Niedziela, 20 września 2015, godz. 17:00
2 : 3
manchester unitedManchester United
18:56

18:54

Kapitalne widowisko za nami. Losy wyniku toczyły się do ostatnich minut i piłkarze gości mogą tylko się cieszyć, że Davida de Geę udało się zatrzymać na Old Trafford. Fenomenalne interwencje Hiszpana z końcówki meczu pozwoliły jego zespołowi dowieźć tę wygraną do samego końca

90'

KONIEC! Trzy punkty jadą do Manchesteru!

90'

Pelle i Tadić oddawali strzały po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, za każdym razem lepszy był de Gea!

90'

David de Gea! Co za interwencja po strzale Wanyamy z dystansu!

90'

Tadić! Po dośrodkowaniu Mane to właśnie on oddał strzał głową i chybił minimalnie!

90'

Fatalnie corner wykonali goście i piłkę mają Święci

90'

McNair zaatakował indywidualnie, wpadł z piłką w pole karne rywala i wywalczył rzut rożny. Tymczasem pięć minut doliczył sędzia do drugiej połowy

89'

Tadić dośrodkował z rzutu wolnego, a obrońcy United zablokowali strzał van Dijka, a choć nie zdołali zrobić tego z uderzeniem Pelle, to piłka i tak minęła bramkę

89'

Valencia faulował Wanyamę na własnej połowie boiska

87'

Mane dośrodkował z prawej strony boiska, a Pelle ładną główką nie dał szans de Gei. Będzie emocjonująca końcówka!

86'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Trafienie kontaktowe Pelle!

85'

Van Dijk został na razie zaprowadzony za linię boczną, wracamy do gry. Southamtpon gra w 10.

83'

Virgil van Dijk doznał jakiejś kontuzji, mamy przerwę w grze

81'

Znów spokojnie, bardzo długo wymieniają podania podopieczni Louisa van Gaala

79'

Depay oddał strzał z rzutu wolnego, ale piłka poleciała dość daleko od bramki Świętych.

78'

Żółta kartka dla Fonte

76'

Long wchodzi na boisko i zmienia Warda-Prowse'a

75'

Mane zaatakował indywidualnie i upadł w polu karnym rywala, ale arbiter nie dał się nabrać i nie podyktował rzutu karnego. Między Senegalczykiem, a Smallingiem, który z nim walczył, nie było żadnego kontaktu

73'

Virgil van Dijk żółtą kartką za taktyczny faul na Martialu

72'

Fonte starał się wejść z piłką w pole karne rywala, ale szybko stracił piłkę

70'

Paddy McNair wchodzi na boisko i zmienia Marcosa Rojo

69'

Długo wymieniali podania goście, aż w końcu Depay zdecydował się na strzał. Piłka odbiła się od słupka, spadła pod nogi Maty, a ten wpakował ją do bramki!

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Juan Mata, 3:1!

64'

Rzut rożny mieli goście, ale kiepsko z niego skorzystali. Grę od bramki wznowią Święci

62'

60'

Bastian Schweinsteiger wchodzi na boisko i zmienia Michaela Carricka

59'

I było blisko wyrównania! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale Fonte de Gea fenomenalnie obronił dostęp do własnej bramki!

58'

Mane na tyle skutecznie naciskał na Blinda, że zdołał wywalczyć rzut rożny dla swojej drużyny

56'

Steven Davis wchodzi na boisko i zmienia Oriola Romeu

55'

Ward-Prowse dośrodkował z rzutu wolnego, a de Gea interweniował bardzo dobrze w swoim polu karnym

53'

Depay oddał strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił w światło bramki

51'

Fatalny błąd Yoshidy, który za lekko podał piłkę do swojego bramkarza, przejął ją młody Francuz i umieścił w bramce! Co na to gospodarze?

50'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Anthony Martial, 2:1 dla gości!

