Niedziela, 18 października 2015, godz. 17:00
6 : 2
Norwich CityNorwich City
1. połowa3 : 2
18:55

Szalony mecz w Newcastle! Gdyby wyjąć bramki, mecz był bardzo wyrównany. Newcastle miało jednak doskonałego dziś Wijnalduma, który przechylił (i to dość znacznie) szalę zwycięstwa na stronę Newcastle United.

93'

Niecelny strzał Camerona Jerome'a, sędzia gwiżdze po raz ostatni!

93'

Dobiega końca ostatnia z trzech doliczonych minut.

90'

Ależ teraz bawią się gracze Newcastle! Przyjemnie patrzy się na wymiany podań Wijnalduma z Perezem. Technika na najwyższym poziomie!

88'

Papiss Cisse zmienia strzelca jednej z bramek - Mitrovica. "Standing ovation" od kibiców zgromadzonych na St James' Park.

85'

WIJNALDUM PO RAZ 4!!! Mocny strzał z około 20 metrów po rykoszecie trafia w okienko bramki Norwich! Ależ mecz w wykonaniu Holendra!

84'

...a O'Neil za Dorransa

84'

Zmiany w drużynie gości. Cameron Jerome za Olssona...

80'

Po straciu z Bassongiem opatrywany jest bramkarz Newcastle Rob Eliott. Zawodnik Norwich potraktował głowę rywala łokciem.

77'

Mecz się wyrównał, zarówno jedna, jak i druga drużyna próbuje stworzyć sobie kolejne sytuacje, jednak obrońcy obu ekip chyba zaczęli grać tak jak to powinno wyglądać od początku meczu i nie dopuszczają rywali pod bramkę.

74'

Norwich największe zagrożenie stwarza sobie po stałych fragmentach gry. Newcastle ma problemy z upilnowaniem rosłych graczy Norwich City.

69'

Ależ blisko był Redmond! Strzał po ziemi w kierunku dalszego słupka, trafia w... dalszy słupek! Wynik bez zmian!

68'

Haidara zmienia Dummeta na lewej obronie w Newcastle.

61'

Hoolahan za Tetteya.

66'

5-2!!! HAT-TRICK WIJNALDUMA! Piękna kombinacyjna akcja Newcastle zakończona dośrodkowaniem Janmaata wprost na głowę Wijnalduma, który nie dał szans Ruddy'emu!

64'

No i proszę! Doczekaliśmy się! 4-2! Bramka Mitrovica, po asyście Sissoko! Francuz zagrał długie podanie do Mitrovica, a ten pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Norwich!a

62'

Newcastle nie przeprowadziło jak dotąd w 2 połowie ani jednej wartej odnotowania akcji. Niebywałe.

58'

Wolny zmarnowany przez Redmonda, piłka na trybunach.

57'

Newcastle głęboko cofnięte. Norwich wytrwale próbuje doprowadzić do wyrównania. Wywalczyli rzut wolny z boku pola karnego, po faulu Janmaata na Olssonie

55'

Wijnaldum do 2 strzelonych bramek dorzuca kluczową interwencję na linii bramkowej. Gracz meczu?

53'

ALEŻ BYŁO BLISKO! Strzał głową byłego gracza Newcastle, Bassonga na linii bramkowej blokuje Wijnaldum!

52'

Norwich w ataku, dogranie przed bramkę Redmonda zablokowane. Rzut rożny dla "Kanarków"

51'

Kontuzjowany bramkarz "Srok" Tim Krul kibicuje kolegom z drużyny sprzed telewizora.

49'

Senny początek 2 połowy, Newcastle stara się grać piłką. Norwich skupiło się na przeszkadzaniu rywalom.

45'

Na boisko nie wrócił po przerwie ukarany w pierwszej połowie żółtą kartką Tiote. Zastąpi go Vurnon Anita.

45'

Rozpoczynamy 2 połowę!

17:51

W pierwszej połowie mało było jakości czysto piłkarskiej, jednak emocji mieliśmy aż nadto. Miejmy nadzieję, że gracze obydwu zespołów nie zwolnią tempa, i druga połowa będzie co najmniej równie emocjonująca!

48'

Koniec szalonej pierwszej połowy meczu w Newcastle.

