Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
1 : 0
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
16:59

Za uwagę dziękuje Marcin Trzyna. Przy okazji serdecznie zapraszam na kolejne relacje tekstowe przeprowadzane przez nasz portal.

16:58

Kibice Pogoni dziękują swoim piłkarzom za dzisiejsze spotkanie, natomiast zawodnicy dziękują fanom za gorące wsparcie!

16:57

Pogoń Siedlce rzutem na taśmę wywalczyła sobie spokojne utrzymanie w pierwszej lidze. Zwycięskiego gola dla Pogoni zdobył Rafał Zembrowski, który na placu gry pojawił się w 26. minucie spotkania. Ostatecznie o utrzymanie w barażach powalczy MKS Kluczbork.

94'

Koniec meczu! Zwycięstwo Pogoni Siedlce z Chojniczanką 1:0! Wielka radość piłkarzy i kibiców, ponieważ tym samym Pogoń utrzymuje się w pierwszej lidze, unikając gry w barażach.

93'

W polu karnym znalazł się nawet Damian Podleśny, jednak dośrodkowanie okazało się zbyt mocne...

93'

Powalczył w ataku Marcin Krzywicki. Rzut rożny dla Chojniczanki w samej końcówce spotkania.

92'

Zmiana w zespole gospodarzy. Mariusza Rybickiego zastępuje Dawid Dzięgielewski.

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej części spotkania.

90'

Kontratak gospodarzy zakończony strzałem Kamila Jonkisza. Piłkę wyłapał Damian Podleśny.

87'

Rzut wolny dla Chojniczanki. Dośrodkowanie Przemysława Pietruszki, piłka ląduje w rękawicach Rafała Misztala.

86'

Żółta kartka dla Marcina Paczkowskiego za faul na Marcinie Biernacie.

83'

Z akcją ruszyła Chojniczanka, jednak Patryk Mikita został skutecznie zatrzymany przez Rafała Zembrowskiego.

81'

Adam Duda wychodził sam na sam z bramkarzem Chojniczanki, ale świetnie w defensywie zachował się Marcin Biernat, który wyprzedził napastnika Pogoni i skutecznie wybił piłkę na rzut rożny.

79'

Żółta kartka dla Andrzeja Rybskiego, który sfaulował Wrzesińskiego.

78'

Zmiana w zespole Bartosza Tarachulskiego. Krzysztofa Bodzionego zastępuje Adam Duda.

75'

Dośrodkowanie i strzał głową Augustyniaka, bardzo dobra obrona Podleśnego, który wybił piłkę na kolejny rzut rożny.

75'

I po chwili kolejny korner, tym razem dla Pogoni Siedlce.

74'

Rzut wolny dla Chojniczanki, dobre dośrodkowanie Jakuba Mrozika, piłka została wybita poza boisko. Goście wywalczyli rzut rożny.

72'

Krzysztof Bodziony ostro potraktował Patryka Mikitę, żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

72'

Marcin Krzywicki wywalczył rzut rożny dla zespołu z Chojnic.

71'

Maciej Kostrzewa oddał bardzo silny strzał na bramkę Pogoni, ale dobrą interwencją popisał się Rafał Misztal.

70'

Tym razem korner dla przyjezdnych. Piłka trafiła pod nogi Andrzeja Rybskiego, ale ten oddał bardzo słaby i niecelny strzał.

68'

Świetna szansa dla Pogoni na podwyższenie wyniku. Strzał Mariusza Rybickiego został zablokowany, były zawodnik Widzewa wywalczył rzut rożny.

65'

Trzecia zmiana w zespole gości. Z boiska zszedł Bartłomiej Niedziela, a na murawie pojawił się już Patryk Mikita.

64'

Sporo zamieszania w polu karnym gości, o piłkę powalczył Daniel Chyła. Futbolówka trafiła do Rafała Zembrowskiego, 25-latek pewnym strzałem pokonał bramkarza Chojniczanki. Taki wynik daje Pogoni uniknięcie baraży!

63'

GOOOOOOOL! 1:0 dla Pogoni Siedlce, autorem gola Rafał Zembrowski!

63'

Interwencja w defensywie Marcina Krzywickiego, kolejny korner dla Pogoni.

62'

Rzut rożny dla siedlczan, po chwili piłkę pewnie wyłapuje Damian Podleśny.

61'

Mrozik i Paczkowski powrócili już na plac gry.

60'

Kolejne zderzenie głowami, tym razem ucierpieli Marcin Paczkowski i Jakub Mrozik.

58'

Faul na Mariuszu Rybickim, kolejny rzut wolny dla Pogoni. Po dośrodkowaniu płka trafiła pod nogi Daniela Chyły, jednak jego uderzenie zostało zablokowane i gospodarze będą wykonywać rzut rożny.

56'

Daniel Dybiec! Minimalnie niecelny strzał piłkarza Pogoni, było blisko bramki na 1:0!

55'

Faulowany Krzysztof Bodziony, rzut wolny dla podopiecznych Bartosza Tarachulskiego.

53'

Rzut wolny dla Pogoni Siedlce. Rafał Zembrowski zdecydował się na strzał z dystansu, jednak piłka poszybowała wysoko nad bramką Chojniczanki.

49'

Indywidualna akcja Kamila Jonkisza, ostatecznie arbiter odgwizdał faul w ataku 20-latka.

49'

Rzut rożny dla Chojniczanki, piłkę pewnie wyłapał Rafał Misztal.

46'

Na drugą połowę nie wyszedł również Daniel Feruga. W jego miejsce wszedł Maciej Kostrzewa.

