KONIEC MECZU! LEICESTER POKONUJE TOTTENHAM 1:0 DZIĘKI BRAMCE ROBERTA HUTHA!

91'

Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

90'

Zmiana także w Tottenhamie, Eric Dier opuścił boisko, w jego miejsce pojawił się Joshua Onomah.

90'

Zmiana w Leicester, Nathan Dyer zastąpił Riyiada Mahreza.

87'

85'

Ależ bramka dla Leicester! Christian Fuchs dośrodkowywał z rzutu rożnego, a Robert Huth tylko dostawił głowę i niczym na treningu wpakował piłkę do siatki rywali!

84'

GOOL! ROBERT HUTH!

82'

Zmiana w Tottenhamie, Son wszedł w miejsce Toma Carrolla.

80'

Tottenham - LeicesterTottenham - Leicester

79'

Eric Dier został ukarany żółtą kartką.

79'

Dele Alli zaskoczył Kaspera Schmeichela dość niespodziewanym strzałem, ale golkiper Leicester i w tej sytuacji poradził sobie koncertowo.

77'

Co działo się pod bramką Tottenhamu! Trzech piłkarzy - Danny Drinkwater, Shinji Okazaki i Leonardo Ulloa, próbowało posłać piłkę w światło bramki, ale każdą z tych akcji blokowali obrońcy "Kogutów".

74'

Kolejna dobra akcja Erika Lameli, który oddał strzał na bramkę Leicester, jednak znów bez powodzenia.

71'

Zmiana także w Chelsea, za Christiana Eriksena wszedł Moussa Dembele.

71'

Pierwsza zmiana w ekipie Leicester, Jamie Vardy opuścił boisko, zastąpił go Leonardo Ulloa.

70'

Rzut rożny w wykonaniu Christiana Eriksena, bez zagrożenia pod bramką "Lisów".

66'

W porównaniu do pierwszej części spotkania, druga jest już bardzo wyrównana. Obie drużyny stwarzają sobie dobre sytuacje strzeleckie, brakuje tylko goli.

62'

Fantastyczne podanie Erika Lameli, piłkę przyjął Harry Kane i oddał mocny strzał, ale Kasper Schmeichel przeniósł piłkę nad poprzeczkę! Świetne zawody rozgrywa dziś duński golkiper!

61'

Jamie Vardy pędził w kierunku pola karnego gospodarzy, ale w porę uprzedził go Hugo Lloris, który wyłuskał spod jego nóg piłkę.

57'

Co za okazja Tottenhamu! Erik Lamela znalazł trochę miejsca i oddał strzał na bramkę gości, uderzał jednak trochę niedokładnie i futbolówka powędrowała obok prawego słupka.

55'

Niegroźnie uderzenie Christiana Eriksena z rzutu wolnego, obrońcy "Lisów" wybili bez problemów piłkę.

53'

Wes Morgan powalił na ziemię Harry'ego Kane'a. Sędzia słusznie odgwizdał przewinienie stopera Leicester.

51'

Niezłe dośrodkowanie Albrightona, do piłki dopadł Jamie Vardy, ale ta nieznacznie powędrowała nad poprzeczką.

50'

Danny Drinkwater mocno uderzał z pierwszej piłki, ale ta odbiła się od jednego z obrońców Tottenhamu i opuściła plac gry.

48'

Erik Lamela znów uderzał z rzutu rożnego, ale ta próba, podobnie jak poprzednie, nie przyniosła "Kogutom" nic dobrego.

47'

Zagotowało się w polu karnym Leicester, Wes Morgan popełnił błąd, do piłki chciał dopaść Toby Alderweireld, ale w ostatniej chwili zatrzymał go Christian Fuchs.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy. Na White Hart Lane mamy na razie bezbramkowy remis.

45'

Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

40'

Zbyt słabe dośrodkowanie Marca Albrightona, defensorzy Tottenhamu bez problemy wybuli futbolówkę.

