Norwich CityNorwich City
17:53

Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

17:53

Skromne, aczkolwiek jak najbardziej zasłużone zwycięstwo Chelsea z Norwich. Wreszcie można było zobaczyć Chelsea, która dominuje, która stwarza zagrożenie. Bramek mogło być zdecydowanie więcej. Trzeba jednak oddać honor Kanarkom, którzy również mieli swoje sytuacje i gdyby choć jedną wykorzystali, to gospodarze mogliby się dziś nie cieszyć z 3 punktów.

94'

KONIEC MECZU! CHELSEA WYGRYWA Z NORWICH 1:0 A NA TRYBUNACH...PRAWIE SZAŁ :-)

91'

Goście zepchnęli Chelsea do defensywy. Doliczone 4 minuty. Czy goście zdążą wyrównać?

90'

Ostatnia zmiana, Eden Hazard opuszcza plac gry, a za niego wchodzi Cesar Azpilicueta.

90'

Ładny przerzut Brady'ego na prawą stronę, ale dobra interwencja Kenedy'ego.

89'

Dawno tego nie było - pojedynek Ivanovicia z Brady'm :-) Górą Serb, który wybił piłkę na aut.

87'

Ramires zmienia Williana. Brazylijska zmiana :-)

86'

MATIĆ! DWA PYTANIA - JAK ON TO ZROBIŁ I JAK ON TEGO NIE STRZELIŁ?! Genialna akcja Maticia, który minął kilku rywali jak tyczki, wbiegł w pole karne, ale jego strzał obronił Ruddy!

84'

Pierwsza od wielu minut akcja Norwich na połowie rywala. Na razie goście mają aut.

83'

Będzie pierwsza zmiana w Chelsea, Oscar zmienia Pedro.

80'

Pedro upada w polu karnym - ponownie gwizdek milczy!

79'

Kanarki już praktycznie bez żadnych akcji ofensywnych. W zasadzie to goście praktycznie nie mają piłki.

77'

Pedro! Dobra próba zza pola karnego z odbitej piłki, ale futbolówka mija spojenie o pół metra.

77'

Dwójkowa akcja Maticia z Kenedy'm, dośrodkowanie Brazylijczyka wybite jednak za linię końcową. Rzut rożny i ponownie Willian.

72'

..a Dieumerci Mbokani zostaje zastąpiony przez Camerona Jerome.

72'

...Graham Dorrans zastępuje Youssufa Mulumbu..

72'

Wes Hoolahan zmienia Jonathana Howsona..

72'

Chelsea coraz bardziej przeważa. To już dominacja.

71'

Szykuje się potrójna zmiana w Norwich

69'

Żółta kartka dla Olssona za faul na Diego Coscie! Faul praktycznie na linii pola karnego.

68'

BRADY!! ALEŻ BLISKO! Kapitalne uderzenie z ponad 25 metrów a Begović koniuszkami palców paruje na rzut rożny!

67'

POPRZECZKA!! Wrzutka Williana, piłkę podbił Zouma, a piłka trafiła w poprzeczkę!! BLISKO!!

66'

O'Neil fauluje Kenedy'ego tuż przed polem karnym. Kapitan Kanarków musi uważać, bo ma już kartkę..

64'

Szybciutkie wznowienie gry po faulu, Fabregas posłał piłkę do Costy, który wparował w pole karne, położył Bennetta i pewnym strzałem na długi słupek dał prowadzenie Chelsea! Zasłużony gol!

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! DIEGO COSTA!!

62'

Kartka dla Bassonga, za przeszkadzanie Hazardowi.

60'

Hazard zagrywa wzdłuż linii bramkowej, ale nikt nie zamknął tej akcji! Zaraz akcja Norwich, ale Zouma wślizgiem wybija na rzut rożny!

60'

59'

Tym razem uderzał Matić - bardzo niecelnie.

