GKS TychyGKS Tychy
1 : 0
Gryf WejherowoGryf Wejherowo
19:54

Mimo dużej przewagi gospodarze lepsi tylko o jedną bramkę. GKS Tychy dopisuje na swoje konto 3. punkty prawdopodobnie awansuje o jedną pozycję w ligowej tabeli.

94'

Koniec spotkania. GKS Tychy pokonuje Gryf Wejherowo 1:0

94'

Jeszcze Łukasz Grzeszczyk popędził na bramkę rywali ale fatalnie pudłował.

94'

Marcin Wodecki oddaje strzał, a piłka o centymetry mija słupek bramki.

94'

Grę od bramki wznowi Paweł Florek.

92'

Jeszcze rzut wolny dla Gryfa w środku pola.

90'

Sędzia dolicza 4. minut do drugiej połowy spotkania.

87'

Żaden ze stałych fragmentów gry w tym meczu nie był co najmniej dobry. Fatalnie pod tym względem wyglądają oba zespoły.

87'

Tomasz Górkiewicz wywalczył dla GKS-u rzut rożny.

85'

Michał Glanowski miał chwilę czasu aby dobrze przymierzyć ale mimo to piłka po jego strzale wysoko nad poprzeczką bramki Wiesława Ferry.

85'

Coraz więcej błędów popełniają podopieczni Tomasza Kotwicy.

82'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Na boisku pojawił się Jakub Giec.

81'

Zbyt wiele przerw w grze. Mało płynnej gry nieco pogorszyło obraz gry. Nie ulega jedynie zmianie olbrzymia przewaga GKS-u Tychy.

79'

Zmiana w drużynie GKS-u Tychy. Na boisku pojawił się Marcin Wodecki.

78'

Chwilę po wejściu na boisku żółtą kartkę otrzymuje Krzysztof Rzepa.

78'

Kolejna zmiana. Na boisku pojawia się Krzysztof Rzepa.

77'

Kolejna fantastyczna frekwencja na stadionie w Tychach. Kibice miejscowego GKS-u jak na 2. ligowe warunki biją wszelkie rekordy.

76'

Dzisiejszy mecz ogląda 6684 widzów.

74'

Kolejna zmiana w drużynie Gryfa Wejherowo. Na boisku melduje się Maciej Szymański.

72'

Rozkręcają się gospodarze. Piłkarze Kamila Kieresia podbudowani zdobyciem gola dążą do podwyższenia wyniku.

70'

Kolejka żółta kartka w meczu.

67'

Warto jeszcze dodać, że Michał Grunt wykończył ładną akcję GKS-u Tychy strzałem głową. Bez szans w tej sytuacji bramkarz Gryfa Wiesław Ferra.

66'

Napastnik GKS-u pojawił się na boisku 5. minut wcześniej. Dobra zmiana Kamila Kieresia.

65'

GOL !!! !!! !!! Mamy pierwszą bramkę w meczu. Jej autorem Michał Grunt. GKS Tychy prowadzi z Gryfem Wejherowo 1:0

64'

Spokojne tempo gry. Tyszanom powinno nieco bardziej zależeć na wygranej w dzisiejszym meczu.

61'

Mateusz Mączyński bardzo łatwo przedostał się pod bramkę rywali, chyba sam zaskoczony tą sytuacją oddał kiepski strzał wprost w ręce bramkarza Gryfa.

60'

Zmiana w zespole GKS Tychy. Na boisku pojawił się Michał Grunt.

58'

Piotr Okuniewicz jest dziś nominalnie jedynym napastnikiem w drużynie Kamila Kieresia, nie miał on jednak zbyt wielu szans. Być może strzał głową przed chwilą był jego pierwszym w dzisiejszym meczu.

56'

Brakuje strzałów zza pola karnego. Wydawało się, że przy mokrej murawie piłkarze częściej będą próbowali właśnie takich uderzeń.

54'

Cała drużyna Gryfa na własnej połowie broni się oczekując swoich szans w kontrataku.

52'

Pierwsza zmiana w drużynie Gryfa. Z drobnym urazem boisko opuścił Krzysztof Wicki, a w jego miejsce Mateusz Kuzimski.

