Polak pokazał po raz kolejny, ze nadal jest w dobrej dyspozycji. Podopieczni Howe'a z King Power Stadium wywożą cenny punkcik. To tyle z naszej strony. dziękujemy za uwagę, miłego wieczoru!

KONIEC!!! Boruc bohaterem spotkania! Leicester - Bournemouth 0:0!

93'

Gospodarze w błahy sposób tracą piłkę. Jeszcze minuta.

91'

Cook walczył ze Smithem. ten pierwszy upadł w polu karnym gości i liczył na kolejny rzut karny. Nic z tego.

90'

Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Piłkarze Howe'a nadal skuteczni w odbiorze. Zostało jeszcze kilka minut.

86'

Drinkwater uderzył z 16. metra daleko od bramki. Oblężenie bramki Boruca trwa w najlepsze.

86'

Vardy minimalnie się pomylił. Piłka po uderzeniu głową zawodnika Leicester ląduje tuż obok prawego słupka bramki gości!

84'

Mahrez strzelał z ostrego kata, a piłkę odbija.... Boruc!

84'

Niewątpliwie bohaterem zawodów jest Boruc. Czy tak również będzie po końcowym gwizdku?

83'

Fuchs chciał zaskoczyć Boruca posyłając piłkę w światło bramki bezpośrednio z narożnika, ale na szczęście dla polaka futbolówka opuściła chwilę wcześniej murawę.

81'

Lisy wywalczyły korner.

81'

Gosling zablokowany i rodzi się kontra gospodarzy.

80'

Fuchs beznadziejnie zagrał do Mahreza, a Boruc znowu nie będzie się spieszył.

79'

Goście dalej skuteczni i zdyscyplinowani w defensywie.

77'

Boruc przedłuża wznowienia z 5. metra tak długo, jak tylko może.

76'

De Laet melduje się w miejsce Simpsona.

75'

Goście są już mocno zmęczenie. Do końca zawodów jeszcze kwadrans.

71'

Murray zmienia Kinga.

70'

Strzał Hutha pewnie łapie Boruc!

68'

Boruc szybszy od Okazakiego. kontuzja jednego z przyjezdnych.

67'

Kolejne centry w pole karne są skutecznie wybijane prze zawodników Bournemouth.

66'

Okazaki melduje się w miejsce Albrightona.

65'

Kolejny korner dla Lisów.

63'

Albrighton otrzymuje kartonik za brzydki faul.

62'

Coraz mocniej naciskają gospodarze. Kolejna interwencja Boruca.

62'

Distin zmienia Artera.

60'

Kapitalna interwencja golkipera przyjezdnych, ale Wisienki muszą pół godziny radzić sobie w osłabieniu!

59'

Boruc!!!!! Boruc!!!! Polak broni strzał Mahreza!!!!!

58'

Francis dostaje czerwoną kartkę!

58'

Francis powalił Vardy'ego, który wychodził sam na sam z Borucem!

56'

Bournemouth skutecznie się broni. Boruc i spółka mają co robić.

54'

Goście mają problem z opuszczeniem własnej połowy.

52'

Centra z narożnika boiska, a z najbliższej odległości przestrzelił Morgan!

51'

Vardy z 16. metra,a kapitalnie w bramce spisuje się Boruc!

50'

Daniels zagrywał w kierunku Kinga, ale bardzo niedokładnie.

49'

Leicester bardziej ofensywnie poczyna sobie teraz na murawie. Ranieri musiał pobudzić swoich zawodników.

49'

Goście natomiast przystąpili do gry bez zmian.

48'

Ulloa w przerwie zmieniony na Dyera.

46'

Wracamy na murawę! Rozpoczęli gospodarze!

45'

Arbiter doliczył jednak minutę, która własnie upłynęła.Koniec pierwszej odsłony. Do przerwy bez bramek na King Power Stadium.

44'

Mariner nie powinien doliczać choćby minuty, ponieważ nie było jakichś, większych przerw w grze.

42'

nadal czekamy na bramki, ale jak na razie celowniki obydwu drużyn są słabo nastawione. Liczba strzałów celnych jest powalająca - zero.

40'

Rzut wolny dla gości. Stanislas centruje w szesnastkę, a piłka po koźle minimalnie mija bramkę rywali!

38'

Vardy z ostrego kąta próbował pokonać Boruca, ale nie trafił w światło bramki!

37'

King wyłożył piłkę do Goslinga, a ten z 10. metrów nawet nie trafił w bramkę!

37'

Leicester radzi sobie z centrami gości.

