Koniec meczu! Bytovia bezbramkowo remisuje z Miedzią Legnica.

Sędzia doliczył trzy minuty.

89'

Wojciech Łobodziński został ukarany żółtą kartką.

87'

Forsell dośrodkowuje z rzutu rożnego, do piłki dopada Stasiak i strzałem głową posyła futbolówkę tuż nad bramką!

83'

Ostatnia zmiana również w Bytovii, Kamil Wacławczyk opuszcza boisko, zastąpi go Mariusz Kryszak.

81'

Ostatniej zmiany dokonuje Ryszard Tarasiewicz, Adrian Cierpka za Damiana Rasaka.

78'

Marcin Garuch upadł w starciu z rywalem, sędzia nie odgwizdał faulu.

74'

Zmiana w Bytovii, Adrian Chomiuk schodzi, za niego pojawił się Wojciech Wilczyński.

71'

Kolejna zmiana w Miedzi, Igor Subottin wszedł za Tadasa Labukasa.

70'

Artur Wojach dośrodkowywał do Mateusza Klichowicza, ten mógł pokonać golkipera gości, ale uderzał zbyt niecelnie.

67'

Bartłomiej Poczobut został ukarany żółtą kartką.

66'

Petteri Forsell zagrywał piłkę z rzutu wolnego, piłka powędrowała daleko od bramki.

64'

Zmiana także w Bytovii, Mateusz Klichowicz zastąpił Omara Monterde.

62'

Zmiana w Miedzi, za Łukasza Gargułę wszedł Marcin Garuch.

61'

Michał Rzuchowski został złapany na spalonym.

60'

Tadas Labukas wpadł w pole karne Bytovii, oddał strzał, a futbolówka powędrowała minimalnie obok słupka.

57'

Bardzo niedokładne zagranie Wacławczyka do Chomiuka.

56'

Pierwszy strzał Bytovii po przerwie, Adrian Chomiuk uderzał na bramkę Miedzi, ale było to słabe uderzenie, z obroną którego nie miał problemów Paweł Kapsa.

53'

Na boisku po zmianie stron panuje dość senna atmosfera. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

50'

Groźny strzał Petteri Forsella, piłkę na aut wybił Maciej Liśkiewicz.

48'

Łukasz Garguła znów dośrodkowywał z rzutu rożnego, piłka powędrowała tuż obok bramki Bytovii!

48'

W przerwie trenerzy obu drużyn nie dokonali żadnych zmian.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Bytovia bezbramkowo remisuje z Miedzią Legnica.

45'

Sędzia o minutę przedłużył pierwszą połowę.

41'

Forsell dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur.

39'

Michał Rzuchowski został ukarany żółtą kartką.

38'

Znów groźnie pod bramką gospodarzy. Łobodziński bardzo dobrze zagrał do Tadasa Labukasa, którego w ostatniej chwili zablokował Krzysztof Bąk.

36'

Zbyt słaby i niedokładny strzał Bartłomieja Poczobuta.

34'

Kontrowersja na boisku, Liśkiewicz ręką zagrywa piłkę na linii pola karnego, sędzia nie odgwizduje przewinienia. Goście gorąco protestowali.

32'

Rzut rożny dla Miedzi, Łukasz Garguła dośrodkowywał, ale Bartłomiej Poczobut wybił futbolówkę.

30'

Grzegorz Bartczak został złapany na spalonym.

28'

Adrian Chomiuk został ukarany żółtą kartką.

26'

Spokojniejszy okres gry. Bytovia już nie przeważa tak jak na początku spotkania, Miedź powoli także dochodzi do głosu.

24'

Michał Rzuchowski zbyt łatwo stracił piłkę na rzecz rywali. Goście ruszyli z kontrą, Tadas Labukas oddał strzał na bramkę Bytovii, ale świetnie interweniował Gerard Bieszczad.

22'

Krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

19'

Krzysztof Bąk został ukarany żółtą kartką.

15'

Bardzo dobra akcja Miedzi!! Wojciech Łobodziński odegrał futbolówkę do Łukasza Garguły, a ten fatalnie uderzał na bramkę Bytovii i zmarnował świetną sytuację swojej drużyny.

14'

W ostatnich minutach do Bytovia jest stroną przeważającą. Goście zamknęli rywali na ich własnej połowie i co chwila nękają atakami na bramkę.

12'

Ależ zamieszanie pod bramką Miedzi! Kamil Wacławczyk dośrodkowywał, do piłki próbował dopaść Omar Monterde, ale udało się to dopiero Michałowi Rzuchowskiemu, który skierował futbolówkę nad poprzeczką.

11'

Dośrodkowanie Artura ojacha, do piłki dopadł Bartłomiej Poczobut i uderzał na bramkę Miedzi, jednak niecelnie.

9'

Janusz Surdykowski podszedł do rzutu karnego,ale Paweł Kapsa pewnie obronił!

8'

RZUT KARNY DLA BYTOVII!

7'

Pierwszy strzał w tym spotkaniu, na bramkę gospodarzy uderzał Adrian Łuszkiewicz, ale Gerard Bieszczad bez problemów poradził sobie z obroną tego strzału.

5'

W Bytowie oglądamy dość spokojny początek spotkania. Na razie żadna ze stron nie stworzyła żadnego zagrożenia.

3'

Janusz Surdykowski walczył o piłkę z Tomaszem Midzierskim, udało mu się wygrać ten pojedynek i zagrać w kierunku Artura Wojacha.

2'

Omar Monterde dośrodkowywał na pole karne, ale bardzo dobrze zachował się Michał Stasiak i oddalił zagrożenie od własnej bramki.

2'

W Bytowie mocno się rozpadało.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

14:33

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią:Drutex-Bytovia - Miedź LIVE! Walka o jak najwyższe miejsca w tabeli

Miedz

14:29

Rezerwowi Miedzi: Smug, Telichowski, Cierpka, Gancarczyk, Garuch, Subotin.

14:27

Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Czarnecki, Mandrysz, Wilczyński, Klichowicz, Jastrzembski, Kryszak.

14:19

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Bytovia Bytów - Miedź Legnica!