Koniec spotkania. Remis na szczycie Premier League.

Ostatnia zmiana w tym meczu. Albrighton zmieniony przez Ritchiego De Laet.

90'

Sagna także z żółtą kartką za brzydki faul w okolicach własnego pola karnego.

88'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Raheem Sterling zszedł już z boiska, a zameldował się na nim Kelechi Iheanacho.

85'

Fernandinho chciał jeszcze uruchomić Kevina De Bruyne prostopadłym podaniem w pole karne, ale dobrze po raz kolejny wybija piłkę N'golo Kante.

81'

Żółtą kartkę ogląda Marc Albrighton, niezbyt ładne zachowanie Anglika - faulował brutalnie Bakarego Sagnę w środku pola w niegroźnej sytuacji.

80'

Druga zmiana w Leicester. Z boiska schodzi Danny Drinkwater, a pojawia się na nim Andy King.

78'

Mocny strzał z rzutu wolnego Christiana Fuchsa wybornie broni Joe Hart!

76'

Leonardo Ulloa ostro faulowany przed polem karnym przez Mangalę, aż dziwne, że nie dostał za to nawet żółtej kartki.

73'

Druga zmiana w City. David Silva zmieniony przez Jesusa Navasa - przyda się szybki skrzydłowy, który nieco ożywi grę wicemistrzów Anglii.

70'

Jamie Vardy urwał się Sagni i był bardzo bliski pokonania Joe Harta - strzał z ostrego kąta na raty broni golkiper reprezentacji Anglii.

67'

Jest i zapowiadana zmiana w ekipie gospodarzy. Gokhan Inler zastąpiony przez Leonardo Ulloę.

66'

Aleksandar Kolarov ukarany żółtą kartką za faul taktyczny, Serb wracając do kontry faulował Mahreza i ogląda żółty kartonik.

66'

Kolarov dośrodkowywał z rzutu wolnego, wrzutka wybita przez Drinkwatera na rzut rożny.

65'

Ulloa nie pojawia się jeszcze na boisku, tymczasem Yaya Toure faulowany nieopodal naroznika pola karnego.

63'

Zmiany. Wilfried Bony zmienia Sergio Aguero...

63'

...a po stronie City gotowy jest Wilfried Bony.

62'

Do zmiany gotowy jest Leonardo Ulloa.

60'

Riyad Mahrez zagrywa świetną, prostopadłą piłkę do Vardiego, napastnik Leicester jest sam na sam z Hartem i uderza po długim słupku - uderzenie o centymetry mija obramowanie bramki!

57'

Silva uderza... prosto w mur.

57'

David Silva nieprzepisowo zatrzymany mniej więcej 30 metrów od bramki Schmeichela - dogodna okazja na dobre dośrodkowanie.

54'

Świetny strzał Kante! Czarnoskóry zawodnik drużyny gospodarzy chciał pokonać Harta strzałem z odległości w dolny róg bramki, piłka mija słupek o centymetry!

52'

Seria strzałów w polu karnym gospodarzy - Manchester City przeprowadza teraz istne oblężenie. Niezwykle ofiarnie interweniował N'golo Kante, który zablokował bardzo mocny strzał Yaya Toure.

49'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy - tym razem to Jamie Vardy wrócił się we własne pole karne, aby pomóc kolegom. Dobra interwencja napastnika Leicester.

47'

Z wysokiego C zaczynają drugą część meczu Citizens! Po dokładnym dośrodkowaniu Kevina De Bruyne sam Sergio Aguero uderza nad poprzeczką z najbliższej odległości!

21:46

Gramy, przy piłce goście!

21:46

Za chwilę wznawiamy grę w Leicester!

21:34

Dobry mecz oglądamy w Leicester! Obie drużyny tworzą sobie dobre okazje, jest to mecz godny hitu Premier League - brakuje tylko goli! Czekamy na bramki w drugiej części spotkania, zostańcie z nami!

45'

Rzut rożny dla City, dośrodkowanie kończy się niecelnym strzałem, a sędzia kończy pierwszą połowę!

44'

Sędzia doliczy minutę do pierwszej połowy.

41'

Teraz zaczęli wreszcie odważniej gospodarze! W tym meczu brakuje tylko goli!

38'

Ależ pudło Marca Albrightona! Dośrodkowanie Christiana Fuchsa, z którym mija się Joe Hart, a Anglik nie trafia do pustej bramki! Po chwili Vardy strzela nad poprzeczką!