49'

Dość spokojny początek drugiej połowy. Teraz przy piłce gospodarze

46'

A Martina wchodzi za Targetta

46'

I od razu zmiana, za Darmiana wchodzi Valencia

46'

Zaczynamy drugą połowę

17:49

17:49

Sporo działo się w trakcie tych pierwszych trzech kwadransów. Początek należał do Southampton, ale w miarę upływu czas Czerwone Diabły wyglądały coraz lepiej i doprowadziły w końcu do wyrównania. Ostrzymy sobie zęby na drugą część gry

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

I już wracamy do gry. Arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy

45'

Targett doznał jakiejś kontuzji i mamy przerwę w grze

44'

Długo wymieniają podania goście, ale robią to daleko bramki Świętych i ci na razie mogą być bezpieczni

42'

To powinien być gol! Mata zagrał z lewej strony boiska, a Pelle w ostatniej chwili zmienił tor lotu piłki po uderzeniu Schneiderlina!

41'

Depay zaatakował w polu karnym Southampton, ale w ostatniej chwili zatrzymał go van Dijk

40'

Spokojnie, długo wymieniają podania goście z Manchesteru. Gospodarze od dłuższego czasu nie mieli kontaktu z futbolówką

38'

35'

Juan Mata otrzymał piłkę w polu karnym gospodarzy i mimo, że ją stracił, to nadbiegający Martial potrafił umieścić ją w bramce. Hiszpan był jednak wcześniej na spalonym i arbiter nie powinien uznać tego gola

34'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Anthony Martial, 1:1!

32'

Rojo dośrodkował z lewej strony boiska, ale Targett interweniował we własnym polu karnym bardzo spokojnie

30'

Nieco dłużej przy piłce utrzymują się goście, ale kompletnie nic z tego nie wynika. Mają duży problem z przedostaniem się pod szesnastkę Southampton

27'

Każda wrzutka w pole karne gości powoduje spore zamieszanie. Tym razem, po rzucie rożnym, Smalling zdołał wybić futbolówkę

26'

Depay dośrodkował piłkę z lewej strony boiska, a dobrze we własnym polu karnym interweniował Jose Fonte

24'

Depay oddał teraz strzał głową po wrzutce Juana Maty, jednak on również przestrzelił

22'

Pelle oddał strzał głową po dośrodkowaniu Mane w pole karne, ale nie trafił nawet w światło bramki

20'

Ward-Prowse oddał strzał sprzed pola karnego, ale zrobił to za lekko, żeby zaskoczyć de Geę

19'

17'

Martial oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka zdecydowanie minęła bramkę.

16'

I mogło być 2:0! Graziano Pelle świetnie zwiódł dwóch obrońców, oddał strzał sprzed pola karnego i trafił w słupek!

14'

Ward Prowse świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a choć de Gea najpierw obronił strzał Mane, to przy dobitce Pelle już nie miał szans. Jak odpowiedzą podopieczni van Gaala?

13'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Pelle i gospodarze na prowadzeniu!

11'

Tadić zaatakował lewą stroną boiska, dośrodkował, ale w polu karnym górą byli już goście

9'

Tadić oddał strzał sprzed pola karnego, ale nie potrafił trafić w światło bramki

7'

Na lewej obronie United gra jednak dzisiaj Marcos Rojo, a zapowiadany przez nas Daley Blind występuje na środku defensywy

5'

Nie co za lekkie podanie obrońcy w kierunku Stekelenburga od obrońcy, ale Holender zdążył dobiec do piłki zanim dopadł do niej Martial

3'

Dość spokojny początek, żadna ze stron nie zdecydowała się jeszcze na jakiś szybszy atak. Przy piłce goście

1'

Arbiter daje znak, zaczynają gospodarze!

16:56

Obie ekipy już zameldowały się na murawie, początek za kilka chwil!

16:52

Na poziomie Premier League Manchester United wygrywał z Southampton 22 razy. Żaden z innych zespołów nie potrafił robić tego tak często.

16:47

Mancheter United w środku tygodnia grał w Lidze Mistrzów z PSV i choć przegrał 1:2, to nie o tym rezultacie najwięcej mówiło się po zakończeniu meczu. Bardzo poważnej kontuzji w starciu z Hectorem Moreno doznał Luke Shaw i Anglika jeszcze bardzo długo nie zobaczymy na boisku. Dziś w jego miejsce na lewej obronie zobaczymy Daleya Blinda

16:41

Faworytem są goście, którzy lepiej weszli w ten sezon i aktualnie mają na koncie 10 punktów, cztery więcej od swojego dzisiejszego przeciwnika.