36'

King powalony przez jednego z rywali. Będzie dobra szansa na zagrożenie pod bramką Schmeichela.

34'

Harry Arter zostaje ukarany żółtą kartką. to pierwsza kara indywidualna w dzisiejszym meczu.

32'

Stansilas zmarnował dobrą szansę. zawodnik gości otrzymał prostopadłe podanie z lewej strony boiska. W szesnastce ściął do środka, ale uderzył fatalnie.

31'

Marc Albrighton centrował w pole karne rywali, ale Wisienki wybiły piłkę.

30'

Jeszcze kwadrans pierwszej części spotkania. Nadal czekamy na bramki.

29'

Andre Marriner nie ma dziś zbyt wiele pracy. Czyste zawody na King Power Stadium.

27'

Vardy miał przed sobą tyko Boruca i trafił w słupek! Snajper gospodarzy przypadkiem przejął futbolówkę po nieudanym strzale kolegi z zespołu.

24'

Akcja za akcję, mecz może się podobać. Brakuje wykończenia w akcjach obydwu drużyn. Nadal czekamy na bramki.

23'

Goście bardzo daleko tym razem od własnej bramki rozgrywali piłkę, a centra w pole karne ląduje w rękawicach Kaspera Schmeichela

21'

Bardzo często koledzy wykorzystują Boruca w rozgrywaniu piłki od tyłu.

20'

20 minut za nami i nadal bez celnego uderzenia w zawodach na King Power Stadium.

19'

Zespół Howe'a skutecznie przeciwstawia się wiceliderowi rozgrywek, ale Leciester z każdą, kolejną minutą zaczyna dorównywać rywalom.

19'

Kontra gospodarzy. Centra w polu karnym gości zostaje odbita przez Smitha.

17'

Mahrez za mocno zagrywa do Vardy'ego. z 5. metra rozpocznie Boruc.

16'

Teraz Lisy starają się wyżej atakować rywali, co skutkuje szybką stratą.

14'

Zawiesinka w pole karne w wykonaniu Simona Francisa. Tam Stansials zgrał piłkę przed bramkę, a z kilku metrów w dogodnej sytuacji do siatki nie trafia King!

12'

Morgan wybija piłkę poza boisko po groźnej centrze jednego z piłkarzy Howe'a.

12'

Leonardo Ulloa otrzymał prostopadłą piłkę, ale szybszy był Boruc,. który zażegnał niebezpieczeństwo.

10'

Dośrodkowanie w pole karne gości, a tam Riyad Mahrez strzałem z przewrotki chciał zaskoczyć Boruca, ale strzelił tuż nad poprzeczką!

9'

Cały czas dużo dłużej przy piłce utrzymują się Wisienki. gospodarze ograniczają się do kontr, które jak na razie nie wychodzą zupełnie.

8'

Leicester gra dziś w niebieskich kompletach, goście natomiast w czerwono-czarnych pasiakach.

7'

Nie doczekaliśmy się jeszcze strzałów.

5'

Joshua King był bliski przechwycenia piłki w polu karnym gospodarzy. Eddie Howe dobrze przygotował swój zespół.

4'

Odziwo inicjatywa należy do Bournemouth

2'

Junior Stanislas zagrywał w szesnastkę Lisów, a w polu karnym piłka odbiła się od ręki Wesa Morgana! Gramy jednak dalej.

1'

Goście wymieniali podania w defensywie, a ostatecznie futbolówkę na aut wybił Charlie Daniels.

16:01

Od środka zaczynają przyjezdni. Gramy, gramy!

15:55

Andre Marriner wyprowadza obie jedenastki na murawę! Za kilka minut zaczynamy!

15:50

Zdecydowanym faworytem rywalizacji są podopieczni Claduio Ranieriego, ale być może The Cherries zdołają powstrzymać rozpędzoną ekipę Lisów.

15:47

ławka rezerwowych gości:

15:44

ławka rezerwowych gospodarzy:

15:37

Oba zespoły intensywnie się rozgrzewają na murawie.

15:36

15:35

15:32

Znamy już składy obydwu drużyn na dzisiejsze zawody. Zgodnie z przewidywaniami w ekipie przyjezdnych od 1. minuty zobaczymy Artura Boruca. Marcin Wasilewski rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

15:05

Witamy w 2016 roku! Przed nami 20. kolejka Premier League, a o godz. 16 na King Power Stadium Leicester City podejmie Bournemouth. Występ Artura Boruca w drużynie goście jest niemalże pewny, natomiast Marcin Wasilewski raczej nie może liczyć na pokazanie się w wyjściowej jedenastce Lisów.