Manchester CityManchester City
4 : 0
Crystal PalaceCrystal Palace
93'

Sędzia Moss kończy jednostronny pojedynek! Manchester City wygrywa 4-0 na Etihad Stadium z Crystal Palace! Dziękujemy za uwagę.

92'

Kolejny faul Cabaye.

91'

Ostre wejście Cabaye, sędzia mógł nawet wyciągnąć czerwoną kartkę.

87'

Zmęczonego Zahę zmienia Lee.

85'

Strzelca dwóch bramek zmienia Jesus Navas.

85'

Świetnie zagrał piłkę De Bruyne, pojedynek biegowy z rywalem wygrał Aguero i dograł Silvie, który ograł jednego rywala i spokojnie umieścił piłkę w bramce.

84'

Świetna akcja The Citizens! DAVID SILVA!!!

84'

Aguero po raz kolejny fauluje, tym razem Puncheona. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Harta.

82'

Yaya Toure uderza piłkę prosto w mur.

81'

Silva faulowany przez Ledleya.

81'

Schodzi McArthur, a na boisku pojawia się Mutch.

80'

Aguero faulował w polu karnym Palace po rzucie rożnym.

77'

Ależ uderzenie Cabaye! Przymierzył z 30 metrów, centymetry obok bramki!

75'

Totalnie nie radzą sobie w defensywie goście, Manchester punktuje każdy błąd!

72'

Żółta kartka dla Chamakha, za próbę symulowania faulu w polu karnym City.

69'

Świetnie Yaya Tour rozciągnął grę do boku pola karnego do De Bruyne, który wyłożył "patelnię" Aguero, do pustej bramki nie mógł się pomylić!

69'

Gooooooooooool! Kun Aguero!

66'

Zmiana na szpicy - Wickhama zmieni Chamakh.

66'

Bardzo ładny drybling Zahy - z łatwością ograł Clichy'ego, ale nie dał rady dobrze dośrodkować.

64'

Dobra dwójkowa akcja Ward - Zaha, ale ostatecznie ten pierwszy strzela obok bramki.

64'

Tempo gry spadło, rzadko obserwujemy groźne sytuacje, można rzec, że w ogóle.

62'

Faul Fernando w środku pola, gdy z kontrą wychodzili goście.

58'

Zmiana, Yaya Youre zmienia Ihenacho.

55'

Souare po raz kolejny oskrzydlił akcję, po dośrodkowaniu wybijał piłkę Kompany. Rzut rożny dla Palace.

52'

Za niżej wspomnianego Kolarova wejdzie Gael Clichy.

51'

Kolarov zgłasza kontuzję, będziemy mieli zmianę.

48'

Dynamicznie rozpoczęli drugą połowę piłkarze Palace, na razie oni dominują na połowie Manchesteru.

46'

Sędzia Moss dał sygnał, czas na drugie czterdzieści pięć minut tego spotkania!

17:00

Piłkarze wracają na murawę, za moment początek drugiej połowy.

45'

Arbiter kończy pierwszą połowę spotkania, 2:0 dla Manchesteru City!

45'

Zablokowany strzał Aguero, było bardzo blisko!

41'

Strzał zza pola karnego Aguero, piłka leciała do bramki, po odbiciu od głowy Danna zmieniła tor lotu i wpadła tuż obok rzucającego się Hennesseya.

41'

Gol dla Manchesteru City! AGUERO!

39'

Bardzo dobrze odnalazł się w polu karnym Aguero, ale nie zdołał trafić w bramkę gości.

37'

Bardzo dobra interwencja obrońcy City, który odebrał piłkę Puncheonowi.

35'

Dobry kontratak wyprowadzili Citizens, ale Ihenacho źle ustawił sobie piłkę do strzału.

33'

Bardzo dobre uderzenie Cabaye, ale z opresji kolegów ratuje Hart!

33'

Faulował Delph około 25 metrów od bramki Harta.

