Niedziela, 20 września 2015, godz. 14:30
Tottenham HotspurWC
1 : 0
Crystal PalaceCrystal Palace
95'

KONIEC MECZU! 1:0 i to gospodarze zgarniają trzy punkty. Świetny mecz w wykonaniu Sona, który zasłużył na nagrodę zawodnika meczu.

93'

Jordon Mutch centruje w pole karne rywali, ale zbyt głęboko i pewny chwyt piłki w wykonaniu Llorisa.

92'

Pape Souare strzela na bramkę gospodarzy z dystansu, ale futbolówka przelatuje daleko obok słupka

91'

Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Puncheon zagrywa wysoką piłkę, ale świetnie zachowuje się Lloris, który piąstkuje piłkę.

90'

Rzut rożny dla Orłów i może być groźnie pod bramką gospodarzy.

89'

Bamford zagrywał do Campbella. Zawodnik poszedł za piłką, ale sędzia odgwizduje faul w ataku na bramkarzu gospodarzy.

87'

Trener Tottenhamu także wykorzystuje ostatnią zmianę. Erika Lamela opuści boisko, a zastąpi go Tom Carroll.

85'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Patrick Bamford zastępuje Bakary'ego Sako.

83'

Yohan Cabaye wykonuje rzut rożny, jednak akcję powstrzymuje bramkarz gospodarzy.

82'

Harry Kane strzela z wielką siłą w stronę bramki, ale zablokowane to zagranie przez obrońcę rywali.

79'

Kolejna zmiana w Tottenhamie. Na boisko wejdzie Clinton Nije za Sona. Koreańczyk żegnany gromkimi brawami przez kibiców gospodarzy.

78'

Dele Alli strzela mocno z brzegu pola karnego i piłka wędruje kilka centymetrów obok słupka!

77'

Zmiana w drużynie gości. James McArthur schodzi z boiska, za niego pojawi się Jordon Mutch.

76'

Erik Lamela ogląda żółtą kartkę.

76'

Gracze Crystal Palace niejednokrotnie pokazywali, że potrafią odrabiać straty. Czy tym razem starczy sił podopiecznym Alana Pardew'a, aby chociaż urwać punkt na White Hart Line?

75'

Bolasie dośrodkowuje z lewej strony, ale zbyt głęboko i piłkę łapie Lloris.

73'

Eriksen strzela z rzutu wolnego z dużej odległości, ale wysoko nad poprzeczką

69'

Son przepięknie kończy akcję Tottenhamu. Zawodnik minął rywali i mocnym uderzeniem z bocznej strefy pola karnego pokonuje McCarthy'ego.

68'

GOOOOOL!!! SON HEUNG-MIN STRZELCEM BRAMKI I JEST 1:0!

66'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Nacer Chadli opuszcza boisko, a za niego wejdzie na murawę Christian Eriksen.

65'

Bakary Sako mocno strzela z ostrego kąta, ale broni Lloris wyśmienicie!

64'

Ruszył do rozgrzewki Christian Eriksen.

62'

Żółta kartka dla Yannicka Bolasie za faul na Walkerze.

58'

Son znowu zagrywa ze skrzydła, piłka odbija się od bramkarza, dobija z główki Kane, ale arbiter odgwizduje pozycję spaloną.

57'

Son próbował zwieść rywali. Przerzucał piłkę z lewej nogi na prawą, ale ostatecznie nie oddał strzału.

56'

Campbell dośrodkowuje w pole karne z prawej strony, ale piłka zostaje wybita przez gospodarzy.

54'

Lamela uderza mocno w kierunku okienka! Broni świetnie bramkarz gości!

53'

Alli faulowany i jest rzut wolny dla Tottenhamu z niezłej odległości od bramki.

50'

Dier wykonał teraz ostry atak w kierunku rywala. Sędzia jednak stosuje tylko ostrzeżenie w kierunku gracza gospodarzy.

48'

Chadli podaje w kierunku Sona na pole karne, ale zbyt mocne było to zagranie, aby Koreańczyk przyjął piłkę.

46'

W przerwie trener gości przeprowadził jedną zmianę. Schodzi WilfriedZaha, a za niego na murawę wszedł Frazier Campbell.

