Newcastle Unitednewcastle
0 : 1
Arsenal LondynArsenal Londyn
93'

KONIEC MECZU! Arsenal triumfuje dzisiaj na Saint James Park! Skromnym zwycięstwem 1:0 pokonuje Newcastle United. Mimo trzech punktów Londyńczycy nie zasługują na pochwałę. Przy dzisiejszych okolicznościach oczekiwało się od Kanonierów o wiele wyższego zwycięstwa.

92'

Coloccini zostaje ukarany żółtą kartką za faul na Coquelinie.

91'

Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Monreal uderza z woleja na bramkę Holendra, ale strzał zdecydowanie za słaby.

88'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. De Jong zastępuje Floriana Thauvina. Kibice kwitują występ francuza gromkimi brawami.

87'

Zupełnie spadło tempo gry. Arsenal bardzo ostrożnie, zachowawczo rozgrywa piłkę w środku pola.

84'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, Krul wybija na rzut rożny.

83'

Oxlade Chamberlain opuszcza boisko najprawdopodobniej przez uraz. Zamiast niego zagra Mikel Arteta.

80'

Steve McClaren motywuje jeszcze swoich podopiecznych na ostatnie 10 minut meczu.

78'

Sissoko opuszcza boisko i Steve McClaren wprowadza kolejnego ofensywnego zawodnika - Papisa Dembe Cisse.

77'

Arsenal bardzo nieskuteczny jest dzisiaj ze stałych fragmentów gry. Na sześć rzutów rożnych z żadnego z nich nie stworzył większego zagrożenia.

75'

I przed nami ostatni kwadrans meczu! Liczymy na więcej emocji!

73'

Ayoze Perez zastępuje ukaranego żółta kartką Anitę.

72'

Pierwszy raz przy piłce Giroud. Napastnik oddaje fatalny strzał z daleka, za który przeprasza swoich kolegów.

71'

Przygotowywany również do wejścia na boisko Perez.

70'

Pierwsza zmiana w meczu. Na boisko wchodzi napastnik Kanonierów - Olivier Giroud. Francuz zastępuje Theo Walcotta. Słaby występ Anglika.

69'

Piłkarze wykonali aż trzy razy więcej podań od zawodników Newcastle United.

67'

Santi Cazorla z 14 metra metra uderza wprost w ręce Tima Krula.

66'

Czwarty rożny dla Londyńczyków po wybiciu Sissoko.

63'

Fenomenalna akcja Kanonierów! Sanchez prostopadle zagrywa do Monreala, a ten posyła piłkę po ziemi jednak Walcott źle kończy dobre zagranie Hiszpana.

61'

Groźna akcja gospodarzy prawą stroną, jednak dobra wrzutka nie dochodzi do środkowych Newcastle.

58'

Bramka zostaje jednak zaliczona obrońcy Newcastle - Collociniemu.

53'

Do trzech razy sztuka! Najpierw z daleka strzela Santi Cazorla, strzał jednak zostaje zablokowany, piłka trafia do Ramseya, który również próbuje sił z daleka, jednak tym razem broni Krul i znów widzimy uderzenie z daleka i piłka po odbiciu się jeszcze od obrońcy od słupka wpada do bramki!

52'

GOOOOOOOOL! Oxlade-Chamberlain!

50'

Za protesty względem sędziego żółty kartonik ogląda Wijnaldum.

49'

Niezwykła radość na trybunach spowodowana pierwszą żółta kartkę dla zawodnika Kanonierów. Ukarany Santi Cazorla.

48'

Kolejna żółta kartka dla zawodnika gospodarzy. Tym razem kartkę obejrzał Anita.

47'

Niezwykle trudne zadanie przed zawodnikami z St. James. Czy dotrwają do końca?

46'

Sanchez do Walcotta i zaczynamy drugą połowę!

14:47

W obu drużynach po przerwie bez zmian.

48'

Koniec pierwszej połowy meczu Newcastle - Arsenal. Kanonierzy mimo gry w przewadze nie potrafią stworzyć sobie zbyt wiele klarownych sytuacji. Do przerwy zaskakujący wynik 0:0.

46'

Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

45'

Z dystansu spróbował sił Sanchez, ale dobrze blokują obrońcy Newcastle.

43'

W ofensywie gospodarze. Wszystkie akcje prowadzone są przez Holenderskiego obrońcę Janmaata. Po wrzutkach w pole karne nie ma komu wykończyć dobrych zagrań.

40'

Świetne, mocne zagranie Bellerina w pole karne do Walcotta, jednak Mbemba idealnym wślizgiem oddala zagrożenie.

39'

Bardzo dobra akcja gości zakończona strzałem Ramseya. Bedzie rzut rożny!

34'

Sanchez fenomenalnie uderzył z daleka, Krul wybija futbolówkę przed Walcotta, ale Anglik nie trafia do pustej bramki z 3 metra! To musi być gol!

33'

Mimo że Arsenal gra jednego więcej, to wcale tego nie widać. Kanoniery swoje ataki rozgrywają chaotycznie i często tracą piłki na skrzydłach.

29'

Newcastle wreszcie dłużej przy piłce. Janmaat z prawej strony nie wiadomo czy uderzał czy dośrodkowywał.

28'

Bezpardonowe wejście Thauvina. Brutalnie gra Newcastle United. Jeżeli dalej będą tak grać z pewnością zobaczymy jeszcze niejedną kartkę.

26'

Sroki nie są w stanie wyjść na połowę gości.

23'

Pierwszy rzut rożny dla Kanonierów. Tim Krul jednak na posterunku. Pewnie wyłapał piłkę posłaną przez Ramseya.

22'

Znowu nieczyste zagranie gospodarzy. Faulował Colback. Arbiter jednak tym razem pobłażliwy.

20'

I kolejna kartka dla zawodnika Newcastle! Mbemba bezsensownie faulował Chamberlaina.

19'

Zdecydowanie dominują Kanonierzy. Posiadanie piłki na korzyść gości 75% - 25%.

16'

Czerwona kartka dla napastnika Newcastle - Mitrovicia! Celowa nakładka na prawą noge Couquelina. Dobra decyzja arbitra.

15'

Dobrze zapowiadający się kontratak przerwa faulem Cisse.

13'

Bellerin przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nie reaguje. Choć powinien być rzut karny dla gości. Ewidentny błąd sędziego.

11'

Cazorla po ziemi w pole karne do Ramseya, ten jednak na spalonym.

10'

Świetne zagranie Bellerina z prawej strony do Walcotta. Anglik uderzył z pierwszej piłki, jednak Krul uratował Newcastle od gola. Powinno być 1:0.

7'

Na razie wszystkie ataki Arsenalu idą tylko lewą stroną. Świetnie układa się współpraca Bellerina z Sanchezem.

7'

Świetnie przebił się Sanchez na lewych skrzydle, zdołał dośrodkować, ale zbyt niedokładne dogranie wybija obrońca Newcastle.

4'

Pierwsze nieczyste zagranie w meczu i od razu żółta kartka. Ukarany zasłużenie Sissoko.

1'

Bardzo agresywnie zaczęli gospodarze. Zepchnęli Arsenal we własne pole karne i rozgrywają atak pozycyjny.

1'

Od środka zaczynają gospodarze dzisiejszego spotkania - Newcastle United .

13:41

Zawodnicy obu drużyn już wyszli na murawę. Następuje przywitanie i zaraz zostaną wylosowane strony.

13:37

Piłkarze już zeszli z rozgrzewki i zaraz wyjdą na murawę.