Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
0 : 2
Lech PoznańLech Poznań
94'

Koniec meczu, Lech Poznań awansuje do kolejnej fazy Pucharu Polski wygrywając 2:0 po dwóch trafieniach Holmana, dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje w Ekstraklasa.net!

90'

Arbiter doliczył 4 minuty.

90'

Djousse faulowany przez Dudkę, ale gwizdek arbitra milczy, powinien być karny dla gospodarzy!

88'

Atak pozycyjny Lecha, ale stratę zanotował Trałka.

87'

Lovrencsics zagrał przed bramkę, tam piłka odbija się od Łabędzkiego i trafia Holmana, który pokonuje Wróbla!

86'

0:2!!! Holman!!!!

85'

Woźniak ściął do środka, ale uderzył bardzo, bardzo słabo.

83'

Kontra Olimpii, Djousse pognał z piłką zagrał do Paweli, ale ten nie potrafił pokonać Gostomskiego!

82'

Kazlauskas tym razem zablokowany, gospodarze nadal walczą.

80'

Dwie akcje Lovrencsicsa, najpierw zagrał wzdłuż bramki, a potem z narożnika boiska. Chwilę później z kontra wyszli gospodarze, ale nadal wynik nie ulega zmianie.

78'

Kaczmarek kolejny raz zagrywał z rzutu wolnego, ale futbolówka ląduje w rękawicach Gostomskiego.

77'

Wilusz opuszcza boisko, a w jego miejsce zobaczymy Łukasza Trałkę.

76'

Djousse uderza nad bramką.

75'

Kazlauskas otrzymał piłkę na 10. metrze, było blisko, będzie korner!

74'

Fabian Pawela zmienia Cieślińskiego.

73'

Gospodarze mają coraz mniej czasu na przedłużenie szans , na awans do dalszej fazy Pucharu Polski.

72'

Formella uderzył z dystansu, ale nieclenie.

70'

... a za Thomallę widzimy Marcina Robaka.

69'

Kazlauskas melduje się za Szczota...

67'

Gergo Lovrencsics uderzył z dystansu, ale nie trafił w światło bramki.

67'

Długa akcja poznaniaków, ostatecznie strata Formelli, ale Tetteh odbiera piłkę.

66'

Żywe 20 minut za nami, czekamy na kolejne bramki.

64'

Pierwsza akcja Węgra, piłka trafia do Holmana, dobrze interweniuje Wróbel, został jednak ostro potraktowany przez Holmana.

62'

Lovrencsics melduje się za Kownackiego.

61'

Formella zagrywa z rzutu wolnego, ale na spalonym jeden z kolegów.

60'

Dobra akcja Woźniaka ze Szczotem, potem piłka trafia do Pitera-Bućko, a ten strzela fatalnie...

59'

Lech buduje atak pozycyjny, chwila oddechu, ale Olimpia podchodzi pressingiem.

58'

Banasiak za długo przekładał piłkę i stracił piłkę! Dlaczego zawodnik Olimpii nie strzelał?!

56'

Djousse zagrywał do kolegi z drużyny, ale za mocno, Gostomski łapie piłkę.

55'

Za nami kilka minut drugiej połowy i w tym czasie zobaczyliśmy więcej sytuacji podbramkowych, niż przez pierwsze 45 minut.

54'

Tym razem krótko rozegrany korner, Woźniak wykłada piłkę Kaczmarkowi, ale ten fatalnie pudłuje!

51'

kolejny słabo rozegrany stały fragment gry przez gospodarzy.

51'

Wilusz w pojedynku z Djousse wybija piłkę na rzut rożny.

50'

Kownacki uderzył głową nad bramką grudziądzan.

49'

Holman za długo holował piłkę, była szansa na kolejne trafienie, ale futbolówka zostaje wybita na korner.

47'

Lech trafia do siatki Olimpii, ale arbiter nie uznaje bramki, na spalonym Kamiński.

47'

Obie ekipy przystąpiły do gry bez zmian.

46'

Gramy!

19:03

Obie drużyny wróciły na murawę. Zaraz początek drugiej odsłony.

47'

Koniec pierwszej połowy, do przerwy Olimpia 0-1 Lech.

46'

Djousse strzelał z ostrego kata, broni Gostomskiego, a potem futbolówka odbija się od Cieslińskiego!

45'

Arbiter doliczył 1 minutę do pierwszej odsłony.

45'

Banasiak z prawego skrzydła nie zdołał dograć w pole karne Lecha.

44'

Nic nie wskazuje na to, aby do przerwy wynik miałby ulec zmianie.