35'

Za mocne podanie do Sagni, Francuz nie zdążył dobiec do piłki mimo rozpaczliwego wślizgu, ku ironicznym aplauzie kibiców gospodarzy.

32'

W natarciu goście! Raheem Sterling uderza z linii pola karnego, jednak wciąż dobrze spisuje się duński golkiper. Przy piłce Leicester.

29'

Bardzo aktywny jest dziś Kolarov w ataku, jednak nie przynosi to efektów. Tym razem oddał bardzo niecelny strzał sprzed pola karnego.

27'

Ależ pech Sterlinga! Dostał on świetne podanie od Sagni, dobrze przyjął górną piłkę i uderzył, ale rewelacyjnie broni Schmeichel!

26'

Aleksandar Kolarov kolejny raz w polu karnym Leicester. Serb oddał zaskakujący strzał, który odbił się od obrońcy tuż przed bramką.

23'

Wreszcie ruszyli gospodarze! Riyad Mahrez mija przeciwników niczym tyczki przed polem karnym, oddaje dobry strzał, ale nad poprzeczką!

21'

Indywidualna akcja Aguero, Argentyńczyk podbija sobie piłkę w polu karnym, w ostatniej chwili uprzedził go Kasper Schmeichel.

19'

Dynamiczne zagranie do Sterlinga, ten wychodził sam na sam ze Schmeichelem, jednak trochę za bardzo zszedł do boku. Rozejrzał się i wycofał piłkę przed pole karne do Kevina De Bruyne. Strzał Belga broni Schmeichel!

16'

Rzut wolny dla Leicester, Christian Fuchs sprytnym dośrodkowaniem uruchomił Roberta Hutha, który wygrał walkę o piłkę z Mangalą, jednak oddał niecelny strzał głową.

14'

Dośrodkowanie De Bruyne z narożnika boiska, po raz kolejny wyjaśnia sytuację obrona drugiej drużyny w tabeli.

13'

Strzał Aguero z ostrego kąta zablokowany przez Wesa Morgana, korner dla gości.

12'

Starcie obrońców w polu karnym Leicester - Robert Huth walczył o piłkę z Ellaquimem Mangalą, lepszy Niemiec. Coraz groźniej atakują Obywatele.

10'

Kolejny raz do akcji ofensywnej podłącza się Kolarov - tym razem Serb zaprezentował bardzo niecelne dośrodkowanie, które minęło linię końcową.

8'

Błyskotliwa akcja City, Sterling przepuścił piłkę w polu karnym po dobrym, płaskim zagraniu Davida Silvy, ostatecznie jednak żaden z piłkarzy City nie zdecydował się na oddanie strzału, piłka już w posiadaniu gospodarzy.

7'

Riyad Mahrez za mocno podaje do Vardiego na lewej flance, Anglik nie dobiegł do piłki, ale i tak zebrał brawa od publiczności.

5'

Raheem Sterling ładnie zastawił się z piłką i uwolnił dobrym podaniem Aleksandara Kolarova, ten jednak niecelnie podaje w pole karne. Pierwsza groźniejsza akcja gości.

4'

Marc Albrighton faulowany przez Bakarego Sagnę, Christian Fuchs jednak dośrodkowuje bardzo niecelnie. Cały czas przy piłce Lisy.

2'

Mecz rozpoczął się od walki w środku pola. Długo piłkę klepali The Citizens, ale przejęli ją już gospodarze.

20:45

Zaczynamy hit Premier League, od środka rozpoczął Leicester City!

20:44

...losowanie wygrali gospodarze i to oni rozpoczną spotkanie.

20:43

Czas na tradycyjne przywitanie kapitanów...

20:40

Piłkarze już w tunelu, za chwilę zaczynamy!

20:35

Mecz już za niecałe 10 minut! Kto wygra szlagier Premier League?

20:08

King Power Stadium prezentuje się imponująco nawet przed meczem.

19:57

Szansę na debiut w seniorskiej drużynie Manchesteru City będzie dziś miał James Horsfield, który rozpocznie dzisiejszy mecz na ławce.

19:53

Rezerwowi Manchesteru City: Wilfredo Caballero, Martin Demichelis, James Horsfield, Pablo Zabaleta, Jesus Navas, Wilfried Bony i Kelechi Iheanacho.

19:52

Rezerwowi Leicester City: Mark Schwarzer, Ritchie De Laet, Andy King, Shinji Okazaki, Leonardo Ulloa, Nathan Dyer i Marcin Wasilewski.