32'

Dobra oskrzydlająca akcja Souare, ale brakło dokładności.

30'

Dośrodkowanie w pole karne, z którego jednak nikt nie skorzystał.

29'

Faul przy linii bocznej na wysokości pola karnego Palace. Rzut wolny wykona Kolarov.

27'

Po bramce bardziej w siebie uwierzyli zawodnicy gospodarzy i teraz oni częściej mają piłkę przy nodze.

26'

Fernando faulowany w środku pola przez McArthura.

26'

Kolejne uderzenie Delpha z dystansu, tym razem jednak spora pomyłka.

25'

Nie dali piłkarze Crystal Palace wznowić gry Hartowi, od rzutu wolnego zaczną piłkarze z Manchesteru.

24'

Po raz kolejny pojedynek główkowy wygrał Dann, ale znów udało się utrzymać piłkę w rękach Hartowi.

24'

Kolejny korner dla gości.

23'

Strzelcem bramki Fabian Delph, który uderzył z około 30 metrów na bramkę gości! Hennessey miał piłkę na rękawicach, lecz nie udało mu się jej zatrzymać.

23'

GOL DLA MANCHESTERU CITY!

21'

Na bramkę uderzał Silva, lecz daleko od bramki Hennesseya.

18'

Nieskuteczne zagranie Cabaye do Zahy, od bramki zacznie Hart.

17'

Gospodarze pasywnie, nie naciskają na wolno rozgrywających swoje akcje gości.

15'

Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego Puncheona do Danna, ale bardzo dobrze poradzili sobie w tej sytuacji obrońcy Manchesteru City.

13'

Odgwizdany faul Aguero na Dannie.

13'

Świetny odbiór Zabalety, dobre dogranie do Aguero, lecz ten traci piłkę w polu karnym.

11'

Ihenacho pokazał duże możliwości dryblingu, późniejsze dośrodkowanie De Bruyne groźne, ale obrońćy gości wybili na rzut rożny.

10'

Bardzo dobrze odebrał piłkę w środku Zaha, ale za długo ją przetrzymywał i stracił.

10'

Goście dłużej utrzymują się przy piłce, starają się dokładnie rozgrywać futbolówkę.

8'

Za mocno do Zabalety na prawe skrzydło podawał David Silva.

8'

Bez zagrożenia, faulowali goście.

7'

Faul w okolicy 40 metrów od bramki Harta. Będzie dośrodkowanie w pole karne bramkarza gospodarzy spotkania. Faulował Otamendi.

5'

Faul w środku pola, zaczną goście.

5'

Dłużej piłką na pewno w tym meczu operować będą gospodarze, lecz Crystal Palace na pewno postara się dorównać Manchesterowi.

3'

Po świetnym dośrodkowaniu w pole karne "The Citizens" świetnie bramki broni Joe Hart. Główkował jeden z zawodników gości z linii pola bramkowego. Było blisko!

2'

Pierwszy rzut rożny dla Crystal Palace, jednak bez zagrożenia.

16:00

Zaczynamy!

15:59

Trenerzy już na ławce, zawodnicy gotowi do rozpoczęcia gry, zaraz arbiter Jonathan Moss da sygnał do startu!

15:57

Gospodarze w jasnobłękitnych kompletach, natomiast Crystal Palace w swoich pasiastych bordowo-niebieskich strojach!

15:55

Piłkarze już w tunelu, za moment sędzia Moss wyprowadzi oba zespoły na murawę Etihad!

15:51

Ławka rezerwowych Crystal Palace: Speroni, Kelly, Lee, Jedinak, Mutch, Chamakh, Campbell.

15:51

Ławka rezerwowych Manchesteru City: Caballero, Clichy, Sagna, Humphreys, Toure, Sterling, Navas

15:50

Po lewej stronie prezentujemy Państwu składy na to spotkanie.

15:41

Do rozpoczęcia spotkania pozostało około 20 minut, przedstawiamy zapowiedź tego spotkania: ZAPOWIEDŹ!