48'

Mariusz Zganiacz mógł nieco lepiej przymierzyć i moglibyśmy cieszyć się z pierwszego gola w meczu. Niestety pomocnik GKS-u spudłował i mamy nadal 0:0.

47'

Pierwszy w tej części gry rzut rożny dla tyszan.

46'

Oba zespoły bez zmian wyszły na drugą połowę, oby zmienił się wynik meczu. Liczymy na bramki w tym spotkaniu.

19:02

Zaczynamy 2. połowę spotkania.

19:01

Zawodnicy zarówno GKS-u jak i Gryfa pojawili się już na murawie. Za moment drugie 45. minut meczu.

18:51

Nieco dziwny mecz w Tychach. Miejscowy GKS z dużą przewagą pod koniec pierwszej połowy nie był wstanie zagrozić bramce Gryfa. Kilka okazji wydaje się bardziej przypadkowych niż po ładnych składnych akcjach. Milił się Mateusz Grzybek i Łukasz Grzeszczyk. Pudłował również Daniel Tanżyna. Bardzo dużo niedokładnych podań i strat. Liczymy, że po przerwie zobaczymy więcej sytuacji podbramkowych.

45'

Pierwsza połowa spotkania nie została przedłużona nawet o minutę. Koniec pierwszej połowy.

45'

Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany nią zawodnik Gryfa Wejherowo - Przemysław Szur.

45'

Tyszanie z duża już przewagą ale bez rezultatów.

44'

Faulowany na środku boiska Przemysław Kostuch i kolejne przerwa w grze.

41'

Krzysztof Wicki nie widział za bardzo co ma zrobić z piłką tuż przed polem karnym rywali, piłkę szybko stracił. Teraz nową akcję rozpoczynają gospodarze.

39'

Mateusz Grzybek minimalnie pudłuje po dobrej i składnej akcji GKS-u Tychy. W końcu kilka szybszych podań z pierwszej piłki.

38'

Podopieczni Kamila Kieresia jakby bez pomysłu na rozgrywanie swoich akcji, zbyt długo zwlekają z podjęciem decyzji.

36'

Łukarz Grzeszczyk w dobrej sytuacji przenosi piłkę nad bramką gości. I wciąć brakuje celnych strzałów na bramkę.

35'

Maciej Osłowski stanął przed szansą na otworzenie wyniku w tym spotkaniu. Świetną interwencją po jego strzale z 11. metrów popisał się Paweł Florek.

33'

Łukasz Grzeszczyk w polu karnym zbyt mocno podaje do Tomasza Górkiewicza i piłka w rękach bramkarza Gryfa.

31'

Teraz swoją szansę mają również i goście. Kolejny rzut rożny dla Gryfa.

29'

Piłkę z linii bramkowej swojej drużyny wybija Grzegorz Gicewicz. Zawodnik drużyny z Wejherowa uratował swój zespół przed startą gola po strzale jednego z zawodnikó GKS-u Tychy.

25'

Daniel Tanżyna obrócił się z piłką na 16. metrze i z trudem piłkę po jego strzale nad poprzeczką przenosi Wiesław Ferra.

24'

Na boisku leży Daniel Tanżyna, chwila przerwy w grze. Powoli wzrasta napór GKS-u Tychy na rywali i widać już lekką przewagę gospodarzy. Jednak jak na razie nie przekłada się to na sytuacji pod bramkowe.

22'

Piotr Okuniewicz zagrywa do Łukasza Grzeszczyka ale piłkę pewnie wyłapuje bramkarz gości , w innej sytuacji napastnik GKS-u miałby przed sobą już pustą bramkę.

18'

Mateusz Grzybek dość szczęśliwie znalazł się z piłką tuż przed bramkarzem gości ale w trudnej sytuacji trafił wprost w ręce golkipera z Wejherowa.

14'

Odważnie rozpoczął ten mecz beniaminek z Wejherowa i już miał swoje okazje w tym spotkaniu. Teraz okres gry w której przy piłce utrzymują gospodarze. Łukasz Grzeszczyk nie oddał strzału w dobrej sytuacji, został uprzedzony przez jednego z rywali.

12'

Krótko rozegrany stały fragment gry wydawało się, że nie zagrozi bramce Pawła Florka ale źle wyprowadzana piłka trafiła pod nogi Macieja Osłowskiego, a ten pomylił się minimalnie.

