KONIEC MECZU 4:1!!! Gospodarze pokonują lidera tabeli i zgarniają 3 punkty.

94'

Kane'a fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę.

92'

Nije oddaje groźny strzał z narożnika pola karnego, ale obrońca City wyręcza bramkarza i wybija piłkę.

91'

Sędzie dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Dele Alli za nieprzepisową interwencję otrzymuje żółty kartonik.

87'

Ostatnia zmiana w Spurs. Lamela żegnany gromkimi brawami przez kibiców opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Tom Carroll.

86'

Zmiana w drużynie gości. Patrick Roberts wejdzie za Sergio Aguero.

81'

Navas przejmuje piłkę zagraną z rzutu wolnego, oddaje strzał w polu karnym, ale futbolówka szybuje nad poprzeczką.

79'

GOOOL!!! 4:1!!! Lamela dostaje świetne podanie od Nije, ogrywa bramkarza i posyła piłkę do bramki.

77'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Son opuszcza murawę, a za niego pojawi się Clinton Nije.

73'

Kane zagrywał z boku boiska do Lameli ale piłka mija zawodnika.

71'

Zmiana w City. Samir Nasri wejdzie za Fernandinho.

70'

Jesus Navas dostaje podanie za pole karne, oddaje strzał pod poprzeczkę bramki, ale dobrze broni Hugo Lloris.

68'

Zmiana w drużynie Tottenhamu. Christian Eriksen schodzi, a w jego miejsce pojawia się Nacer Chadli.

65'

Żółta kartka dla Eriksena.

61'

GOOOL!!! Harry Kane dobija piłkę, która po strzale Eriksena z rzutu wolnego odbiła się od poprzeczki! 3:1

61'

Rzut wolny po faulu na Eriksenie z dobrej odległości od bramki.

59'

Eric Dier łamie przepisy i dostaje żółtą kartkę.

59'

Sterling schodzi do środka pola i oddaje strzał z dystansu. Uderzenie broni jednak Lloris.

56'

Erik Lamela otrzymuje żółtą kartkę za nieprzepisowe zagranie.

56'

Zmiana w Manchesterze City. Jesus Navas wejdzie za Yaya Toure.

53'

Eriksen próbował minąć rywali i wejść w pole karne, ale obrońcy City odbierają piłkę Duńczykowi.

50'

GOOOL!!! Świetne dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry posyła Lamela, a Alderweireld uderza głową i piłka ląduje w siatce! 2:1.

48'

Toure zamyka dośrodkowanie, oddaje strzał z granicy pola karnego w środek bramki i broni Lloris.

47'

Eriksen posyła górną piłkę w pole karne rywala, ale Caballero wychodzi i chwyta piłkę.

46'

DRUGA POŁOWA ROZPOCZĘTA. Zaczynają gospodarze.

47'

Gwizdek arbitra i koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy 1:1.

47'

Żółta kartka dla niesportowe zachowanie dla Demichelisa.

45'

GOOOL!!! Eric Dier strzela bramkę wyrównującą! Zawodnik Tottenhamu świetnym strzałem pokonuje Caballero! 1:1

43'

Kolarov zagrywa górną piłkę z rzutu rożnego. Otamendi główkuje, ale piłka szybuje wysoko nad poprzeczką.

43'

Aguero otrzymuje podanie w polu karnym, oddaje strzał, ale obrońcy są na posterunku. Będzie rzut rożny dla City.

41'

Lamela próbował strzelać, piłka odbija się od obrońcy City, futbolówkę przejmuje Kane, który oddaje strzał, ale dobrze broni Caballero!

36'

Sterling szukał któregoś z kolegów podaniem ze skrzydła, ale Tottenham przejmuje piłkę.

35'

Lamela znalazł się w dobrej pozycji do oddania strzału, ale fatalnie uderza wysoko nad poprzeczką.

35'

Lamela zagrywa do Kane'a, ten dośrodkowuje jednak rywale wybijają to podanie.

33'

Kane oddaje strzał z dobrej odległości od bramki, piłka przelatuje obok słupka.

30'

Eriksen podaje górą na pole karne rywala, obrońcy oddalają zagrożenie od bramki.

27'

Sterling dostaje podanie na polu karnym, ale marnuje okazję. Anglik próbował strzału, ale ostatecznie Lloris wybił futbolówkę.

26'

De Bruyne wyśmienicie wykańcza akcję. Zawodnik odebrał w polu karnym podanie od Yayi Toure i mocnym strzałem pokonuje Llorisa.

25'

GOOOL!!! Kevin De Bruyne strzelcem bramki! 0:1

24'

Son chciał przedrzeć się na wolną pozycję, ale obrońcy City udaremniają ten atak.

21'

Teraz Toby Alderweireld wychodzi do ataku, odbiera podanie, ale niestety sędzia liniowy sygnalizuje ofsajd.

21'

Rzut rożny dla Tottenhamu. Dośrodkowuje Lamela, zawodnicy City jednak bez problemu wybijają piłkę od własnego pola karnego.

20'

Son wysoko podaje na pole karne, ale bez zagrożenia bramce gości.

19'

De Bruyne dośrodkowuje, ale Tottenham przejmuje to podanie.

18'

Aguero mocno strzela z dystansu, ale Lloris odbija piłkę do boku i będzie rzut rożny.

15'

Yaya Toure oddaje strzał w granicy pola karnego, piłka przelatuje minimalnie obok słupka.

14'

Toure zagrywa górą ze środka pola do Sterlinga, ale nie przejmuje tej piłki młody gracz City.

10'

Son podaje w kierunku Kane'a. Obrona jednak odbiera piłkę Anglikowi.

9'

Kevin De Bruyne przejmuje podanie, oddaje strzał z dystansu, ale piłka przelatuje daleko obok słupka.

8'

Sagna centruje na pole karne rywali, ale obrońcy skutecznie wybijają piłkę.

5'

Sterling podaje w kierunku Kolarova, ale niestety zbyt mocno i Serb nie odbiera tego podania.

2'

Rzut rożny dla City. De Bruyne dośrodkowuje, ale oddalają zagrożenie od własnej bramki gospodarze.

1'

POCZĄTEK MECZU! Od środka rozpoczęli goście.

13:29

Ławki rezerwowych:

Tottenham: Vorm, Rose, Trippier, Carroll, Chadli, Townsend, Clinton.

Manchester City: Hart, Kompany, Zabaleta, Nasri, Navas, Roberts, Barker.

12:44

Zapowiedź dzisiejszego meczu: Sobotni hit na White Hart Line

12:41

Zapraszamy na relację LIVE z pierwszego meczu 7. kolejki angielskiej Premier League w której Tottenham będzie odejmował na White Hart Line lidera tabeli Manchester City. Początek meczu o 13:45!