Manchester CityManchester City
20:25

To tyle z Londynu, za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak.

20:24

Bardzo dobry mecz oglądaliśmy na zakończenie soboty w Premier League. Piłkarze obu drużyn stworzyli interesujące widowisko, a na pochwałę zasługuje postawa West Hamu, który miał dzisiaj swoje okazje i miał szanse na zwycięstwo - tak wywalczony remis nie jest jednak powodem do wstydu.

94'

POPRZECZKA! STRZELAŁ KOUYATE, SĘDZIA KOŃCZY MECZ!

94'

Żółta kartka dla Fernando, West Ham ma rzut wolny w ostatnich sekundach.

93'

W ostatniej minucie meczu szarpie De Bruyne, City cały czas atakuje!

92'

Źle przyjmuje piłkę w polu karnym Raheem Sterling, prosta strata byłego zawodnika Liverpoolu. Niezbyt dobrą zmianę dał dziś młody Anglik.

91'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy meczu.

89'

Yaya Toure z żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.

89'

Jelavić dostał dobre dośrodkowanie, przyjął piłkę, jednak sędzia zdecydował się przerwać grę, dopatrując się przewinienia.

87'

Kibice żegnają oklaskami Ennera Valencię, w jego miejsce pojawia się Nikica Jelavić.

86'

Teraz piłka co chwila zmienia właściciela przed polem karnym gospodarzy, mały "pinball". Ostatecznie wybijają gospodarze.

85'

Już za moment ostatnią zmianę wykona także trener Slaven Bilić.

83'

Defensywna zmiana w Manchesterze City. Dobry mecz rozegrał dziś David Silva, zmienił go już Fernando.

81'

REMIS W LONDYNIE! SERGIO AGUERO STRZAŁEM Z PIERWSZEJ PIŁKI POKONUJE ADRIANA, MECZ ZACZYNA SIĘ OD NOWA!

80'

Słabe zagranie Victora Mosesa, który nie patrząc nawet w pole karne The Citizens zdecydował się na dośrodkowanie - wrzutka szybuje nad poprzeczką, a zawodnik West Hamu kręci głową.

78'

Iheanacho próbował od razu strzelać na bramkę West Hamu, został jednak zablokowany przez Winstona Reida. Po chwili po płaskim podaniu Sterlinga świetnie interweniuje Adrian.

76'

Kelechi Iheanacho pojawia się na boisku w miejsce Fabiana Delpha. Słaby występ reprezentanta Anglii.

75'

Na boisku pojawi się Kelechi Iheanacho.

74'

Zanosi się na drugą zmianę w Manchesterze City.

72'

Otamendi zagrywa górną piłkę w pole karne, którą z najwyższym trudem zdołał uderzyć Kun Aguero - piłka o centymetry mija słupek bramki strzeżonej przez Adriana.

70'

Żółtą kartkę ogląda Sam Byram, ale... ciężko powiedzieć, o co chodziło arbitrowi, możliwe, że młody pomocnik powiedział o jedno słowo za dużo, co nie spodobało się sędziemu.

69'

Spokojnie w obronie klepią piłkarze West Hamu. Są oni dzisiaj bardzo pewni siebie, ich gra z pewnością zasługuje na pochwałę.

67'

Zmiana także w ekipie gości. Bezproduktywnego Jesusa Navasa zmienił Raheem Sterling.

65'

Michail Antonio zastąpiony przez Victora Mosesa.

63'

Szykuje się zmiana w ekipie gospodarzy.

61'

Mark Noble złapany na spalonym na prawym skrzydle po pierwszej próbie West Hamu po zdobytej bramce.

59'

Piłkarze Manchesteru City starają się od razu odgryźć i odpowiedzieć golem, ale świetnie sobie radzi obrona West Ham United.

56'

GOOOOOL!!! FATALNE NIEPOROZUMIENIE OTAMENDIEGO Z HARTEM, ENNER VALENCIA STRZELA Z NAJMNIEJSZEJ ODLEGŁOŚCI, 2:1 DLA MŁOTÓW!!!

55'

Fabian Delph dostał świetne podanie pomijające drugą linię, strzał po długim słupku uderza w słupek!

54'

David Silva nie miał zbyt dużo miejsca przy linii bocznej, zdecydował się nabić Cresswella i wywalczyć aut.

52'

Tuż obok bramki uderza głową Michail Antonio! To była świetna szansa dla Młotów!

50'

Wielkie brawa na stadionie dla Ennera Valencii, który szaleńczym sprintem wywalczył rzut rożny.

48'

Yaya Toure oddaje słaby strzał, prosto w mur. Iworyjczyk jest dziś bardzo niewidoczny, jeśli chodzi o ofensywę.

47'

W drugą połowę lepiej weszli goście. Będą mieć rzut wolny około 25 metrów od bramki.

19:34

Rozpoczynamy drugą część meczu, przy piłce West Ham!

19:26

Oglądamy dobre spotkanie na stadionie West Hamu. Żadna z ekip nie osiągnęła wyraźnej przewagi na boisku, mimo to mecz obfituje w ciekawe akcje, sporo jest szans na zdobycie gola. Czekamy więc na bramki po przerwie!

48'

Kończymy pierwszą połowę, remis w Londynie!

47'

Trochę nerwowo grają gospodarze w końcówce pierwszej połowy, mimo wszystko póki co bez konsekwencji - dobrze czyta grę Adrian i wybija piłkę spod nóg szarżującego Aguero.

45'

Sędzia dolicza trzy minuty do pierwszej połowy spotkania.

44'

Enner Valencia odebrał piłkę Bakaremu Sagni przy linii bocznej, ale pogubił się próbując zagrać ją piętką i posłał ją na aut.

