Poniedziałek, 28 grudnia 2015, godz. 18:30
Chelsea LondynChelsea Londyn
20:24

Z mojej strony to wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

20:24

Za nami mecz, w którym zabrakło tylko bramek. Dużo okazji podbramkowych, wspaniałe parady arbitrów, błędy sędziowskie i tylko właśnie tych goli brak. Miejmy nadzieję, że w pozostałych dwóch meczach tej kolejki padnie ich tyle, że uczucie niedosytu zniknie.

90'

KONIEC! Remis w starciu na Old Trafford!

90'

Loftus-Cheek wchodzi za Oscara

90'

Żółta kartka dla Rooneya

90'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

88'

86'

To musiał być gol! Borthwick-Jackson świetnie dośrodkował z lewej strony boiska, a Rooney fatalnie przestrzelił z bliskiej odległości!

84'

Schweinsteiger starał się zaatakować indywidualnie, ale faulował przy tym Mikela

81'

Jones wchodzi za Blinda

80'

Żółta kartka dla Schweinsteigera

79'

Cały czas dłużej przy piłce są podania gospodarze. Teraz jednak rozgrywają ją na tyle daleko od bramki Courtois, że ten nie musi czuć się zagrożony

76'

Depay wchodzi na boisko i zmienia Matę

74'

Rooney nie wykorzystał okazji sam na sam z bramkarzem, ale uratował go fakt, że arbiter odgwizdał spalonego

72'

Żółta kartka dla Hazarda za faul na Youngu

70'

Zmiana też u gospodarzy. Za Darmiana wchodzi Borthwick-Jackson

70'

Ramires zmienia Williana

68'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, obie drużyny szybko tracą piłkę

64'

Mata był faulowany w polu karnym Chelsea przez Azpilicuetę, ale sędzia pokazuje, że gra zostanie wznowiona przez bramkarza. Kolejny jego błąd

62'

Co za okazja Chelsea! Piorunująca kontra, Pedro wspaniale podał do Maticia, a ten fatalnie pomylił się w sytuacji sam na sam!

60'

Martial zaatakował lewą stroną boiska, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i ją stracił

58'

Troszkę spokojniej zrobiło się na boisku, tymczasem realizator wrócił do sytuacji z pola karnego Chelsea, gdzie Willian źle przyjął sobie piłkę i zagrał ręką. Arbiter powinien wskazać na wapno, ale tego nie zauważył

56'

To musiał być gol! Martial dośrodkował z lewej strony boiska, a Courtois fenomenalnie obronił strzał Herrery!

52'

Długo wymieniają podania gospodarze, ale robią to bez większego efektu. Dobrze teraz broni się Chelsea

50'

Teraz Martial próbował oddać strzał sprzed pola karnego, ale zablokował go Terry

48'

David de Gea! Hiszpan najpierw fantastycznie zatrzymał strzał Pedro, a następnie dobitkę Azpilicuety!

47'

Willian dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to za mocno i piłka opuściła pole karne

46'

Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę

19:25

19:18

To były bardzo dobre trzy kwadranse, jeśli kogoś zraziła forma z poprzednich meczów tych ekip i postanowił odpuścić sobie ten mecz, to powinien jak najszybciej naprawić błąd. Jeśli druga połowa będzie równie dobra, to czeka nas kapitalne widowisko!

45'

I teraz arbiter zaprosił piłkarzy na przerwę

45'

Willian dośrodkował z rzutu wolnego, a de Gea spokojnie złapał piłkę

44'

Teraz z dystansu próbował uderzyć Herrera, ale został zablokowany

42'

Schweinsteiger oddał strzał z dystansu, ale piłka daleko minęła bramkę

40'

Zouma oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale posłał piłkę daleko od bramki de Gei

39'

Żółta kartka dla Smallinga za faul na Hazardzie

38'

Schweinsteiger próbował oddać strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

36'

Lewą stroną boiska próbowali zaatakować podopieczni Louisa van Gaala, jednak arbiter dopatrzył się pozycji spalonej, na której był Darmian

35'

Willian dośrodkował z tego rzutu wolnego, ale po małej przebitce piłka wyszła na aut bramkowy

34'

Herrera faulował na własnej połowie Hazarda

32'

Brazylijczyk musiał troszkę odcierpieć, ale już wszystko w porządku i wracamy do gry

30'

A teraz żółtą kartką ukarany Schneiderlin. Za ostry faul na Willianie

29'

Potężny strzał Rooneya z dystansu i tylko kapitalna interwencja Courtois sprawiła, że piłka nie wpadła do bramki!

