southamptonSouthampton
22:40

Dziękujemy już Państwu za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE, Dobranoc!

96'

Koniec spotkania! Bezbramkowym remisem kończy się pojedynek Arsenalu z Southamptonem! W drugiej części spotkania zdecydowanie przeważali gospodarze, ale cudowne interwencje Forstera spowodowały, że spotkanie za kończyło się bez bramek.

93'

I kolejna żółta karta dla gospodarzy, tym razem ukarany nią Gabriel Paulista.

91'

Żółtą kartką ukarany teraz w końcówce Francis Coquelin.

90'

Noi ostatnia zmiana u Świętych! Za Sandro Mane na murawie boiska pojawia się Matt Targett.

87'

Druga zmiana w Arsenalu. Schodzi Mathieu Flamini, a pojawia się Francis Coquelin.

85'

Jak to mogło znowu nie wpaść?! Arsenal marnuje kolejną dwustuprocentową szanse na zdobycie bramki! Ozil z Sanchezem rozmontowali obronę Souhampton i ten pierwszy oddał strzał, który jednak po raz kolejny świetnie obronił Forster!

83'

W końcówce spotkania mamy drugą zmianę w barwach Świętych. Z boiska schodzi James Ward-Prowse, a w jego miejsce pojawia się Juanmi.

75'

Jose Fonte jest właśnie opatrywany po zderzeniu głowami w polu karnym Arsenalu. Wszystko jednak wygląda na to, że zawodnik gości za moment wróci na boisko.

72'

I po raz kolejny Arsenal powinien objąć prowadzenie! Tym razem po rzucie rożnym dla Kanonierów fantastycznie piłkę w polu karnym gości przyjął Sanchez i oddał strzał na bramkę Świętych, który jednak został wybity przez jednego z obrońców.

71'

Pierwsza zmiana także w barwach Southamptonu, Graziano Pelle wchodzi w miejsce Dusana Tadića.

68'

I kolejny raz świetna interwencja! Forster wyjmuje piłkę po strzale głową Sancheza! Ale tym razem nie było zbytniego zagrożenia.

66'

Forster zapowiada się na zawodnika meczu! Teraz fantastycznie dwukrotnie interweniuje po dwóch strzałach Theo Walcotta! Druga sprawa, że zawodnik Arsenalu dwukrotnie trafiał prosto w bramkarza Świętych.

63'

I kolejna świetna interwencja Forstera! Teraz golkiper Southamptonu pewnie interweniował po strzale Sancheza!

63'

Pierwsza zmiana w barwach Arsenalu. Boisko opuszcza Joel Campbell, a na nim pojawia się Theo Walcott.

61'

No i mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu, Cedric Soares zostaje są ukarany za faul w środku pola.

52'

Po raz kolejny Arsenal stanął przed szansą na zdobycie pierwszej bramki w tym meczu, ale Mesut Ozil minimalnie niedokładnie zagrał w polu karnym gości do Campbella i ten nie zdołał już opanować piłki.

50'

Ależ spektakularna interwencja Forstera!!! Olivier Giroud uderzył z okolic pola karnego niemal w okienko bramki Świętych, ale Forster w doskonały sposób wyciągnął się i zdołał wyjąć piłkę lecącą niechybnie do bramki gości.

47'

Long ruszył na bramkę Arsenalu, ale zawodnik Southampton zgubił piłkę w bardzo łatwy sposób.

46'

Sędzia użył gwizdka a więc możemy zaczynać drugą część meczu! Oba zespoły jak na razie bez zmian.

21:45

Wracamy do relacji ze spotkania Arsenal Londyn - Southampton, miejmy nadzieję że w drugiej części gry będzie więcej emocji.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Arsenal remisuje z Southampton 0:0. Szczerze mówiąc w swoim życiu oglądałem bardziej emocjonujące spotkania, ale miejmy nadzieję, że w drugiej części będzie ich więcej i przede wszystkim zobaczymy bramki.

44'

Olivier Giroud był bliski teraz zdobycia bramki dla Kanonierów, ale w decydującym momencie pod naciskiem obrońców gości nie trafił czysto w piłkę i wciąć mamy bezbramkowy remis.

41'

Znakomitą okazję miał teraz Southampton! Mane wyszedł sam na sam z Petrem Cechem, ale z decydującym momencie snajper gości nieczysto trafił w piłkę i bramkarz Arsenalu nie musiał interweniować.

38'

W pierwszej części gry piłka głównie wędruje w środkowej strefie boiska, rzadko przedostaje się w pole karne któregoś z zespołów dlatego na razie niestety ciężko jest się emocjonować tym pojedynkiem.

31'

Mocnym uderzeniem zza pola karnego popisał się teraz Oriol Romeu, ale zawodnik Southamptonu posłał piłkę niewiele nad poprzeczką bramki Arsenalu.