42'

Świetnie piłkę wywalczył Mark Noble, był tuż przy linii końcowej, a w ostatnim momencie wybił ją Fabian Delph!

41'

Teraz West Ham przycisnął gości! Ruletkę w polu karnym zaprezentował Payet, jednak Hart poradził sobie z jego dośrodkowaniem.

39'

Mark Noble z żółtą kartką "zdobytą" za brzydkie zatrzymanie Jesusa Navasa, który padł na ziemię niczym rażony piorunem.

36'

Po bardzo mocnym wrzucie z autu z przewrotki w polu karnym (!) uderza Dimitri Payet - futbolówka szybuje tuż obok okienka bramki!

34'

Co za interwencja Joe Harta! Wyśmienicie zatrzymał piłkę zmierzającą w okienko bramki po uderzeniu Aarona Cresswella.

32'

Martin Demichelis dostaje żółtą kartkę za niezwykle brutalne zatrzymanie przeciwnika tuż przed polem karnym, zasłużona kara indywidualna dla Argentyńczyka.

31'

Kapitalnie z rozegraniem piłki radzi sobie dzisiaj David Silva - tym razem ładnie rozprowadził akcję na lewe skrzydło do Kevina De Bruyne, ten odegrał do Navasa który uderza niecelnie.

30'

Za mocne zagranie do Sama Byrama w pole karne gości, spokojnie radzi sobie Gael Clichy z wybiciem piłki.

27'

Kevin De Bruyne bliski przyjęcia piłki na lewym skrzydle, ale tuż przed nim "wyrósł" nagle Sam Byram. Belg we frustracji fauluje byłego pomocnika Leeds United.

24'

Na boisku leży Cheikhou Kouyate, możliwe że potrzebna będzie kolejna zmiana. Póki co zawodnik The Hammers opuszcza boisko.

22'

Bardzo ambitnie w polu karnym powalczył o piłkę Kun Aguero, zdołał ją nawet wrzucić, ale jedyną osobą w miejscu podania był Adrian, który spokojnie złapał futbolówkę.

19'

Zespołowa akcja Manchesteru City, której głównym architektem był David Silva. Seria świetnych podań Hiszpana w pole karne, której nie potrafił jednak zakończyć strzałem.

16'

Mecz nieco zwolnił tempo, warto wspomnieć, że nie ma tutaj żadnej siły przeważającej. Oglądamy wiele ciekawych akcji, zespoły mają dziś łatwość w stwarzaniu groźnych sytuacji bramkowych.

14'

Jesus Navas przegrywa walkę o piłkę z Dimitri Payetem, Hiszpan musiał ratować się faulem. Przy piłce jednak wciąż The Citizens.

12'

Szykuje się zmiana w zespole West Hamu - jakąś kontuzję złapał Carl Jenkinson, zmieni go nowy nabytek, Sam Byram.

11'

Oglądamy póki co świetny mecz, lepiej weszli w niego gospodarze, ale w tym momencie obudzili się się goście. Świetny początek spotkania.

9'

KUN AGUERO PEWNIE POKONUJE ADRIANA, 1:1 W LONDYNIE!

8'

RZUT KARNY, CARL JENKINSON FAULUJE AGUERO!

7'

CO TU SIĘ STAŁO! Aguero z ostrego kąta lobuje Adriana, piłka mija bramkarza i trafia w słupek! Ależ to była okazja na wyrównanie!

5'

Jesus Navas założył siatkę przeciwnikowi i zagrał prostopadle do Kevina De Bruyne, jednak przy piłce szybciej odnalazł się James Collins. Ważna interwencja zawodnika gospodarzy.

3'

Teraz piłkarze gości naciskani przez gospodarzy tracą piłkę tuż przed polem karnym, za co The Hammers usłyszeli od kibiców gromkie brawa.

1'

Cheikhou Kouyate minął Yaya Toure i zagrał piłkę w pole karne, gdzie strzałem z woleja piłkę w środek bramki posłał Enner Valencia - strzał był zbyt silny, by Hart mógł go zatrzymać. Gospodarze zaczynają mecz mocnym uderzeniem.

1'

CO ZA POCZĄTEK! ENNER VALENCIA WYKORZYSTUJE PODANIE KOUYATE I GOSPODARZE PROWADZĄ 1:0!!!

18:29

Rozpoczynamy spotkanie w Londynie, przy piłce zawodnicy Manchesteru City grający w ciemnoniebieskich strojach!

18:26

Piłkarze już na murawie, czas na tradycyjne przywitanie drużyn i zaczynamy mecz!

18:22

Dobiega już końca rozgrzewka, za chwilę zaczynamy mecz!

18:06

Rezerwowi Manchesteru City: Wilfredo Caballero, Angelino, Pablo Zabaleta, Fernandinho, Fernando, Raheem Sterling i Kelechi Iheanacho.

18:06

Rezerwowi West Hamu United: Darren Randolph, Pedro Obiang, Victor Moses, Angelo Ogbonna, Sam Byram, Nikica Jelavić i Reece Oxford.

18:04

Do spotkania zostało już mniej niż pół godziny, zapoznajmy się już więc z rezerwowymi obu zespołów.

17:44

Przyjrzyjmy się tabeli angielskiej Premier League. Manchester City zajmuje na ten moment trzecie miejsce z dorobkiem 43 punktów, West Ham zaś jest szósty z 35 punktami na koncie.

17:40

Na stronie już składy obu zespołów, ławki rezerwowych podamy bliżej godziny rozpoczęcia meczu.

17:26

Już za godzinę rozpoczynamy mecz West Ham United - Manchester City, a na relację zaprasza Państwa serdecznie Piotr Bernaciak.