41'

Kaczmarek wystawił piłkę Piterowi-Bucko, ale ten uderzył wysoko nad bramką.

40'

Kaczmarek faulowany przez Ceesay`a, a zawodnik gości otrzymuje kartonik.

38'

Wzmógł się doping na obiekcie Olimpii, tego potrzebują piłkarze.

37'

Cessay ściął do środka i uderzył na bramkę Olimpii, ale niecelnie.

35'

Atak pozycyjny poznaniaków, Lech gra najmniejszym nakładem sił.

34'

Słabe rozegranie piłki przez Kolejorza, piłka ląduje w rękawicach Wróbla.

32'

Lewandowski niepotrzebnie faulował daleko od własnej bramki, żółta kartka dla byłego defensora Pogoni Siedlce.

30'

Zakotłowało się pod bramką Lecha, jednak Wilusz okazał się sprytniejszy od Djuosse.

29'

Lech sprawia wrażenie drużyny, która chciałaby już iść do szatni. Olimpia trochę chaotycznie, ale jednak stara się spychać do defensywy mistrzów Polski.

27'

Kolejny korner dla gospodarzy, ale poznańska defensywa wybija piłkę.

26'

Wracamy do gry. Futbolówka w posiadaniu gospodarzy.

24'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

22'

Grudziądzanie coraz częściej atakują poznańską bramkę. Kolejorz gra "na stojąco".

20'

Aj, źle to rozegrali gospodarze, od bramki zacznie Gostomski.

19'

Djousse wyszedł z kontrą i został powalony przez Kamińskiego. Zawodnik Lecha został ukarany żółtą kartką.

17'

Na bramkę gospodarzy strzelał jeden z Lechitów, będzie korner, ponieważ interweniował Wróbel.

15'

Atak pozycyjny gości, jednak Holman po raz kolejny traci piłkę.

14'

Gospodarze są zmuszeni do atakowania, grudziądzanie muszą odrobić straty.

13'

Marcin Kaczmarek uderzył nad bramką Gostomskiego.

11'

Dariusz Dudka zagrywa piłkę ręką, rzut wolny dla gospodarzy.

11'

Wróbel broni pierwsze uderzenie Holmana, potem dobitkę Kędziory, ale ponowna próba Węgra ląduje w siatce, mistrz Polski prowadzi w Grudziądzu!

9'

0:1!!! Holman!!!!!

7'

Lewandowski przytrzymał Thomallę, a Wróbel mógł pewnie złapać piłkę.

6'

Holman stracił piłkę na rzecz Djousse, ale były zawodnik Pogoni Siedlce traci piłkę.

5'

Pierwsze uderzenie gości, Dariusz Formella uderzył na bramkę Wróbla, ale niecelnie.

4'

Olimpia występuje w biało-zielonych strojach, a Lech gra w niebieskich trykotach.

3'

Gostomski nie został zmuszony do interwencji.

2'

Pierwsza akcja gospodarzy, Ceesay wybija piłkę na korner.

16:54

Pojedynek Olimpii z Lechem poprowadzi Marek Opaliński z Legnicy.

16:51

Biało-zieloni również nie rozpoczęli sezonu imponująco, po dwóch meczach na zapleczu Ekstraklasy mają zaledwie jeden punkt i zajmują 16. lokatę w 1. lidze.

16:48

Mistrzowie Polski od kilku tygodni zmagają się z marazmem w swojej grze. Odpadnięcie z el. LM, 11. miejsce w E-klasie nie świadczą zbyt dobrze o dyspozycji "Kolejorza".

16:41

Pojedynek biało-zielonych z Lechem jest powrotem do przeszłości. Dlaczego? Otóż trzy lata temu obie ekipy mierzyły się w Grudziądzu, również w ramach 1/16 Pucharu Polski. Wówczas lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 2:1

16:30

Witamy serdecznie, za 90 minut w Grudziądzu, miejscowa Olimpia rozpocznie bój w 1/16 pucharu Polski z mistrzem Polski, Lechem Poznań.

10:57

Olimpia Grudziądz - Lech Poznań LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Powrót do przeszłości w Pucharze Polski

Już dziś rozpoczyna się faza 1/16 pucharu Polski, a w Grudziądzu miejscowa Olimpia podejmie mistrza Polski Lecha Poznań. Jest to swojego rodzaju powrót do przeszłości, ponieważ trzy lata temu oba zespoły mierzyły się ze sobą w 1/16 i wówczas lepsi okazali się grudziądzanie.