26'

Wreszcie coraz śmielej zaatakowali gospodarze, Arsenal gra agresywniej i dzięki temu teraz to oni mogą przytrzymać piłkę.

21'

Niemożliwe jak teraz Arsenal nie zdobył bramki! Po dośrodkowaniu w pole karne gości Olivier Giroud zgrał piłkę do Mesuta Ozila a ten skierował ją w stronę bramki, problem w tym, że w miejsce gdzie stał Forster, który instynktownie wybił piłkę poza plac gry!

20'

Bardzo podobny rzut wolny Southamptonu do tego, który mieli w pierwszych minutach spotkania, teraz jednak pewną interwencją popisał się Petr Cech

17'

Przycisnął Arsenal, ale niczym w niedawno zakończonych mistrzostwach Europy w piłce ręcznej Kanonierzy grają po obwodzie pola karnego nie mogąc się przedrzeć w jego obręb.

14'

W odpowiedzi zaatakowali Święci, ale Mane nie zrozumiał się z kolegą z zespołu i chcąc podać nad głowami rywali, posłał piłkę poza boisko.

12'

Ależ Arsenal miał teraz teraz fantastyczną okazję na zdobycie bramki! Alexis Sanchez zagrał długą piłkę w pole karne do Mesuta Ozila, który przyjął ją perfekcyjnie i nie zastanawiając się długo oddał na bramkę Southamptonu, który jednak instynktownie obronił Jose Fonte!

11'

Teraz Long miał szanse na stworzenie zagrożenia pod bramką Arsenalu, ale Irlandczyk niedokładnie przyjął piłkę i cała akcja spaliła na panewce.

9'

Na razie ciężko jest opisać jakąś składną akcję, bo po prostu na razie jeszcze takowej nie widzieliśmy. Przeważa Southampton, ale gospodarze są czujni w defensywie i niweczą zapędy rywali.

6'

Jak na razie Kanonierzy nie potrafią wymienić kilku dokładnych podań, by stworzyć jakąś składną akcję.

3'

Ward-Prowse zagrywa z rzutu wolnego w kierunku bramki Arsenalu i Petr Cech z problemami wybija piłkę na rzut rożny!

3'

Początek spotkania aktywniej zaczęli zawodnicy gości, to oni utrzymują się przy piłce na połowie rywali.

20:46

Pierwszy gwizdek sędziego! Zaczynamy spektakl na Emirates Stadium!

20:45

Ławka rezerwowych Arsenalu: Ospina (Br.), Chambers, Coquelin, Gibbs, Mertensacker, Oxlein-Chambierlein, Walcott.

20:43

Ławka rezerwowych Southampton: Stekelenburg (Br.), Clasie, Juanini, Martina, Pelle, Targett, Yoshida.

20:42

Dwudziestu dwóch piłkarzy, oraz sędziowie już są na murawie boiska, a więc to znak, że za chwilę zabrzmi pierwszy gwizdek w tym spotkaniu!

20:40

Piłkarze obu zespołów są już w tunelu prowadzącym na murawę Emirates Stadium, zatem już za moment rozpoczną się wielkie emocje związane z angielską Premier League!

20:30

Southampton natomiast jest ostatnio na drugim biegunie. Trzy ostatnie mecze to trzy kolejne zwycięstwa, z Wotfordem, West Bromem i to ostatnie, najważniejsze, na Old Trafford z Manchesterem United 1:0.

20:27

Arsenal meczem z zespołem "Świętych" będzie chciał przełamać złą passę trzech kolejnych meczy bez zwycięstwa. W zeszły weekend "Kanonierzy" przegrali na Emirates Stadium w hicie kolejki z Chelsea 0:1, natomiast dwa poprzednie ligowe mecze zakończyły się remisem.

20:24

Mimo to, że oba zespoły dzieli pięć miejsc i aż jedenaście punktów spotkanie zapowiada się na bardzo wyrównane, jednakże z minimalnym wskazaniem na Arsenal. Podopieczni Arsena Wengera będą chcieli pokazać, że kolejny sezon z rzędu będą walczyć o najwyższe cele w Anglii, a do tego z pewnością są potrzebne takie zwycięstwa, jak to ewentualne z Southamptonem.

20:21

Kanonierzy aktualnie zajmują trzecią pozycję w tabeli Premier League ze stratą trzech oczek do liderującego Leicester, natomiast Southampton plasuje się na ósmym miejscu z dorobkiem 33. punktów.

20:18

Witamy bardzo serdecznie w ten wtorkowy wieczór i zapraszamy na relację LIVE z pojedynku Arsenal Londyn - Southampton, którego start zaplanowano na 20:45! Relację ze starcia 24. kolejki Premier League specjalnie dla Państwa przeprowadzi Bartosz Głąb!