57'

Strzał Fabregasa z 20 metrów, ale bez kłopotów broni golkiper Norwich.

55'

Chelsea przekombinowała z atakiem pozycyjnym. Bez pomysłu i zakończyło się piłką w rękawicach Ruddy'ego.

52'

Ładna piłka Hazarda do Pedro, ale Bennett wybija na aut.

50'

ZOUMA!! Dośrodkowanie Williana z rzutu rożnego, Francuz urwał się Mulumbu i uderzył z woleja, ale nad bramką!

49'

Kolejny rzut wolny, tym razem przy narożniku szesnastki Norwich. Ponownie Willian..

47'

Uderzenie Williana na prawy słupek, ale pewnie broni John Ruddy.

47'

Hazard faulowany przez O'Neila, Belg cały czas zwija się z bólu na murawie. Będzie rzut wolny dla Chelsea i dobra okazja do bramki. A O'Neil ukarany kartką.

46'

Gwizdek i ruszyli! Tym razem od środka The Blues!

17:01

Którzy właśnie przy salwie braw wbiegają na plac gry.

17:01

Piłkarze Norwich już na murawie, czekamy na gospodarzy.

16:49

Połowa bezbramkowa, ale nie oznacza to, że nudna. A wręcz przeciwnie. Dzieję się i to sporo. Sporą przewagę ma Chelsea, ale Kanarki też "dziobią" raz po raz, a w jednej akcji niemal nie strzelili bramki. Blisko byli również gospodarze, ale mimo widocznej przewagi nie potrafią udokumentować tego bramką. Co ważne jednak - mecz toczy się w bardzo szybkim tempie i bardzo przyjemnie się go ogląda! Brakuje tylko bramek! Liczymy, że będą i one :-)

16:48

45'

Matić w akcji z Kenedy'm, piłka po nogach obrońcy wylatuje za linię końcową. Powinien być korner, ale sędzia zakończył pierwszą, bezbramkową połowę.

44'

Strzał Kenedy'ego z 25 metrów, ale wysoko nad bramką.

43'

JAK TO NIE WPADŁO?! Ależ szczęście ma Chelsea! A zaraz Norwich! Co tu się dzieje?! Najpierw Bassong miał "patelnię", ale strzał zablokował Terry, po chwili Costa miał piłkę jak na tacy, ale Ruddy odbił jego strzał!

42'

Mocna wrzutka Olssona, wybija Zouma - rzut rożny dla Kanarków.

39'

Willian do Costy, ten był na 6. metrze, ale upadł, domagając się karnego, lecz jak to w przypadku Costy - faulu nie było. To i karnego nie ma.

37'

Świetne wejście Hazarda, zagrał płaską piłkę w szesnastkę, ale nikt nie zamknął tej akcji!

35'

Ciekawa akcja. Piłka wybita na aut, Willian chciał szybko wznowić, ale na drodze stał mu Bassong, więc Brazylijczyk...rzucił go piłką w głowę. I dostał kartkę.

34'

Brady pada w polu karnym, sędzia nie gwiżdże! Irlandczyk nie wierzy, ze nie ma karnego!

33'

Wrzutka Brady'ego, ale zdecydowanie zbyt mocna dla Mbokaniego.

31'

Żółta kartka dla Mulumbu

30'

Wrzutka Williana, ale wybija Mulumbu

29'

Willian faulowany w pobliżu pola karnego, będzie okazja do wrzutki.

27'

Coraz wyraźniejsza przewaga Chelsea! Teraz Pedro przebojem wdarł się w pole karne, dośrodkował do Williana, który jednak o milimetry minął się z piłką!

26'

ALEŻ SZANSA DLA CHELSEA! Kapitalna wymiana podań między Hazardem, Fabregasem i Pedro, zakończone dograniem tego ostatniego na środek do dobrze ustawionego Costy, który fatalnie kiksuje!

24'

Hazard zagrywa na wolne pole do Costy, ale były napastnik Atletico na spalonym.

