Poniedziałek, 2 listopada 2015, godz. 21:00
WikimediaAston Villa
22:56

Za wspólny wieczór dziękuje Tomasz Chomczyk. Zapraszamy na kolejne relację dla portalu Ekstraklasa.net. Spokojnej nocy!

22:54

To był całkiem dobry mecz. Na White Hart Lane mieliśmy wszystko, co kochają kibice. Gole, emocje i walkę. Aston Villa pokazała, że jest nadzieja jeśli chodzi o następne kolejki. Harry Kane trafił po raz 5 w tym sezonie, a Tottenham zanotował drugie zwycięstwo z rzędu.

95'

Koniec! Tottenham pokonuje Aston Ville 3-1.

94'

Tottenham rozklepał obronę gości. Lamela wyłożył piłę jak na tacy Kane'owi i Anglik zapewnił 3 punkty swojej ekipie.

93'

GOOOOOL! 3-1! Harry Kane!

93'

Kartkę zgarnia Hutton, za niebezpieczne wejście w nogi Masona.

93'

Dobra kontra Tottenhamu, zakończona strzałem. Uderzał, wprowadzony chwilę wcześniej, Joshua Onomah.

91'

4 minuty doliczone do regulaminowego czasu.

89'

Boisko opuszcza, strzelec drugiego gola, Dele Alii.

89'

Wreszcie trochę lepiej gospodarze. Lamela wywalczył rzut rożny.

87'

Gospodarze nie mogą opanować piłki, cały czas w natarciu goście.

86'

Jordan Ayew uderza tuż nad poprzeczką. Dobra akcja zawodnika rodem z Ghany. Gorąco się robi na WHL!

85'

Dośrodkowanie Gila, strzela Gestede, ale tuż obok bramki. Fatalnie zachował się Lloris, który wyszedł na 7 metr i nie trafił w piłkę. Duże szczęście gospodarzy.

83'

Rose opuszcza boisko z kontuzją.

82'

Strata Ryana Masona. Piłkę zgarnął Ayew, który mocno uderzył na bramkę Lloris. Piłka odbija się jeszcze od Alderweirelda i mija Francuza.

80'

GOOOOOL! 2-1! Jordan Ayew!

79'

Indywidualna akcja Lameli. ale strzał zbyt słaby i spokojnie łapie go Guzan.

77'

Dobrze rozprowadzona akcja "Lwów", ale Rose świetnie zablokował Huttona i od bramki zacznie Lloris.

73'

Kane poturbowany w środku pola, ale wstał o własnych siłach.

71'

Eriksen... dobre uderzenie, ale obok bramki Guzana.

70'

Kane faulowany na 25 metrze, będzie szansa na strzał.

70'

Pierwsza zmiana w szeregach Kogutów i gromkie brawa dla Dembele, bo to Belg opuści plac gry.

68'

Rzut wolny na wysokości pola karnego i żółta kartka dla Richardson. Mogło się to źle skończyć dla Lameli.

67'

Ayew powalczył 1 na 1 z Walker'em, ale lepszy Anglik.

66'

Trzecia zmiana w The Villans. Gil na boisku.

61'

Z rzutu wolnego uderzał Eriksen, ale niestety prosto w mur.

57'

Składna akcja Tottenhamu. Lamela do Dembele, ten odgrywał piętą, ale to Guzan był szybszy.

55'

Bez większego zagrożenia dla bramki Lloris i to Koguty zaczną teraz od rzutu wolnego.

54'

Rzut wolny dla The Villans na około 30 metrze.

54'

Gospodarze w uderzeniu! Kolejna ładnie rozegrana akcja Londyńczyków. Lamela do Rose'a, ale ten niecelnie uderzył głową.

53'

Dobra akcja Tottenhamu, strzelał Dier, ale zblokowany przez obronę gości.

52'

Już po pierwszych 5 minutach można odnieść wrażenie, że obraz gry nie uległ zmianie. Dużo strat, chaotyczna gra jednych i drugich.

