KONIEC MECZU! MANCHESTER UNITED WYGRYWA Z LIVERPOOLEM 1:0!

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Jordana Hendersona, ale nic z tego nie wynikło.

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

Ostatniej zmiany dokonuje Juergen Klopp, Steven Caulker zastąpił Jamesa Milnera.

89'

To mogła być dobra akcja Liverpoolu, ale Roberto Firmino został złapany na spalonym.

88'

Jordon Ibe wpadł w pole karne rywali i odegrał piłkę do Christiana Benteke. W ostatniej chwili przejęli ją piłkarze United.

86'

Jordon Ibe uderzał z dystansu, futbolówkę pewnie wyłapał David de Gea.

85'

James Milner znów dośrodkowywał z rzutu rożnego, nie przyniosło to zagrożenia pod bramką gości.

83'

Liverppol - Manchester UnitedLiverppol - Manchester United

81'

Kolejna zmiana w Liverpoolu, Kolo Toure schodzi, w jego miejsce pojawia się Christian Benteke.

79'

Fellaini po dośrodkowaniu Maty główkował na bramkę gospodarzy, ale piłkę odbiła się od poprzeczki. Dopadł do niej Wayne Rooney i dobijał, pokonując golkipera Liverpoolu! Anglik trafił pod poprzeczkę, Simon Mignolet nie miał szans.

78'

GOOOL! WAYNE ROONEY!

77'

Zmiana w Liverpoolu, Jordon Ibe wejdzie w miejsce Adama Lallany.

75'

Marouane Fellaini został ukarany żółtą kartką.

74'

Dzisiejsze spotkanie z wysokości trybun ogląda ponad 43 tys. kibiców.

72'

Ostatnia zmiana w Manchesterze, Memphis Depay zastąpi Andera Herrerę.

69'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Jamesa Milnera, piłkę wybił Daley Blind.

67'

Liverpool znów w natarciu! David de Gea najpierw obronił strzał Emre Cana, a po chwili niczym struna wyciągnął się do obrony uderzenia Roberto Firmino!

66'

Kolejna zmiana w Manchesterze, Jessie Lingard opuścił prac gry, zastąpił go Juan Mata.

65'

Chris Smalling został ukarany żółtą kartką.

64'

Roberto Firmino minął Matteo Darmiana i oddał strzał na bramkę Manchesteru, piłka wpadła wprost w ręce Davida de Gei.

62'

Daley Blind zagrywał piłkę z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Liverpoolu.

59'

Can zagrał w kierunku Lallany, ale pojedynek główkowy z piłkarzem Liverpoolu wygrał Chris Smalling.

57'

Kolejno Anthony Martial i Ander Herrera próbowali przedostać się pod bramkę Liverpoolu, obie te próby zakończyły się niepowodzeniem.

56'

Anthony Martial sprawnie minął kilku obrońców Liverpoolu, a następnie uderzał z ostrego kąta. Futbolówka o centymetry minęła słupek.

55'

Złe zagranie Adama Lallany, który podał piłkę wprost pod nogi Andera Herrery.

54'

Nieskuteczne dośrodkowanie Jessiego Lingarda.

52'

Nathaniel Clyne huknął z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

50'

Co za okazja Liverpoolu! Emre Can przedarł się przez obronę Manchesteru United i oddał strzał z bliskiej odległości, między nogi Davida de Gei. Hiszpan popisał się jednak fantastyczną paradą i obronił!

49'

Roberto Firmino zbyt długo zastanawiał się nad tym, czy oddać strzał. Morgan Schneiderlin w porę odebrał mu piłkę.

48'

Nieudane dośrodkowanie Jamesa Milnera, futbolówka minęła wszystkich piłkarzy będących w polu karnym.

47'

James Milner zagrywał piłkę z rzutu rożnego, pewnie wybił ją Chris S. malling

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

16:06

47'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Liverpool bezbramkowo remisuje z Manchesterem United.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

42'

Pierwsza zmiana w Manchesterze wymuszona kontuzją Ashleya Younga. Zastąpi go Cameron Borthwick Jackoson.

40'

Ashley Young doznał jakiegoś urazu i nie jest w stanie podnieść się z murawy.

38'

Adam Lallana zagrał do Roberto Firmino, ten wpadł w pole karne gości i już składał się do oddania strzału, jednak w ostatniej chwili piłkę odebrał mu Young.