37'

Christian Eriksen wypatrzył Harry'ego Kane'a i dośrodkowywał w jego kierunku. Anglik nie zdołał jednak dopaść do piłki i wykończyć tego podania.

35'

Dele Alli po raz kolejny szukał szczęścia i próbował pokonać golkipera Leicester, został jednak zablokowany przez jednego z obrońców.

33'

30'

Christian Eriksen oddał potężny strzał z dystansu, Kasper Schmeichel znów czujny na posternku uchronił swój zespół przed stratą gola.

28'

Harry Kane zagrał piłkę ręką, sędzia odgwizduje faul.

26'

I znów goście w natarciu! Daniel Drinkwater strzelał z granicy linii pola karnego, ale Hugo Lloris popisał się świetną interwencją.

23'

Ależ zamieszanie pod bramką Tottenhamu! Ngolo Kante mógł strzelić gola, ale piłka powędrowała ponad poprzeczkę.

22'

Daniel Drinkwater zagrywał piłkę z rzutu wolnego, pewnie wyłapał ją Hugo Lloris.

18'

Shinji Okazaki uderzał dobijając piłkę, futbolówka dosłownie o centymetry minęła lewy słupek.

18'

16'

Lamela dobrze się ustawił i oddał strzał na bramkę Leicester z bliskiej odległości. Piłka odbiła się jednak od jednego z obrońców "Lisów".

14'

Harry Kane podawał do Erica Diera, który z kolei oddał strzał, ale futbolówka powędrowała ponad poprzeczkę.

11'

Toby Alderweireld przyjął piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i uderzał głową. Strzał nie przyniósł zagrożenia, ale "Koguty" wywalczyli rzut rożny.

9'

Ngolo Kante próbował dośrodkowywać, ale ostatecznie futbolówka opuściła plac gry.

7'

Dele Alli prostopadle zagrał do Harry'ego Kane'a, którego uprzedził jednak Kasper Schmeichel.

6'

Tottenham atakuje rywali. Dele Alli świetnie przyjął piłkę i zdecydował się na oddanie strzału z dystansu. W bramce znów świetnie spisał się duński golkiper Leicester.

5'

Zamieszanie pod bramką "Lisów", Harry Kane próbował oddać strzał na bramkę Kaspera Schmeichela, ale sędzia odgwizdał spalonego.

3'

Erik Lamela uderzał z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką gości.

2'

Pierwszy strzał na bramkę Leicester. Christian Eriksen oddał strzał sprzed linii jedenastego metra w sam środek bramki, Kasper Schmeichel pewnie broni.

1'

Jamie Vardy już od początku próbuje przedostać się w okolice pola karnego "Kogutów", jednak został zatrzymany przez rywali.

21:00

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

20:55

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę.

20:38

20:37

Po dwudziestu ligowych kolejkach Leicester plasuje się na drugim miejscu z dorobkiem czterdziestu punktów, z kolei Tottenham zajmuje czwartą pozycję z trzydziestoma sześcioma punktami na koncie.

20:15

Przypomnijmy, że obie drużyny po raz ostatni mierzyły się ze sobą...w ubiegłą niedzielę w ramach rozgrywek Pucharu Anglii. Wówczas popularne "Lisy" zremisowały z "Kogutami" 2:2, a gola na 1:1 dla Leicester strzelił właśnie Marcin Wasilewski.

20:14

Marcin Wasilewski rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

20:10

Rezerwowi Leicester: Schwarzer, King, Gray, Ulloa, Dyer, Wasilewski, Inler.

20:09

Rezerwowi Tottenhamu: Vorm, Trippier, Wimmer, Rose, Dembele, Onomah, Son.

20:00

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z jednego z najciekawszych meczów 21. kolejki angielskiej ekstraklasy. Dzisiejszego wieczoru na White Hart Lane Tottenham zmierzy się z Leicester City!