4 : 5
LiverpoolLiverpool
1. połowa2 : 1
95'

KONIEC MECZU! CZEGOŚ TAKIEGO W TYM SEZONIE W PREMIER LEAGUE JESZCZE NIE BYŁO! LIVERPOOL OSTATECZNIE POKONAŁ NORWICH 5:4!

94'

Gooool! Adam Lallana! Co się dzieje na Carrow Road!

93'

Sebastien Bassong doprowadził do wyrównania strzałem w prawy dolny róg bramki Liverpoolu.

92'

Gooool! Sebastien Bassong!

90'

Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

89'

Boisko opuścił Alberto Moreno, zastąpił go Steven Caulker.

85'

Roberto Firmino oddał strzał tuż zza linii pola karnego, ale Declan Rudd broni.

82'

Zmiana w Norwich, Cameron Jerome wszedł za Stevena Naismitha.

80'

Norwich - LiverpoolNorwich - Liverpool

78'

Alberto Moreno nieprzepisowo zatrzymywał rywala i powinien zostać ukarany kartką. Sędzia okazał się łaskawy i oszczędził gracza The Teds.

76'

Kolejna zmiana w Liverpoolu. Jordan Henderson opuścił plac gry, zastąpił go Christian Benteke.

75'

Russell Martin źle wycofał piłkę, przejął ją James Milner i niepilnowany zdołał z łatwością przedostać się pod bramkę Norwich, balansem ciała zmylił golkipera rywali i pokonał go pewnym strzałem.

75'

Goool! James Milner! Co za mecz!

71'

James Milner uderzał futbolówkę z rzutu wolnego, ale bez zagrożenia pod bramką Norwich.

69'

A Nathana Redmonda zmienił Matthew Jarvis.

69'

Podwójna zmiana w Norwich. Za Wesa Hoolahana wszedł Martin Olsson.

67'

Alberto Moreno nieprzepisowo zatrzymywał rywala, sędzia odgwizdał faul.

65'

Adam Lallana został złapany na spalonym.

64'

Roberto Firmino świetnie przyjął piłkę zagraną z głębi pola przez Lallanę i z bardzo bardzo bliskiej odległości wbił ją do siatki.

63'

Goool! Roberto Firmino!

61'

James Milner chciał zagrać futbolówkę w pole karne, ale jeden z obrońców skutecznie interweniował.

59'

Pierwsza zmiana w Liverpoolu. Adam Lallana wejdzie za Jordona Ibe.

58'

Jordon Ibe próbował dośrodkowywać na pole karne Norwich, ale jeden z rywali wybił piłkę w odpowiednim momencie.

56'

Kapitan Liverpoolu przyjął piłkę na krawędzi pola karnego i oddał strzał w lewy dolny róg bramki. Declan Rudd nie miał szans, by obronić ten strzał.

55'

Goool! Jordan Henderson!

55'

Roberto Firmino szukał zagraniem Jamesa Milnera, ale liverpoolczykom nie udało się skonstruować żadnej akcji.

54'

Wes Hoolahan bez problemów z jedenastego metra pokonał golkipera Liverpoolu!

52'

RZUT KARNY DLA NORWICH! MORENA SFAULOWAŁ NAISMITHA!

49'

Roberto Firmino musiał być opatrywany przy linii bocznej. Przy okazji sędzia asystent dostrzegł, że Brazylijczyk ma na szyi łańcuszek i kazał mu go zdjąć.

47'

Mbokani dośrodkowywał piłkę do Ivo Pinto, ten opanował ją na skraju pola karnego i w ostatniej chwili oddał strzał z ostrego kąta.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

14:33

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Norwich prowadzi z Liverpoolem 2:1!

44'

Dieumerci Mbokani mógł stworzyć dobrą akcję na koniec pierwszej połowy, ale zbyt mocno zagrywał do Stevena Naismitha.

43'

Piłkarze Norwich grają dzisiaj ze znacznie większym zaangażowaniem i zaciętością. Mina Juergena Kloppa na ławce trenerskiej Liverpoolu nie jest wesoła...

42'

Gol Stevena Naismitha w debiucie w Norwich! Fantastyczne dośrodkowanie Wesa Hoolahana, defensorzy Liverpoolu kompletnie pogubili się w tej sytuacji, a Naismith strzelił w długi róg i pewnie pokonała SImona Mignoleta.

41'

Goool! Steven Naismith na 2:1 dla Norwich!