36'

Dotąd piłkarze Liverpoolu oddali siedem strzałów na bramkę rywali. Manchester United tylko jeden.

34'

Daley Blind uderzał futbolówkę z rzutu wolnego, Mamadou Sakho głową wybił piłkę.

32'

Jordan Henderson znów mógł pokonać golkipera rywali, ale po raz kolejny w tym spotkaniu uderzał niecelnie.

30'

To mógł być gol! Roberto Firmino dośrodkowywał do Jordana Hendersona, ten z kolei przedarł się pod bramkę Manchesteru, jednak piłka po jego strzale o centymetry minęła słupek.

27'

Alberto Moreno zagrał w kierunku Jordana Hendersona, ale jego strzał został zablokowany.

25'

Matteo Darmian odegrał piłkę do Wayne'a Rooneya, ale w tej sytuacji mógł zdecydować się na dośrodkowanie do wbiegającego ze skrzydła Jessie'ego Lingarda.

24'

Bardzo dobre spotkanie oglądamy dziś na Anfield, ale brakuje goli. Miejmy nadzieje, że szybko ulegnie to zmianie.

22'

Ashley Young dośrodkowywał z głębi pola, adresatem tego podania był Jessie Lingard, jednak nie był on w stanie dopaść do futbolówki.

21'

Emre Can pędził na bramkę Czerwonych Diabłów, ale nie zdołał opanować piłki przy linii i ta opuściła boisko. Grę wznowił David de Gea.

19'

Lucas Leiva chciał przenieść ciężar gry na drugą stronę boiska, jednak w porę uprzedzili go rywale.

17'

Jordan Henderson zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale zrobił to bardzo niecelnie i w żaden sposób nie zagroził bramce Davida de Gei.

16'

Lucas Leiva skrupulatnie pracuje na żółtą kartkę. Przed chwilą nieprzepisowo zatrzymywał Andera Herrerę.

15'

ucas Leiva i Marouane Fellaini nie otrzymali żółtych kartek, Mark Clattenburg dał im słowne upomnienie.

14'

Zagotowało się teraz na boisku. Lucas Leiva i Marouane Fellaini wdali się w małą sprzeczkę, sędzia i zawodnicy obu drużyn zainterweniowali.

12'

Znów groźnie pod bramką Manchesteru United! Roberto Firmino dośrodkowywał z głębi pola, do futbolówki dopadł James Milner, ale piłka po jego uderzeniu powędrowała nad poprzeczką!

11'

Lucas Leiva zagrał w kierunku bramki Manchesteru United, David de Gea wyszedł z bramki, a piłkę głową uderzał Adam Lallana. Hiszpan odbił ją, ale to mógł być gol dla gospodarzy!

9'

Marouane Fellaini na chwilę opuścił plac gry, ale wrócił już na boisko cały i zdrowy.

8'

Lucas Leiva zderzył się głową z Marouane Fellainim. Zawodnik Manchesteru United nie podnosi się na razie z murawy.

6'

Mamadou Sakho zagrał na wolne pole, żaden z piłkarzy Liverpoolu nie wykończył tej akcji.

5'

Anthony Martial zagrał piłkę w okolice jedenastego metra, Morgan Schneiderlin nie zdołał jednak do niej dopaść. Grę od bramki wznowił Simon Mignolet.

4'

Daley Blind uderzał futbolówkę z rzutu wolnego, ale pewnie głową wybił ją Mamadou Sakho.

3'

Jordan Henderson nieprzepisowo zatrzymywał Martiala, sędzia podyktował dla przyjezdnych rzut wolny.

2'

Gospodarze od początku próbują przedrzeć się na pole karne rywali. Adam Lallana przed chwilą chciał dośrodkowywać, ale obrońcy gości bez problemu poradzili sobie w tej sytuacji.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

15:01

Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie! Na Anfield rozbrzmiał hymn gospodarzy, You'll Never Walk Alone.

14:59

14:42

Rezerwowi Manchesteru United: Romero, Depay, Mata, Varela, McNair, Borthwick-Jackson, Pereira.

14:41

Rezerwowi Liverpoolu: Ward, Benteke, Caulker, Allen, Ibe, Smith, Teixeira.

14:31

14:28

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Liverpool - Manchester United LIVE! Angielski klasyk o głowę van Gaala.