11'

Krzysztof Wicki przedzierał się w pole karne rywali ale wywalczył tylko rzut rożny.

10'

Dużo walki o piłkę w powietrzu. Żadnej z drużyn nie udaje się jak na razie dłużej utrzymać przy piłce i wymienić większą ilość podań.

8'

Mateusz Mączyński spokojnie podaje do kolegów z linii obrony. Gospodarze budują kolejny atak od tyłu. Jak na razie jednak sporo niedokładności i strat piłki.

7'

Faul w środku pola Mateusza Grzybka.

6'

Łukasz Grzeszczyk był pewny swojej pozycji spalonej i nie podążył za piłką. Od bramki grę wznowi Wiesław Ferra.

5'

Mateusz Grzybek zbyt lekko do Tomasza Górkiewicza i pierwsza akcja tyszan prawym skrzydłem zakończona bez powodzenia.

2'

Dziś w Tychach przez większą część dnia padało. Murawa z pewnością nie jest idealna i będzie sprzyjać napastnikom, nieco gorzej będą mieli bramkarze. Możemy spodziewać się większej ilości strzałów z dalszej odległości.

18:02

Mecz rozpoczęli gospodarze.

18:01

Gospodarze meczu GKS Tychy w tradycyjnych trójkolorowych zielono-czarno-czerwonych barwach, goście z Wejherowa na biało-czarno.

18:01

Sędzią głównym tego spotkania jest Paweł Malec z Łodzi.

18:00

Zawodnicy obu drużyn pojawiają się już na płycie głównej stadionu. Za moment początek spotkania.

17:55

Poznaliśmy już składy obu drużyn. Tutaj prezentujemy rezerwowych w obu zespołach. GKS Tychy: Marek Igaz - Tomasz Boczek, Robert Dymowski, Daniel Duda, Dawid Błanik, Marcin Wodecki i Michał Grunt. Gryf Wejherowo: Filip Wichman - Kamil Godula, Krzysztof Rzepa, Maciej Szymański, Maciej Dampc, Mateusz Kuzimski i Jakub Giec.

17:33

Ostatnie spotkanie GKS Tychy przed własną publicznością zgromadziło na trybunach rekordową publiczność. Mecz z Rakowem Częstochowa w Tychach oglądało 11 026 kibiców. Jest to oficjalny rekord na boiskach 2. ligi po jej reorganizacji. Dziś o taki wynik z pewnością będzie trudno choć i tak liczba sprzedanych biletów na dzisiejszy mecz może imponować, jest to blisko 6200 biletów. Do rozpoczęcia spotkania jeszcze 30. minut więc liczba ta z pewnością wzrośnie.

17:22

W ostatniej kolejce Gryf zremisował przed własną publicznością z Olimpią Zambrów 2:2, tracą gola w samej końcówce spotkania. GKS Tychy skromnie bo tylko 1:0 pokonał na wyjeździe Błękitnych Stargard Szczeciński.

17:17

Do rozpoczęcia spotkania jeszcze sporo czasu. Zachęcamy aby przed jego rozpoczęciem zapoznać się z zapowiedzią meczu. Jest ona dostępna tutaj. GKS Tychy - Gryf LIVE! Goście z Wejherowa marzą o przełamaniu.

17:13

Wyniki tych spotkań z pewnością ważniejsze są dla GKS-u Tychy, który jeśli nie chce stracić kontaktu z czołówką ligi musi dziś zdobyć komplet 3. punktów.

17:12

Jak dotychczas podczas trwających spotkań 10. kolejki w 2. lidze solidarnie wygrywają zespoły zajmujące pierwsze 4. miejsca. Stal Mielec pewnie prowadzi przed własną publicznością z Okocimskim Brzesko 2:0, Wisła Puławy również u siebie prowadzi 2:1. Zajmujące 3. oraz 4. miejsce Raków Częstochowa i Siarka Tarnobrzeg także prowadzą 1:0 w swoich spotkaniach.

17:08

Stadion Miejski w Tychach, który od początku sezonu gromadzi najliczniejszą publiczność w 2. lidze jeszcze świeci pustkami. Do rozpoczęcie spotkania GKS Tychy - Gryf Wejherowo pozostało już nieco ponad 50 minut. Serdecznie witamy i zapraszamy do śledzenie relacji LIVE.