20'

MBOKANI! Bardzo dobra akcja Norwich! O'Neil zagrał do Mbokaniego, ten na lewo (a jakże) do Brady'ego, Irlandczyk odegrał na środek do kolegi, ale jego strzał nad bramką!

19'

Oczywiście na lewej stronie - tam, gdzie stacjonuje Ivanović.

18'

Zouma nie ryzykował straty i wybił głową na aut na wysokości własnego pola karnego.

16'

Posiadanie piłki: 65% - 35% na korzyść gospodarzy.

15'

15'

Ożywił się nam ten mecz! Świetna indywidualna akcja Hazarda, Belg zagrał na prawo do Williana, ten szybkim zwodem przełożył piłkę na prawą nogę i uderzył, ale Ruddy broni! Robi się coraz ciekawiej - i dobrze!

14'

Redmond! Zawodnik Norwich wbiegł z prawej strony w pole karne i oddał mocny strzał, ale broni Begović!

14'

TERRY! Wrzutka Williana, Terry urwał się obrońcy i piętą chciał pokonać Ruddy'ego, ale obok słupka!

12'

Matić zagrał w pole karne do Costy, ten przyjął piłkę, ale nie mógł się obrócić w asyście Bennetta.

10'

Okazja dla Chelsea! Hazard wparował w pole karne, odegrał do wbiegającego Fabregasa, ale trochę zbyt mocno i Hiszpan nie mógł oddać celnego strzału.

8'

Kolejny pojedynek Brady'ego i Ivanovicia - i mamy kolejny rzut rożny dla gości. Już teraz widać, że to Serb będzie dziś najbardziej nękany przez ofensywę Kanarków

7'

Niewiele ciekawego jak na razie na Stamford Bridge. Głównie gra w środku pola.

5'

Dośrodkowanie Bray'ego zablokowane, korner dla Kanarków.

3'

Długa piłka Ivanovicia do Diego Costy, ale niedokładnie i Ruddy łapie piłkę.

1'

Ivanović faulowany przez Brady'ego na własnej połowie. Rzut wolny dla Chelsea

1'

Pierwszy gwizdek arbitra, ruszają goście!

15:59

Na Matthew Harding Stand widać dużą flagę Francji. Na środku ustawili się piłkarze, odgrywana jest Marsylianka.

15:55

Piłkarze obu ekip już na murawie, zaraz zaczynamy!

15:52

Ławka rezerwowych Norwich: Whittaker, Jerome, Hoolahan, Dorrans, Lafferty, Odjidja

15:50

Ławka rezerwowych Chelsea: Blackman - Azpilicueta, Cahill, Ramires, Traore, Oscar, Remy

15:49

10 minut do rozpoczęcia meczu. Za chwilę przybliżę ławki rezerwowych.

15:37

Jaki wynik typujecie? Zapraszam do pisania swych typów w komentarzach!

15:35

Każdy kolejny mecz jest dla Chelsea meczem o życie. The Blues sięgnęli już niemal dna, ale kibice nadal wierzą, że zespół wyjdzie z kryzysu i zakończy sezon pozytywnym wynikiem.

15:32

Ostatni raz Kanarki wygrały na Stamford Bridge 22 lata temu, kiedy to pokonali oni Chelsea 2:1.

15:30

W ostatniej serii gier Norwich pokonało u siebie Swansea 1:0, natomiast Chelsea uległa na Britannia Stadium Stoke 0:1.

15:29

15:27

Czy The Blues przełamią dziś swą niemoc? Przypomnijmy - trzy ostatnie mecze, to trzy porażki Chelsea. Kto się spodziewał, że Mistrz Anglii będzie w aż tak słabej formie?

15:15

Dzień dobry! Witam wszystkich w to sobotnie popołudnie i zapraszam na relację LIVE z meczu Premier League między Chelsea a Norwich!