48'

Sinclair próbował indywidualnie, ale dobrze w obronie gospodarze.

46'

Boisko w przerwie opuścił bezproduktywny Agbonlahor.

46'

Wracamy na White Hart Lane i zaczynamy 2 połowę!

48'

Koniec pierwszej połowy. Tottenham zasłużenie prowadzi 2-0.

46'

Rose dośrodkowuje, piłka wybita, zbiera ją Dele Alli i 19-latek strzela nie do obrony!

45'

GOOOOL! 2-0 Dele Alli!

43'

Jordan Ayew już melduje się u sędziego. Spóziony i zasłużona kara dla zawodnika z Ghany.

41'

Hutton ruszył lewą stroną, ale znakomicie interweniował Dier.

40'

Świetny odbiór Rose'a, poszedł agresywnie środkiem pola i został faulowany.

39'

No i jest zmiana. Westwood nie doszedł do siebie po ataku Dembele. Zastąpi go Ayew.

36'

Cały czas trwa przerwa w grze, opatrywany Westwood.

34'

Dembele gra bardzo agresywnie, kolejny faul bez piłki Belga. Pan Mike Dean nie wyciąga konsekwencji.

32'

Rzut rożny dla "Kogutów", po akcji Kane'a.

30'

Stały fragment gry dla The Villans na 40 metrze. Piłka wybita, uderzał Grealish, ale piłka utknęła w gąszczu obrońców.

28'

Westwood dobrym długim podaniem uruchomił Sinclaira. Szybszy był Lloris, jednak Francuz źle wybijał piłkę, ale bez konsekwencji dla swojej drużyny.

27'

Dembele uderzał z dystansu, ale obok bramki.

25'

Dier popisał się 20-metrowym podaniem do Kane'a. Ten z dziecinną łatwością ograł Clarka, ale strzał na bramkę dobrze obronił Guzan.

24'

Rose rozpędził się lewą flanką, ale dobrze w obronie Sanchez.

21'

Ostre wejście Rose'a, ale sędzia nie używa gwizdka.

19'

Zbyt dużo prostych strat po stronie The Villans.

16'

Aktywny Hutton znowu daje o sobie znać. Tym razem posłał dobrą piłkę w pole karne, ale nikt jej nie przeciął.

15'

Dobra długa piłka do Kane'a, ale świetnie z bramki wyszedł Guzan.

13'

Ależ akcja Sinclair! Ograł 2 zawodników "Kogutów" i uderzył na bramkę Llorisa. Francuz jednak odbija piłkę.

12'

Ładna akcja The Villans. Hutton próbował uruchomić Agbonlahora, ale interweniuje Alderweireld.

9'

Próba prostopadłej piłki od Rosa do Eriksena, ale dobrze ustawiony Clark.

8'

Tottenham cały czas w posiadaniu piłki, starają się rozciągnąć grę.

6'

Zle wygląda sytuacja The Villans.

5'

Dembele ograł 1 na 1 Clarka. Przepchał Irlandczyka przez 10 metrów i wpakował piłkę do siatki. Co za otwarcie!

3'

GOOOOOOOL! Dembele!

1'

Zaczynamy! Tottenham Hotspur vs Aston Villa.

20:55

Piłkarze już w tunelu, za chwilę początek meczu.

20:43

Jeszcze około 20min i zaczynamy zmagania na White Hart Lane.

20:33

Kolejne materiały z rozgrzewki.

20:27

20:26

20:26

Ławka rezerwowych Aston Villa: J. Veretout, J. Ayew, J. Amavi, Carles Gil, M. Bunn, José Crespo, R. Gestede

20:25

Ławka rezerwowych Tottenham: R. Mason, M. Vorm, K. Trippier, A. Townsend, F. Fazio, J. Onomah, B. Davies

20:09

Witam i zapraszam na ostatni mecz 11 kolejki Premier League pomiędzy Tottenhamem Hotspur, a Aston Villą.