46'

Dwie zmiany w zespole Chojniczanki Chojnice. 28-letniego Tomasza Mikołajczaka zastępuje Marcin Krzywicki.

46'

Czas na drugą część spotkania. Przy piłce zawodnicy Pogoni Siedlce.

15:53

Ciekawe pierwsze 45 minut w Siedlcach. Tempo gry nie stało na bardzo wysokim poziomie, ale zawodnikom na pewno nie można odmówić woli walki i zaangażowania. Jak na razie w Siedlcach brakuje tylko goli, których zdecydowanie bardziej potrzebuje Pogoń.

45'

Koniec pierwszej połowy! Pogoń Siedlce bezbramkowo remisuje na własnym stadionie z Chojniczanką Chojnice.

45'

Rzut wolny dla Pogoni. Dośrodkowanie Mariusza Rybickiego, piłkę skutecznie wypiąstkował Damian Podleśny.

45'

Mariusz Rybicki z prawego skrzydła dograł w pole karne do Konrada Wrzesińskiego. Zawodnik Pogoni oddał jednak niecelny strzał na bramkę Chojniczanki.

45'

Pierwsza część spotkania została przedłużona o 3 minuty.

44'

Mocny strzał Kamila Jonkisza z kilku metrów, ale piłkę pewnie wyłapał Damian Podleśny.

42'

W ostatnich minutach na boisku mamy sporo walki. Gra w piłkę zeszła na drugi plan.

41'

Taktyczny faul Wojciecha Lisowskiego na Krzysztofie Bodzionym. Żółta kartka dla defensora Chojniczanki.

37'

Ostre wejście Krzysztofa Bodzionego w nogi Jakuba Mrozika. Arbiter oszczędził piłkarza Pogoni i nie pokazał mu żółtej kartki.

35'

Daniel Feruga zdecydował się na mocny strzał z dystansu, ale dobrze w bramce spisał się Rafał Misztal.

33'

Dobra interwencja w defensywie 24-letniego Wojciecha Lisowskiego. Rzut z autu dla gości.

30'

Daniel Dybiec sfaulowany przez Daniela Ferugę. Żółta kartka dla piłkarza Chojniczanki.

28'

Ależ emocje w Siedlcach! Strzał Daniela Gołębiowskiego został zablokowany i gospodarze będą wykonywać rzut rożny. Dosłownie kilkanaście sekund wcześniej Rafał Misztal obronił strzał Bartłomieja Niedzieli.

26'

Jednak uraz mięśniowy okazał się zbyt silny i Mateusz Żytko opuszcza plac gry. W jego miejsce wszedł Rafał Zembrowski.

25'

Żytko opuścił na chwilę boisko, ale już powrócił do gry. Najprawdopodobniej zmiana zostanie przesunięta w czasie lub całkowicie odwołana.

23'

Mateusz Żytko doznał urazu i szybko zasygnalizował, że będzie potrzebna zmiana.

21'

Rzut wolny dla Pogoni Siedlce. Krzysztof Bodziony dośrodkował piłkę w pole karne, bliski jej uderzenia był Mateusz Żytko, jednak futbolówka ostatecznie opuściła boisko.

20'

Zbyt mocne dośrodkowanie Łukasza Kosakiewicza, wykopem od bramki rozpocznie Rafał Misztal.

19'

Rzut rożny dla Chojniczanki. Dośrodkowanie Jakuba Mrozika, bramkarz Pogoni wypiąstkował futbolówkę.

17'

Na szczęście obyło się bez poważniejszych konsekwencji i Marcin Paczkowski wrócił już na plac gry.

15'

Mocne zderzenie Marcina Paczkowskiego z Tomaszem Mikołajczakiem. Piłkarz Pogoni musi na chwilę zejść z boiska.

13'

Zbyt słabe dośrodkowanie i piłkę bez problemu wybił defensor Pogoni. Ostatecznie piłkę przejęli gospodarze.

13'

Mateusz Żytko zagrał piłkę ręką. Rzut wolny dla przyjezdnych.

11'

Konrad Wrzesiński dograł w pole karne do Gołębiewskiego, ale napastnika uprzedził bramkarz Chojniczanki, 21-letni Damian Podleśny.

8'

Akcja Pogoni. Mocne dośrodkowanie na lewe skrzydło, jednak piłki nie opanował Kamil Jonkisz.

5'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, jednak defensorzy skutecznie oddalili zagrożenie od bramki strzeżonej przez Rafała Misztala.

4'

Faulowany Tomasz Mikołajczak, rzut wolny dla Chojniczanki.

3'

Bardzo ostre wejście Daniela Chyły w nogi Ferugi, żółta kartka dla piłkarza Pogoni.

2'

Przewinienie Wojciecha Lisowskiego. Rzut wolny dla gospodarzy, ale piłka została wycofana na własną połówkę.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra! Grę od środka rozpoczęli piłkarze z Chojnic.

14:58

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na boisko, za chwilę początek meczu!

14:52

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Piotr Lasyk, który za pięć dni będzie obchodził swoje 37. urodziny.

14:50

Natomiast Chojniczanka Chojnice po 33 kolejkach zajmuje 11. miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Macieja Bartoszka mają na swoim koncie 43 punkty.

14:48

Pogoń Siedlce ma obecnie 38 punktów na swoim koncie, więc jeśli siedlczanie wygrają dziś z Chojniczanką, unikną gry w barażach i automatycznie utrzymają się na poziomie 1. ligi. Każdy inny wynik tego meczu będzie korzystny dla MKS-u Kluczbork, który obecnie ma na koncie 41 punktów (3 punkty dopisane za mecz z Dolcanem).

14:45

Witamy i serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na relację tekstową z meczu Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice. Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco!