1. połowa2 : 2
22:56

Wreszcie możemy trochę odetchnąć po tym spektaklu. Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobrej nocy.

22:54

Cudowny mecz obejrzeliśmy na Anfield. Piłkarze Liverpoolu i Arsenalu stworzyli dziś niesamowite widowisko, pełne goli i ciekawych momentów. Zasłużony remis po niesamowitym spotkaniu.

94'

KONIEC!

91'

WEJŚCIE SMOKA! 3:3! JOE ALLEN UDERZA Z WOLEJA PO ASYŚCIE BENTEKE!

88'

Ostatnia zmiana w tym meczu. W Liverpoolu zadebiutuje dziś Steven Caulker, zmienił Adama Lallanę.

87'

Ostatnia zmiana w The Gunners. Słabszy mecz Mesuta Oezila, zmienia go Mikel Arteta.

85'

Teraz w roli dryblującego... Simon Mignolet, który ładnie okiwał Olivera Giroud we własnym polu karnym.

82'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Emre Can schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Joe Allen.

81'

Kolejne dzisiaj spięci Sakho z Giroud w środku pola. Sędzia uznał, że zawodnik Liverpoolu faulował.

78'

Kolejna seria rzutów rożnych dla Liverpoolu - tym razem dobrze interweniował wprowadzony przed chwilą Kieran Gibbs.

76'

...a Theo Walcott zejdzie z boiska ustępując Kieranowi Gibbsowi.

76'

Campbell zmieniony przez Alexa Oxlade-Chamberlaina...

73'

Zanosi się na zmiany w zespole Kanonierów...

71'

Jesteśmy cały czas na połowie gości. Próbował z dystansu uderzać Moreno, jednak został zablokowany - piłka cały czas w posiadaniu The Reds.

69'

Seria rzutów rożnych dla Liverpoolu zakończona w końcu główką Firmino tuż obok słupka!

66'

Trener Klopp dokonuje zrozumiałej roszady - James Milner zastąpiony Christianem Benteke.

64'

W odpowiedzi sprzed pola karnego uderzał Jordan Henderson - nad poprzeczką.

61'

Ciekawa, kombinacyjna akcja Arsenalu, jednak strzał Giroud sprzed pola karnego został zablokowany przez obu (!) stoperów naraz.

58'

To była dobra okazja dla gości na podwyższenie prowadzenia - Aaron Ramsey z rzutu wolnego trafił jednak tylko w mur.

55'

NO I GOOOOL!!! OLIVIER GIROUD!!! Świetnie zastawił się z piłką Francuz w polu karnym, oddał strzał nie do obrony i wyprowadził Arsenal na prowadzenie! 2:3 na Anfield Road!

54'

Nathaniel Clyne z żółtą kartką za zatrzymanie piłki ręką na własnej połowie.

51'

Wielki napór Liverpoolu, piłkarze trenera Kloppa zamknęli gości na ich połowie, przerwał to sędzia odgwizdując faul w ataku Emre Cana.

49'

Podobna sytuacja po przeciwnej stronie boiska, piłka po zagraniu Hendersona trafia do Moreno który uderza wysoko nad bramką.

46'

Mesut Oezil mógł zaliczyć asystę już w pierwszej minucie drugiej połowy. Świetne dośrodkowanie do Joela Campbella, ten strzela wślizgiem, jednak jest to bardzo niecelny strzał.

22:03

Gramy, w posiadaniu Arsenal Londyn!

21:50

Niesamowite jest tempo tego meczu. Oglądamy świetne spotkanie, pełne pięknych bramek i klarownych okazji dla obu drużyn. To starcie jest godne miana hitu ligi angielskiej. Czekamy z nieukrywaną niecierpliwością na drugą połowę!

45'

Kończymy pierwszą połowę!

45'

Firmino! Piękny wolej z półobrotu i tylko poprzeczka!

45'

Sędzia przedłuża pierwszą połowę o trzy minuty.

44'

Zdecydowanie przedobrzył teraz Roberto Firmino, chciał zbyt efektownie rozegrać akcję i wykonał o jedno zagranie za duże, przez co od bramki rozpocznie Petr Cech.

41'

Znakomita interwencja Petra Cecha! Golkiper Arsenalu świetnie wybronił dośrodkowanie Ibe, które mogło się zakończyć strzałem Firmino!

38'

Alberto Moreno ciekawym zagraniem chciał uruchomić Firmino, podcinając piłkę, jednak szybszy od Brazylijczyka był Petr Cech.