27'

Żółta kartka dla Mikela za taktyczny faul na Martialu

25'

A 75% posiadania piłki mają jak dotąd gospodarze. Chelsea nie potrafi wymienić choćby kilku podań

22'

Martial zaatakował indywidualnie zszedł z piłką z lewej strony w pole karne, tam upadł, ale sędzia pokazał, że o rzucie karnym nie ma mowy. I miał rację

20'

Za mocne podanie z środka pola do Maty, Hiszpan nie zdołał dobiec do piłki i ta wyszła na aut bramkowy

18'

Cały czas długo przy piłce utrzymują się Czerwone Diabły, goście przegrywają walkę w środku pola. Czy przyniesie to gospodarzom jakiegoś gola?

16'

Była poprzeczka, jest słupek! Tym razem w obramowanie bramki trafił Anthony Martial, kupa szczęścia gości!

15'

A teraz na bramkę uderzył Oscar, ale fatalnie się pomylił. Grę wznowi de Gea

14'

Kolejna wrzutka w pole karne Chelsea, kolejna nieudana. Przy piłce goście

12'

Darmian dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła na aut

10'

Ależ kapitalny mamy początek tego meczu! Teraz znów w natarciu byli gospodarze, minimalnie sprzed pola karnego przestrzelił Morgan Schneiderlin!

9'

Blind dośrodkował z rzutu rożnego, ale spokojnie poradzili sobie we własnej szesnastce goście

7'

Martial zaatakował indywidualnie, minął na lewej stronie dwóch rywali, ale zatrzymał się na Mikelu

5'

Aj, blisko gola dla Chelsea! Terry oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i tylko fenomenalna interwencja de Gei uratowała gospodarzy!

4'

I kontrą odpowiada Chelsea. Hazard dośrodkował z prawej strony boiska, a Blind wybił piłkę z własnej szesnastki

3'

Juan Mata! Fantastyczny, potężny strzał Hiszpana na bramkę Chelsea i piłka odbiła się od poprzeczki!

1'

Pan Martin Atkinson daje znak i STARTUJEMY!

18:27

Piłkarze obu zespołów już są na murawie, początek meczu za kilka chwil!

18:22

Na Old Trafford w Premier League triumfowali sześciokrotnie. Więcej, niż jakikolwiek inny zespół w całej stawce.

18:19

The Blues nie są w najlepszej dyspozycji, ale w ostatnim czasie Manchester United zwyczajnie im leży. W lidze i w pucharach nie przegrali z nim ośmiu ostatnich meczów, pięć wygrali i trzy zremisowali.

18:14

Forma Chelsea sprawia jednak, że jej wygrana dzisiaj nie jest wcale taka oczywista. Po odejściu Jose Mourinho wciąż trudno jest się jej otrząsnąć i wskoczyć na odpowiednie tory. W pierwszym meczu po powrocie Guusa Hiddinga tylko zremisowała 2:2 z Watfordem.

18:10

Być może dzisiejszy mecz będzie ostatnim w roli pierwszego menedżera United dla Louisa van Gaala. Dla Holendra ostatnie mecze to jedna wielka seria niepowodzeń i kolejne nieudane spotkanie pewnie sprawi, że właścicielom klubu w końcu skończy się cierpliwość.

18:05

Ławka gospodarzy: Romero, Borthwick-Jackson, Pereira, Jones, Carrick, Fellaini, Memphis

18:04

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, pora więc na ławki rezerwowych. Na początek gości: Begovic, Baba Rahman, Djilobodji, Ramires, Loftus-Cheek, Traore, Kenedy

18:02

Witamy! Zapraszamy na relację live z hitowego starcia tej kolejki Premier League. Na Old Trafford Manchester United podejmie Chelsea, a początek już za około 30 minut!