39'

Długa piłka do Robbie'ego Brady, który ostatecznie wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

38'

Wes Hoolahan pędził na bramkę rywali i próbował przedostać się pod ich bramkę. Został jednak zatrzymany przez defensorów Liverpoolu.

35'

Rzut rożny dla Norwich, to byłą dobra centra, ale Mamadou Sakho najwyżej wyskoczył do piłki i tym razem skończyło się tylko na strachu.

33'

Kolo Toure w samą porę wybił piłkę zagraną w pole karne Liverpoolu. Mogło być groźnie pod bramką gości.

33'

Dieumerci Mbokani cały i zdrów wrócił do gry.

31'

Dieumerci Mbokani ucierpiał i potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Chwilowa przerwa w grze.

29'

29'

Co za gol! Ogromne zamieszanie w polu karnym Liverpoolu, które doskonale wykorzystał Dieumerci Mbokani i z okolicy piątego metra piętką wpakował piłkę do siatki!

29'

Goool! Dieumerci Mbokani na 1:1!

27'

Russell Martin dośrodkowywał na pole karne gospodarzy, ale Simon Mignolet poradził sobie w tej sytuacji.

25'

Alberto Moreno huknął lewą nogą z rzutu wolnego, jednak futbolówka o kilka centymetrów minęła słupek bramki.

24'

Bardzo brzydki faul Sebastiena Bassonga, który pociągnął Firmino za koszulkę tuż przed polem karnym. Będziemy mieli rzut wolny dla gości.

23'

Strzał Hendersona z około 20 metrów został zablokowany

22'

Mogło być 2:0 dla Liverpoolu! Milner wyszedł już sam na sam z bramkarzem, ale za długo zwlekał z wykończeniem akcji i dogonił go Brady, który wślizgiem wybił piłkę

20'

Norwich atakowało, a to Liverpool objął prowadzenie. Gospodarze na pewno nie spodziewali się takiego scenariusza, bo wcześniej skutecznie powstrzymywali zespół "The Reds"

18'

18'

Znakomite podanie Milnera do Firmino, który uniknął spalonego i w sytuacji sam na sam pokonał Rudda. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wtoczyła do bramki

18'

Goool! Roberto Firmino na 1:0 dla Liverpoolu!

17'

Bassong był przekonany, że Rudd wyjdzie z bramki i zgarnie piłkę, tymczasem zza pleców stopera Norwich wyskoczył Firmino, ale jego próba okazała się jednak niecelna

15'

Pierwszy kwadrans dla gospodarzy. Piłkarze Norwich atakują, grają z większym rozmachem i mają więcej ochoty do walki. Liverpool natomiast jakby przyczajony od początku spotkania

12'

Naismith próbował wymusić rzut wolny przed polem karnym Liverpoolu. Ale sędzia nie dał się nabrać

9'

Centra Clyne'a w pole karne Norwich, ale za słabo i niedokładnie podawał zawodnik Liverpoolu. Trafił w defensorów "Kanarków"

8'

Redmond wpadł w pole karne Liverpoolu, zagrał wzdłuż bramki, ale czujny Sakho wybił piłkę

7'

Przedzierał się prawą stroną Ivo Pinto, ale nie zdołał dośrodkować w pole karne Liverpoolu

6'

Naismith ostro potraktował Leivę i powinien dostać żółtą kartę. Ciężko powiedzieć czemu sędzia go nie ukarał, bo nie było się nad czym zastanawiać

4'

Sakho i Naismith powalczyli o piłkę przed polem karnym gości, ale ostatecznie żaden z nich jej nie opanował. Piłkarze Liverpoolu po chwili wybili futbolówkę na połowę Norwich

3'

Długa piłka do Firmino, ale napastnik Liverpoolu nie miał szans, żeby dojść do piłki, bo ta opuściła boisko

1'

Piłka opuściła boisko, Nathaniel Clyne wznowił grę z linii bocznej.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

13:43

Piłkarze Norwich grają dziś w zielono-żółtych strojach, gośćcie zaś w czerwonych trykotach.

13:31

Rezerwowi Liverpoolu: Ward, Benteke, Caulker, Lallana, Allen, Flanagan, Teixeira.

13:30

Rezerwowi Norwich: Ruddy, Jerome, Jarvis, Mulumbu, M. Olsson, Odjidja-Ofoe, Klose.

13:29

13:24

Zapraszamy na relację na żywo z pierwszego meczu 23. kolejki ligi angielskiej! Norwich zagra na własnym boisku z Liverpoolem