36'

Ładnie przed polem karnym przedzierał się Nathaniel Clyne szukając sobie pozycji do oddania strzału, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Mertesacker.

33'

Teraz w polu karnym pada Joel Campbell - Kostarykanin rozwścieczony rusza z pretensjami do sędziego, ten jednak nie odgwizdał przewinienia.

30'

Tym razem z dystansu szczęścia spróbował Emre Can - piłka po jego strzale szybuje nad poprzeczką, jednak za samą próbę kibice zgotowali mu owacje.

28'

Tu powinno być już nawet 2:3! Campbell świetnie obsłużył Oliviera Giroud w polem karnym, tym razem jednak Francuz nie trafia do bramki!

25'

CO TU SIĘ DZIEJE?! OLIVIER GIROUD STRZELA DO BRAMKI PO RZUCIE ROŻNYM, 2:2 NA ANFIELD! CO ZA MECZ!

25'

Ramsey lobuje głową Mignoleta, a piłkę zmierzającą do bramki wybija nad poprzeczkę Sakho!

22'

Co tu się dzieje?! Moreno sam na sam uderza w poprzeczkę, ale był na spalonym!

20'

ALEEŻ BRAMKA!!! ROBERTO FIRMINO!!! STRZAŁ Z 30 METRÓW WPADA W SAMO OKIENKO! 2:1 dla Liverpoolu!!!

16'

Ponownie Jordon Ibe na prawym skrzydle, tym razem z lepszym skutkiem - wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie wybite przez Walcotta.

14'

ALE ODPOWIADA ARSENAL! Podawał Joel Campbell, a Aaron Ramsey uderza perfekcyjnie po krótkim słupku - mamy remis!

12'

Imponuje swoją grą Liverpool - Jordon Ibe o włos od przyjęcia podania w polu karnym.

10'

Firmino także z żółtą kartką za zdjęcie koszulki po zdobytej bramce.

10'

GOOOOOOL!!! ROBERTO FIRMINO! Brazylijczyk dobija strzał Emra Cana z dystansu, Cech bez szans - Liverpool prowadzi 1:0!

7'

Adam Lallana pada w polu karnym w starciu z Mertesackerem, jednak zawodnik Liverpoolu z pewnością nie był faulowany przez Niemca. Piłka w rękawicach Petra Cecha.

5'

Bardzo słabe zagranie Joela Campbella, który w niegroźnej sytuacji podał piłkę poza linię boczną, choć na podanie czekał kolega.

3'

Mecz od pierwszych minut toczy się w środku pola, oglądamy dużo strat w środkowej strefie boiska.

1'

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Mike Jones.

21:00

Mecz rozpoczęty, przy piłce The Reds!

20:58

Na stadionie rozbrzmiewa słynne You'll Never Walk Alone, całe Anfield wstało z miejsc.

20:57

Piłkarze już wychodzą z tunelu, za moment zaczynamy mecz!

20:48

Mecz coraz bliżej, emocje rosną - kto wygra hit Premier League?

20:32

Arsenal przystępuje do meczu z ósmym w tabeli Liverpoolem jako lider. To Kanonierzy są faworytem dzisiejszego starcia.

20:16

Rezerwowi Arsenalu: Matt Macey, Kieran Gibbs, Gabriel, Calum Chambers, Mikel Arteta, Alex Oxlade-Chamberlain i Alex Iwobi.

20:15

Rezerwowi Liverpoolu: Danny Ward, Steven Caulker, Brad Smith, Lucas, Joe Allen, Joao Carlos Teixeira i Christian Benteke.

20:14

Znamy już obie jedenastki, pora więc poznać także piłkarzy rezerwowych.

20:04

W oczekiwaniu na składy zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią meczu mojego autorstwa.

20:04

Witam Państwa, zapraszam na szlagier ligi angielskiej - Liverpool podejmuje Arsenal! Na relację zaprasza Piotr Bernaciak!

19:00

Liverpool - Arsenal Londyn LIVE!

Zapowiedź: Liverpool FC - Arsenal Londyn LIVE! Hit kolejki na Anfield

Liverpool podejmie dzisiaj na Anfield Road drużynę lidera Premier League, Arsenal Londyn. Zawodnicy Jurgena Kloppa prezentują ostatnio przyzwoitą formę i będą dziś sporym zagrożeniem dla zespołu prowadzonego przez Arsene'a Wengera. Mecz zapowiada się interesująco, obie drużyny prezentują się ostatnio przyzwoicie i można być niemal pewnym, że stworzą dziś ciekawe widowisko.