Uwaga - wolej Nildo! Broni Zoch. Wyrównanie wisi w powietrzu.

Ucierpiał Zoch. Chwila przerwy w grze.

75'

Trzepacz w miejsce Kurowskiego.

73'

Okres nudniejszej gry. Wigry za wszelką cenę chcą nie dopuścić do utraty drugiego gola. Olimpia zaś, choć zwietrzyła szansę, nie może udokumentować znowu swojego przewagi.

69'

Odpowiada Kozak. Również niecelnie.

66'

Banasiak! Mogło być już 2:2! Uderzenie obok bramki, ale niewiele obok.

64'

Wigry zaczęły grać bardziej asekuracyjnie.

60'

Co za dziwny mecz! Sędzia podyktował już trzecią jedenastkę i zarazem drugą dla Olimpii. Podszedł do niej Banasiak i zamienił ją na gola.

58'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Kontaktowa bramka dla Olimpii! Będzie się jeszcze działo!

56'

Bartlewski w miejsce Wolskiego.

55'

Ultrasi prezentują oprawę. Odpalili do niej środki pirotechniczne:

54'

Kurowski! Jego uderzenie mija bramkę. Było blisko.

54'

Mecz nie ma wielkiego wpływu na układ tabeli. Zarówno Wigry, jak i Olimpia zostają w 1. lidze na kolejny sezon.

53'

Na razie nic szczególnego nie dzieje się na boisku.

48'

Mecz ogląda 2300 osób.

46'

A u gospodarzy Rafalskis za Santanę.

46'

Skórecki zmienił Kaczmarka.

46'

Druga połowa właśnie się zaczęła. Olimpia z jedną zmianą.

45'

Koniec pierwszej odsłony! Wigry pewnie prowadzą z Olimpią 2:0. Obie bramki autorstwa Damiana Kądziora. Wracamy za kwadrans.

44'

42'

Pierwsza połowa dobiega końca.

39'

Powinno być 3:0! Kozak marnuje jednak sytuację jeden na jeden. A Kalinkowski dobija niecelnie.

39'

Ponownie do siatki trafia Kądzior! Tym razem z akcji, nie z karnego. Podał mu głową Adamek. Bardzo ładna dla oka akcja!

37'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No i mamy już 2:0!

37'

Adamek próbował zdziałać coś w pojedynkę. Pobiegł jednak z piłką aż za linię końcową. Od bramki Królczyk.

35'

Gra nieco się uspokoiła.

33'

Zoch dzisiaj w wysokiej formie. Nie dość, że broni strzały, to jeszcze asekuruje kolegów z pola.

28'

Żółtą kartką ukarany został Kaczmarek.

27'

Olimpia bliska wyrównania! Kaczmarek wrzuca do Malca, ten strzela, ale świetnie broni Zoch.

25'

A teraz nieskuteczna odpowiedź Woźniaka. Uderzył baaaardzo niecelnie.

23'

Kądzior daje prowadzenie gospodarzom - z rzutu karnego! A więc jest to mecz, gdzie o zwycięzcy może zadecydować wykonanie jedenastek. Kaczmarek w końcu swoją zepsuł

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Wigier!

19'

Nieudana próba Santany. Została zablokowana przez rywali.

16'

Kasperkiewicz po kornerze uderza wysoko nad poprzeczką.

15'

Czarował Nildo, lecz nie znalazł adresata swojego podania. Żywy mecz w Suwałkach.

12'

Nie ma bramki dla Wigier! W poprzeczkę trafił Baran.

11'

Nerwowo na boisku i trybunach. Fani Wigier domagają się karnego dla ich zespołu. Gwizdek arbitra milczy.

9'

Zdaniem sędziego jedenastkę należało podyktować, ponieważ jeden z zawodników dotknął piłkę ręką.