Koniec spotkania! Tottenham bezbramkowo zremisował z Evertonem na White Hart Lane. Dziękujemy za uwagę.

A Pritchard wchodzi za Masona.

84'

Deulofeu zastępuje Kone,

80'

Mirallas oddał strzał z rzutu wolnego, ale i on ma problemy z celnością. Piłka wyraźnie minęła bramkę

78'

Rose oddał strzał sprzed pola karnego, jednak wyraźnie się pomylił. Od bramki Howard

76'

Harry Kane wpakował przed chwilą piłkę do bramki Howarda, ale znów był na spalonym

74'

Naismith dośrodkował z rzutu wolnego, ale gospodarze znów poradzili sobie we własnej szesnastce i wybili piłkę

72'

Oviedo dośrodkował z lewej strony boiska, a choć Kone oddał strzał głową, to nie trafił nawet w bramkę

70'

Hugo Lloris! Jan Vertonghen oddał bardzo dobry strzał i Francuz z trudem go obronił!

70'

Romelu Lukaku schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Steven Naismith

68'

Rose dośrodkował z lewej strony boiska, a mimo upadku Dele Alli w polu karnym Evertonu, sędzia nie podyktował rzutu karnego

66'

Gorąco w polu karnym Evertonu! Najpierw Kane próbując oddać strzał dwukrotnie był blokowany, a potem niepilnowany Chadli fatalnie przestrzelił!

65'

Harry Kane oddał strzał z dystansu, ale po rykoszecie Howard spokojnie złapał piłkę

63'

Spurs nieco uspokoili grę i teraz spokojnie wymieniają podania. Robią to jednak daleko od bramki przeciwnika

61'

Kolejna żółta kartka, tym razem dla Diera za faul na Barkleyu

60'

Barkley dośrodkował z rzutu wolnego, ale poradzili sobie własnej szesnastce obrońcy Tottenhamu

59'

Bentaleb ukarany żółtą kartką za faul na Kone

58'

Alli! Mógł teraz dać prowadzenie swojej drużynie, ale z bliskiej odległości trafił prosto w bramakrza!

56'

Żółtą kartką ukarany Dele Alli

55'

Wciąż naciska Tottenham, stara się stworzyć sobie dogodną okazję, ale brakuje mu dokładności

53'

Belg nie wróci już na boisko. W jego miejsce wszedł Dele Alli

51'

Dembele doznał jakiejś kontuzji i jest opatrywany za linią końcową

50'

Tottanham naciska od początku drugiej połowy, ale na razie niewiele z tego wynika. Brakuje ostatniego dokładnego podania

48'

Świetne zagranie Diera w kierunku Kane'a w pole karne Evertonu, ale ten drugi był na spalonym

47'

I już Chadli próbował oddać strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

46'

I właśnie teraz Tottenham zaczął drugą połowę

45'

I teraz arbiter kończy pierwszą połowę

45'

Chadli dośrodkował z lewej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie. Piłka dla gości

45'

Tak jest, w jego miejsce melduje się Kevin Mirallas. Tymczasem arbiter doliczył cztery minuty do pierwszej połowy

45'

Bardzo poważnie wygląda kontuzja angielskiego pomocnika. Po starciu z Dierem na noszach opuszcza murawę i na pewno dzisiaj już na nią wróci

42'

A teraz Tom Cleverley doznał jakiejś kontuzji w starciu z jednym z rywali.

40'

Cleverley przymierzył sprzed pola karnego, a Lloris spokojnie złapał piłkę

39'

Dembele i Coleman poprzepychali się przy linii bocznej, ale sędzia nie zdecydował się na pokazanie kartki. Rzut wolny dla Evertonu

38'

Barry faulował taktycznie Kane'a i dostał za to żółtą kartkę

36'

Długa piłka w kierunku Kone, ale tego bardzo dobrze powstrzymał Rose

33'

Alderweireld oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale świetnie broni Howard!

31'

Kane zaatakował indywidualnie, ale świetnie we własnej szesnastce powstrzymał go Oviedo

30'

Bentaleb oddał strzał z dystansu, ale był on za lekki, by zaskoczyć Howarda

27'

Tim Howard! Teraz Amerykanin wygrał pojedynek sam na sam z Masonem!

25'

Dembele faulował Colemana starając się odebrać mu piłkę

23'

To musiał być gol! Mason zagrał świetną prostopadłą piłkę do Kane'a, ten wyszedł sam na sam z Howardem i przegrał ten pojedynek!

20'

A teraz Barkley oddał strzał z dalszej odległości, ale i on zdecydowanie się pomylił

18'

Harry Kane przymierzył z dystansu, ale nie trafił nawet w światło bramki

16'

Hugo Lloris! Kyle Walker fatalnie stracił piłkę przed własną szesnastką, Cleverley oddał strzał, z którym Francuz z trudem sobie poradził!

14'

Bentaleb! Dobry strzał ze skraju pola karnego, nieznacznie niecelny!

12'

Długie zaranie z głębi pola w kierunku Kane'a, ale za mocne. Piłka w posiadaniu The Toffees

10'

Harry Kane oddał strzał z dystansu, ale wyraźnie się pomylił i grę wznowi Howard

9'

Mason starał się dośrodkować z prawej strony boiska, ale zrobił to za mocno i piłka wyszła na aut

8'

Dier faulował Barkleya na połowie boiska rywala

7'

Everton starał się długo budować akcję ofensywną, ale robił to za czytelnie. Gospodarze odzyskali piłkę na własnej połowie

5'

Dier zdecydował się na strzał z dystansu, ale został zablokowany

3'

Dość spokojny początek meczu. Everton raz zagościł w polu karnym rywala, ale nie wynikło z tego nic konkretnego. Przy piłce gospodarze

1'

Arbiter daje znak, zaczynają goście!

18:27

Obie ekipy są już na murawie, pierwszy gwizdek za chwilę!

18:25

Tottenham w tym sezonie nie wygrał jeszcze ani jednego spotkania i potrzebuje przełamania. Everton jest jednak trudnym przeciwnikiem, który w starciu z Southampton (3:0 dla The Toffees) pokazał, że stać go na wiele. W poprzedniej kolejce przegrał jednak 0:2 z Manchesterem City

18:19

A teraz gospodarzy: Vorm, Davies, Trippier, Alli, Carroll, Lamela, Pritchard

18:19

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, pora na ławki rezerwowych. Na początek gości: Robles, Mirallas, Naismith, Besić, Deulofeu, Pennington, Browning