manchester unitedManchester United
90'

Koniec! Stoke ogrywa Manchester United!

90'

Groźnie pod bramką Stoke. Rooney dobrze podał do Maty, ten uderzył z bliskiej odległości, jednak znów świetnie broni Butland!

85'

Butland! Świetna interwencja Anglika po strzale Butlanda sprzed pola karnego

83'

I Pereira już otrzymał żółtą kartkę

82'

Herrera schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Pereira

82'

Charlie Adam oddał strzał z rzutu wolnego, a piłka minęła bramkę

79'

Krkić zaatakował indywidualnie, minął paru rywali w polu karnym United, ale w końcu zatrzymał do de Gea

76'

Vann Ginkel musiał teraz opuścić boisko. Wróci na nie, kiedy lekarze zatamują krew lecącą z jego nosa

75'

Geoff Cameron schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Charlie Adam

71'

Kolejna próba Herrery sprzed pola karnego, tym razem Hiszpan został zablokowany

68'

A teraz Afellay oddał strzał z dystansu, ale i nie trafił w światło bramki

66'

Herrera oddał strzał z dystansu, ale mocno się pomylił i piłka poleciała daleko od prawego słupka bramki Butlanda

65'

Shaqiri schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Diouf

64'

Jack Butland! Kapitalna interwencja Anglika po strzale Fellainiego z bliskiej odległości!

63'

Wracamy do gry, przy piłce goście

62'

Jakiegoś urazu doznał Martial, mamy przerwę w grze

61'

Jedyne co potrafią robić dzisiaj podopieczni Louisa van Gaala, to dośrodkowywać kolejne piłki w pole karne Butlanda. On, razem ze swoimi obrońcami, radzi sobie świetnie za każdym razem i tak było również przed chwilą

58'

Young dobrze dośrodkował z prawej strony boiska, ale nie dość, że piłka minęła wszystkich w polu karnym, to arbiter dopatrzył się jeszcze spalonego

54'

Faul Rooneya na połowie Stoke

51'

Fellaini zagrał z lewej strony w pole karne Stoke, ale obrońcy wybili piłkę

49'

Żółta kartka dla Bojana za próbę wymuszenia rzutu karnego

46'

A van Ginkel zmienia Whelana

46'

Zmiany w obu zespołach. Rooney wchodzi za Depaya

46'

Zaczynamy drugą połowę

14:40

45'

I teraz arbiter kończy pierwszą połowę

45'

Trzy minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

43'

Małe nieporozumienie Butlanda z Shawcrossem, wszystko jednak dobrze skończyło się dla Stoke

42'

Wracamy do gry, przy piłce są gospodarze

40'

Kontuzji w starciu z Blindem doznał Arnautović, mamy przerwę w grze

39'

Herrera dośrodkował z rzutu rożnego, a Whelan wybił piłkę głową z własnej szesnastki

37'

Kolejna wrzutka w pole karne Stoke z rzutu rożnego, kolejna, z którą spokojnie poradził sobie Butland.

36'

I mogło być 3:0! Arnautović minimalnie przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

34'

33'

Z zawodnikiem Stoke już wszystko w porządku. Goście mieli rzut rożny, ale znów nie potrafili z niego skorzystać

30'

Pieters doznał jakiejś kontuzji i mamy małą przerwę w grze

27'

I już mamy 2:0! Arnautović podwaja prowadzenie swojej drużyny i zobaczymy, jak teraz zareagują goście!

26'

GOOL! MARKO ARNAUTOVIĆ!

25'

Ashley Young został ukarany żółtą kartką.

20'

Hiszpan wykorzystał bardzo dobre podanie Johnsona i dał swojej drużynie prowadzenie!

19'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Bojan Krkić, 1:0

18'

Depay wrzucił futbolówkę z rzutu wolnego, ale Butland zdołał ją złapać

17'

Blind dośrodkował z rzutu rożnego, ale teraz z kolei to The Potters dobrze interweniowali we własnej szesnastce.

15'

Przed chwilą rzut wolny mieli gospodarze, ale nie przyniósł on większego skutku, United wybili piłkę

12'

Troszkę dłużej przy piłce utrzymują się teraz podopieczni Marka Hughesa, ale nie wynika z tego nic konkretnego. Podania wymieniają daleko od bramki de Gei

10'

Arnautović oddał strzał z rzutu wolnego, jednak zrobił to niedokładnie i piłka minęła prawy słupek bramki gości

9'

Herrera przymierzył z dystansu, ale bramkarz gospodarzy spokojnie złapał futbolówkę

8'

Małe zamieszanie mieliśmy w polu karnym Stoke. Butland i Depay powalczyli o piłkę po złym przyjęciu tego pierwszego, ale swojego bramkarza dobrze zaasekurował Shawcross

6'

Arnautović dostał świetne prostopadłe podanie i już wychodził sam na sam z bramkarzem, ale sędzie słusznie zauważył, że był na nieznacznym spalonym

5'

Bojan przymierzył z dystansu, ale piłka poleciała daleko od bramki de Gei i teraz on wznowi grę.

3'

Na początku przewagę mają gospodarze, którzy wymieniają podania na połowie United. Raz nawet weszli w pole karne rywali, ale nie wynikło z tego nic konkretnego

1'

I mamy pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy spotkanie

13:42

Piłkarze obu drużyn już są na murawie, właśnie przybijają ze sobą piątki. Zaczynamy za kilka chwil

13:40

Trudno też oprzeć się wrażeniu, że Louis van Gaal po dzisiejszym meczu może stracić pracę. Wyniki jego zespołu są daleko od choćby zadowalających i w tej chwili Holender stoi na krawędzi. Porażka ze Stoke (choć nie jest to absolutnie łatwy przeciwnik), może przechylić szalę na jego niekorzyść.

13:37

Teoretycznie jako faworyta tego meczu powinno się wskazać zespół gości, ale jeśli przyjrzymy się formie obu zespołów, to The Potters wyglądają zdecydowanie lepiej. W sześciu ostatnich meczach trzy razy wygrywali, dwa razy przegrywali i raz remisowali. Czerwone Diabły z kolei nie wygrały ani razu i do trzech remisów dołożyły trzy porażki

13:32

Ławka Stoke: Haugaard, Wilson, Van Ginkel, Adam, Diouf, Walters, Joselu

13:30

Ławka gości: Romero, Borthwick-Jackson, McNair, Varela, Pereira, Schneiderlin, Rooney

13:29

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego pojedynku

13:26

Witamy! Najedzeni i wypoczęci po pierwszym dniu świąt? Dzisiaj możemy sobie odpuścić rodzinne spotkania, wygodnie rozsiąść się przed telewizorem i przyjąć solidną dawkę angielskiego futbolu. Boxing Day w Premier League zaczynamy już za około 20 minut, a na początek Stoke City podejmie Manchester United