46'

Początek drugiej połowy. Od środka zaczęli goście.

48'

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY. Już za kilkanaście minut druga połowa derbów Londynu. Póki co lekka przewaga gospodarzy, ale trzeba przyznać, że goście też mieli swoje momenty.

45'

Minutę dłużej będą grali piłkarze w tej połowie.

45'

Sędzie pokazuje żółty kartonik Kelly'emu za faul na Sonie, który próbował wyprowadzić kontrę.

45'

Dobre podanie odbiera Cabaye, mocno strzela na bramkę Llorisa! Piłka odbija się od lewego słupka!

44'

Gospodarze próbowali stworzyć akcję krótkimi podaniami, ale w ostateczności tracą piłkę.

44'

Lamela krótko podaje z rzutu rożnego.

43'

Chadli wysyła niezłe podanie, ale bramkarz wybija piłkę na rzut rożny.

38'

Sako uderza z rzutu wolnego! Piłka mocno szybuje pod poprzeczkę, ale bramkarz wykonuje wyśmienitą paradę i dzięki tej interwencji na tablicy wyników nadal 0:0!

37'

Bolasie poszedł na przebój teraz środkiem w kierunku pola karnego i zostaje przewrócony gracz Crystal Palace. Będzie rzut wolny tuż sprzed pola karnego.

35'

Bolasie oddaje strzał z narożnika pola karnego. Lloris jednak bez problemu blokuje ten strzał.

33'

Kane przejmuje wybitą piłkę, ale kieruje futbolówkę obok bramki.

33'

Dele Alli strzela! McCarthy broni ten strzał z pierwszej piłki.

32'

Son teraz popisał się wyśmienitym rajdem. Zawodnik bardzo szybko poszedł za piłką niestety w polu karny traci piłkę. Gdyby to zakończył bramką byłby to prawdziwy majstersztyk. Trzeba przyznać, że Koreańczyk rozgrywa dzisiaj dobry mecz.

30'

Walker dostał świetne podanie na skrzydło, zagrywa w pole karne, ale jeden z graczy "Orłów" przecina podanie.

28'

McCarthy pewnie łapie piłkę wyrzuconą przez Lamele z rzutu rożnego.

28'

Son mocno uderza na bramkę! Piłka odbija się od pleców zawodnika Crystal Palace. Rzut rożny.

26'

Puncheon wykonuje dośrodkowanie, jednak czujni obrońcy Tottenhamu nie pozwalają na kontynuowanie tej akcji.

25'

Bolasie strzela i piłka rykoszetem odbija się od Vertonghena. Rzut rożny dla gości.

22'

Niezła kontra gości. Puncheon zagrywa piłkę w pole karne, ale rywale unieszkodliwiają tę akcję.

17'

Lamela oddaje mocny strzał z dystansu! Broni McCarthy, ale miał lekki problem z obroną tego strzału bramkarz gości.

16'

Pierwszy kwadrans zdecydowanie na korzyść gospodarzy.

15'

Ławki rezerwowych obu drużyn

Tottenham: Carroll, Eriksen, Fazio, Nije, Townsend, Trippier, Vorm.

Crystal Palace: Bamford, Campbell, Hennessey, Ledley, Lee Chung-Yong, Mariappa, Mutch.

13'

Lamela wykonuje stały fragment gry, ale obrońcy nie mają problemu z przejęciem tej piłki.

12'

Son oddaje strzał zza pola karnego, ale piłka odbija się od jednego z graczy gości i jest rzut rożny dla piłkarzy Tottenhamu.

7'

Son dośrodkowuje. Obrona rywali jednak wybija piłkę daleko od własnej bramki

6'

Alli próbował podania w pole karne, ale zablokowane to zagranie przez graczy Crystal Palace.

3'

Kane blisko jedenastki przyjmuje piłkę, ale główkując nie udaje mu się trafić do bramki. Piłka szybuje nad poprzeczką

1'

Początek spotkania! Rozpoczęli gospodarze.

14:28

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Tottenham - Crystal Palace. Już za moment początek spotkania!