47'

Ayoze Perez oddał dwa strzały na bramkę Norwich, jednak pierwszy został zablokowany, a drugi poszybował wysoko ponad bramką. Trzeba jednak docenić aktywność Hiszpana w ofensywie.

44'

Brady dośrodkowywał, ale piłka zatrzymała się na głowie pierwszego z obrońców Newcastle

44'

Rzut wolny dla Norwich w niebezpiecznej odległości od bramki Newcastle.

39'

Wijnaldum wysoko nad bramką po zgraniu klatką piersiową Mitrovica na linii pola karnego.

39'

Ciekawa statystyka: Strzały celne: Newcastle 3, Norwich 2. bramkarze nie mają dziś za dużo do powiedzienia.

35'

CO ZA MECZ! 3-2!!! Dośrodkowanie z lewej strony przechodzi nad zgrupowanymi pod bramką zawodnikami Newcastle i ląduje na nodze Redmonda, który strzałem z woleja w krótki róg pokonuje bramkarza "Srok"

33'

3-1!!! Ayoze Perez! Zablokowany strzał Nathana Redmonda na bramkę Newcastle zapoczątkował kontrę Newcastle, którą sfinalizował młody Hiszpan strzałem w kierunku długiego słupka bramki

28'

Janmaat ściągał za koszulkę Howsona w polu karnym, jednak sędzia nie zdecydował się odgwiazdać rzutu karnego.

26'

A jednak! Znów duet Sissoko-Wijnaldum! Francuz dograł w pole karne na głowę Holendra, a ten zdołał pokonać bramkarza! Wydaje się, że Ruddy mógł zachować się lepiej.

26'

Obraz gry się nie zmienia. Norwich opanowało sytuację. Newcastle bez pomysłu na grę.

20'

Olsson z lewej strony na 5 metr przed bramką Newcastle, gdzie wychodzącego Elliota wyprzedził Mbokani i wpakował piłkę do siatki! Szybkie wyrównanie!

20'

Newcastle po zdobyciu bramki nie wygląda na zespół który chciałby pójść za ciosem. Inicjatywę przejął beniaminek Premier League.

17'

Mogło być już 1-1! Potężne uderzenie Brady'ego z dystansu ląduje jednak na słupku bramki strzeżonej przez Elliota

14'

WIJNALDUM! Gol dla Newcastle po akcji w której Sissoko podał do Wijnalduma w pole karne za plecy obrońców, a ten uderzył płasko po długim rogu nie dając szans bramkarzowi Norwich!

12'

Blisko bramki dla Newcastle! Dośrodkowanie z lewego skrzydła autorstwa Paula Dummetta w kierunku Mitrovica jednak Serb przyblokowany przez obrońców!

10'

Niewiele dzieje się póki co na St James' Park. Drużyny w zwarciu w środkowej części boiska.

7'

Złe dośrodkowanie, piłka prosto w ręce Roba Elliota

7'

Rzut wolny dla Norwich City po faulu Cheicka Tiote na zawodniku Norwich

3'

Pierwszy strzał w meczu autorstwa Chancela Mbemby po dośrodkowaniu Jacka Colbacka z rzutu wolnego nie sprawił problemów bramkarzowi Norwich

1'

Pierwszy gwizdek sędziego!

16:57

Piłkarze już na boisku, za chwilę zaczynamy!

16:48

Ławki rezerwowych

Newcastle United: Freddie Woodman, Massadio Haidara, Jamaal Lascelles, Vurnon Anita, Siem de Jong, Florian Thauvin, Papiss Cisse

Norwich City: Declan Rudd, Andre Wisdom, Ryan Bennett, Gary O'Neil, Wes Hoolahan, Matt Jarvis, Cameron Jerome

16:46

Zwycięstwo z Newcastle pozwoliłoby umocnić się drużynie Norwich City w środku tabeli. Trudno nie brać pod uwagę takiego scenariusza, mając na uwadze beznadziejną formę w jakiej znajdują się gracze Steve'a McClarena

16:40

Już za dwadzieścia minut gracze obydwu zespołów wybiegną na murawę St James' Park. Gospodarze tego spotkania potrzebują punktów jak tlenu. Po serii ciężkich spotkań z drużynami z czołówki Premiership, zajmująca ostatnie miejsce w tabeli drużyna "Srok" zmierzy się z beniaminkiem z Norwich

16:31

Witamy serdecznie i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Newcastle United - Norwich City!