karnego, ale dobrą interwencją popisał się Tomasz Wietecha.

51'

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gliwiczanie. Teraz to oni dyktują na boisku swoje warunki.

50'

Groźna sytuacja Piasta! Adrian Klepczyński po zagraniu piłki z rzutu rożnego uderzał na bramkę Stali głową, ale minimalnie przestrzelił.

48'

Krótka przerwa w grze, jeden z graczy Piasta jest opatrywany.

47'

Rzut wolny dla Piasta, ale Gerard Badia trafia w mur.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

47'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Stal Stalowa Wola remisuje z Piastem Gliwice 1:1.

46'

Mateusz Kantor został ukarany żółtą kartką.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

43'

Radosław Mikołajczak musiał opuścić plac gry, ponieważ nabawił się jakiegoś urazu.

43'

Pierwsza zmiana w drużynie Stali boisko opuszcza Mikołajczak, w jego miejsce pojawi się Płonka.

40'

Groźny strzał gliwiczan po rzucie rożnym, ale między słupkami bramki Stali bardzo dobrze spisuje się dziś Tomasz Wietecha, który po raz kolejny już uchronił swój zespół przed stratą gola.

38'

Patrick Dytko został ukarany żółtą kartką.

36'

GOOOL! DAMIAN ŁANUCHA!

34'

RZUT KARNY DLA STALI!!

32'

Korner w wykonaniu piłkarzy Stali nie przyniósł zagrożenia pod gliwicką bramką.

31'

Radosław wywalczył rzut rożny dla Stali.

30'

O ile pierwszy kwadrans w wykonaniu Stali był bardzo dobry, o tyle po stracie gola goście nieco spuścili z tonu. Na boisku zarysowuje się przewaga gliwiczan.

28'

Gerard Badia został ukarany żółtą kartką.

28'

28'

Poza stadionem doszło do incydentu z udziałem kibiców

27'

26'

Piłkarze obu drużyn wracają do gry.

25'

Sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

23'

Groźna akcja Piasta, Adrian Klepczyński znalazł się w sytuacji, w której miał przed sobą tylko Tomasza Wietechę, ale górą w tym pojedynku znów był golkiper Stali.

21'

Patrick Dytko sprawnie minął defensorów Stali i znalazł się w dobrej sytuacji do oddania strzału, zatrzymał go jednak Wietecha.

19'

Rzut rożny dla Piasta, wrzutka w pole karne gospodarzy, ale pewnie interweniuje Tomasz Wietecha.

17'

Tomasz Mokwa został ukarany żółtą kartką.

16'

Chociaż to Stal stwarzała sobie w ostatnich kilku minutach więcej sytuacji, prowadzenie obejmują goście z Gliwic. Gerard Badia otrzymał piłkę na trzydziestym metrze, dostrzegł daleko wysuniętego golkipera Stali i przelobował go.

15'

GOOOOL! GERARD BADIA!!!

11'

Groźnie pod bramką Piasta. Po rzucie rożnym dla Stali i piłka powędrowała w kierunku Pawła Giela, który uderzał głową, ale minimalnie się pomylił, w efekcie futbolówka nie wpadła do siatki.

9'

Damian Łanucha zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, piłka znalazła się jednak w rękach Dobrivoaj Rusova.

7'

Tym razem do głosu doszli goście z Gliwic. Patrick Dytko znalazł się przed polem karnym gospodarzy i zdecydował się na oddanie strzału. Piłka koniec końców powędrowała obok słupka.

5'

Kolejna dobra akcja gospodarzy, Damian Łanucha biegł prawym skrzydłem i znalazł się w dobrej pozycji na oddanie strzału, lecz zamiast tego postanowił odegrać piłkę do swoich partnerów, co zakończyło się niecelnym podaniem.

4'

W pierwszych minutach spotkania lepiej prezentują się piłkarze Stali. To oni utrzymują się na połowie rywala i jak na razie stwarzają więcej groźnych sytuacji bramkowych.

3'

Bardzo nieudane dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Piłkę bez problemu wyłapał Tomasz Wietecha.

2'

Mocny początek w wykonaniu piłkarzy Stali. Niezłe dośrodkowanie w kierunku Krystiana Wrony, który uderzał futbolówkę głową, ale ta minęła prawy słupek bramki Piasta dosłownie o centymetry.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz 1/16 finału Pucharu Polski!

16:57

Zawodnicy obu drużyn pojawili się już na murawie. Za moment zaczynamy.

16:55

Upały, które panują w całej Polsce nie ominęły Stalowej Woli. Dziś termometry wskazują tutaj nieco ponad trzydzieści cztery stopnie. Taka pogoda z pewnością nie ułatwi piłkarzom gry.

16:49

Gospodarze zagrają dziś w swoich tradycyjnych, zielonych strojach, z kolei goście w niebieskich trykotach.

16:35

Rezerwowi Stali: Zacharski, Stelmach, Ujda, Jagiełło, Siudak, Płonka, Bogacz.

16:35

Rezerwowi Piasta Gliwice: Leszczyński, Budzik, Demianiuk, Kwaśniewski, Łabojko.

16:25

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 1/16 finału Pucharu Polski, w którym Stal Stalowa wola zmierzy się z Piastem Gliwice.

12:50

Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Drugoligowiec podejmie rozpędzonego ekstraklasowicza

Już dziś o godz. 17:00 Stal Stalowa Wola podejmie na własnym stadionie Piasta Gliwice w meczu 1/16 finału Pucharu Polski. Czy drugoligowa "Stalówka" jest w stanie powstrzymać rozpędzonego ekstraklasowicza?

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 3:2