Sobota, 17 października 2015, godz. 13:45
Tottenham HotspurWC
0 : 0
LiverpoolLiverpool
94'

KONIEC MECZU! Okazji do strzelenia gola z obu stron nie brakowało, ale bezbramkowy remis po 90. minutach na White Hart Line. Harry Kane kolejny raz bez bramki, a debiut Jurgena Kloppa można uznać za udany.

92'

Rzut wolny z boku boiska dla "The Reds". Moreno zagrywa na pole karne, ale obija tylko mur rywali.

91'

Żółta kartka dla Lucasa Leivy.

91'

Czy ktoś będzie w stanie wykonać jeszcze decydujący cios w tym meczu? Przed nami 3 minuty doliczonego czasu gry.

90'

Emre Can posyła mocną piłkę w kierunku bramki Llorisa! Minimalnie obok lewego słupka.

87'

W ekipie "Kogutów" również roszady w składzie. Erik Lamela schodzi, a za niego na murawie pojawi się Andros Townsend.

87'

Zmiana w Liverpoolu. Jordon Ibe wejdzie za Philippe Coutinho.

85'

Eriksen wyśmienicie wystawia piłkę tuż przed pole karne Kane'owi, Anglik oddaje mocny strzał, ale broni to Mignolet!!!

83'

Obiecująco na pole karne dośrodkowuje Moreno, piłkę przejmują jednak obrońcy "Kogutów".

82'

Jest zmiana w zespole "The Reds". Joe Allen wejdzie za Adama Lallanę.

78'

Divock Origi otrzymuje dokładne podanie na środku pola karnego, oddaje podkręcony strzał do lewego słupka. Hugo Lloris jednak świetnie zachowuje się w tej sytuacji i broni swój zespół przed stratą bramki.

77'

Eriksen posłał dokładne podanie na pole karne, ale obrona przeciwników przejmuje piłkę i wybiła ją.

76'

Trzeba przyznać, że trenerzy długo czekają na zmiany w składach. Do tej pory tylko jedna i do tego wymuszona zmiana w ekipie gospodarzy.

74'

Póki co Walker wraca do gry.

72'

Kyle Walker potrzebuje pomocy medyków i być może będzie zmiana w ekipie "Kogutów".

71'

Kane strzela z dystansu, ale piłka nie przebija się przez linię obrony "The Reds". Anglik mógł lepiej zagrać do któregoś z kolegów, bo uderzenie było kiepskie.

69'

Clyne zdecydował się posłać górną piłkę w kierunku pola karnego, ale rywale wybijają futbolówkę.

65'

Nije fauluje w ataku. Po przedarciu się w kierunku bramki sędzia dopatruje się przewinienia.

63'

Origi próbował się przedrzeć na wolne pole, ale rywale unieszkodliwiają zagrożenie utraty gola.

59'

Żółta kartka dla Erika Lameli, za faul na Alberto Moreno.

56'

Kyle Walker oddaje mocny strzał z dystansu po ziemi, ale Mignolet pewnie łapie piłkę w "koszyczek" .

54'

Lekki przestój w grze, żadna ze stron jak na razie nie wykazuje inicjatywy do zdobycia bramki.

49'

Z rzutu wolnego zagrywa Eriksen, piłka ostatecznie ląduje w rękach bramkarza "The Reds".

47'

Eriksen dośrodkowuje na pole karne, ale obrońca rywala wybija piłkę.

46'

POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Rozpoczęli gospodarze.

48'

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY. Działo się dość sporo, ale wynik bezbramkowy. Za kilkanaście minut druga połowa.

45'

Arbiter dolicza 2 minuty do regulaminowych 45.

45'

Origi zagrywa ze skrzydła, obrońcy gospodarzy zażegnują jednak niebezpieczeństwu.

44'

Kontra "Kogutów". Dele Alli zagrywa ze skrzydła do Harry'ego Kane'a, ale przejmuje piłkę Martin Skrtel.

43'

Can oddaje strzał z dystansu, piłka zablokowana przez rywali.

43'

Eriksen dobrze wrzuca w pole karne, ale piłka nie znajduje adresata pod bramką gości.

41'

Nije strzela zza pola karnego! Minimalnie nad poprzeczką!

37'

Harry Kane strzela, broni Mignolet! Dobija Dele Alli, piłka odbija się od nóg rywala! Ależ zamieszanie pod bramką "The Reds".

36'

Milner otrzymuje żółtą kartkę za nieprzepisowe zagranie.

34'

Skrtel posyła piłkę głową w stronę bramki po stałym fragmencie gry, ale nogą wybija jeden z defensorów drużyny "Kogutów".

30'

Eriksen świetnie podaje do Kane'a, ale ten nie wykorzystuje szansy bo Mignolet wykazuje się niezwykłą czujnością.

28'

Nije strzela z dogodnej pozycji po świetnej akcji gospodarzy, ale fenomenalnie broni Mignolet!

25'

Moreno otrzymuje dobre podanie, które mogło stworzyć obiecującą akcję, ale obrona gospodarzy zdołała temu zapobiec.

20'

Kane szukał kolegów w polu karnym, ale czujni obrońcy "Kogutów" oddalają zagrożenie.

16'

Coutinho zagrywa do Origiego ze skrzydła, ale w ostatnim momencie obrońca gospodarzy odbiera piłkę.

15'

Lallana oddaje strzał w stronę bramki zza pola karnego, ale zbyt lekko, aby pokonać Hugo Llorisa.

11'

Zmiana w Tottenhamie. Uraz Chadliego okazał się jednak poważny i zawodnik nie może kontynuować gry. Za Belga na boisku pojawia się Clinton Nije.

11'

Rzut rożny dla gości. Milner dośrodkowuje, główką uderza Emre Can! Zamieszanie pod bramką i było blisko bramki dla "The Reds"!

8'

Chadli ma problemy z nogą. Belg chwilowo musi zejść z murawy.

7'

James Milner zagrywa do Adama Lallany. Anglik miał okazję do strzału, ale zbyt długo zwlekał z decyzją.

7'

Lallana oddaje strzał z ostrego kąta, ale piłka obija obrońców i będzie rzut rożny dla gości.

5'

Rzut rożny dla "The Reds". Coutinho dośrodkowuje, piłka ostatecznie w rękach Llorisa.

4'

Rose próbował zagrania ze skrzydła, ale górną piłkę wybija daleko od własnej bramki Sakho.

1'

POCZĄTEK MECZU! Od środka rozpoczęli goście.

13:42

Piłkarze wychodzą na murawę, już za kilka minut początek spotkania.

13:24

Ławki rezerwowych

Tottenham: Michael Vorm, Ben Davies, Kieran Trippier, Kevin Wimmer, Clinton Nije, Andros Townsend, Harry Winks.

Liverpool: Adam Bogdan, Kolo Toure, Joe Allen, Jordan Ibe, Jerome Sinclair, Joao Teixeira, Connor Randall.

13:18

Zapraszamy na relację z meczu Tottenham - Liverpool. Jak w swoim debiucie wypadnie Jurgen Klopp? Na to jak i wiele innych pytań odpowiedź dostaniemy w trakcie meczu, którego początek już o 13:45!