Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
96'

Koniec spotkania! Zagłębie pokonało Chrobrego!

95'

Kontratak Zagłębia. Robert Bartczak bardzo dobrym podaniem obsłużył Michała Fidziukiewicza. Napastnik gości pewnym strzałem prawą nogą zaskoczył Janickiego.

95'

GOOOOOOOL! MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ!

94'

Fabian Klama zmienił Jakuba Wilka.

92'

Dośrodkowanie Szymona Drewniaka. Na bramkę Zagłębia uderzał Michał Ilków-Gołąb, ale futbolówka trafiła w Sołowieja.

90'

Arbiter Tomasz Wajda przedłużył spotkanie aż o pięć minut!

89'

Szymon Drewniak uderzał z narożnika pola karnego, ale futbolówkę bez problemów złapał Wojciech Fabisiak.

87'

Karol Hodowany został zmieniony przez Michała Bednarskiego.

85'

Zagłębie miało znakomitą okazję do skutecznej kontry. Wychodziło z przewagą 3:2, ale stracili futbolówkę.

82'

Jeszcze starają się o wyrównującą bramkę piłkarze Chrobrego. Szymon Drewniak dogrywa futbolówkę w pole karne, ale sytuację wyjaśnił Krzysztof Markowski.

80'

Druga zmiana w szeregach Zagłębia. Michał Bajdur zmienił Sebastiana Dudka.

79'

I znowu było groźnie pod bramką Chrobrego! Jakub Wilk dośrodkował w pole karne, a akcję wykończył strzałem z woleja Krzysztof Markowski. Adam Samiec wybił futbolówkę tuż przed linią bramkową!

76'

Dwa rzuty rożne mieli piłkarze Chrobrego, ale defensywa Zagłębia wyszła z nich obronną ręką.

74'

Jakub Wilk otrzymał piłkę w polu karnym po zagraniu Roberta Bartczaka. Pomocnik gości strzelił po krótkim rogu, ale jeszcze raz czujnie w bramce Chrobrego Sławomir Janicki.

71'

Fantastyczna, składna akcja Zagłębia. Wykończył ją strzałem z jedenastu metrów Sebastian Dudek. Znakomicie broni jednak Sławomir Janicki.

69'

Zmiana także w szeregach gospodarzy. Damian Sędziak wszedł za Mateusza Machaja.

68'

Jakub Arak opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Michał Fidziukiewicz.

66'

Przerwa na uzupełnienie płynów. Jakub Arak poddawany zabiegom masażystów.

64'

Mateusz Machaj faulował Sebastiana Dudka. Gracz Chrobrego obejrzał żółtą kartkę.

62'

Wołodymyr Hudyma zastąpił Dominika Kościelniaka.

59'

Dośrodkowanie Mateusza Machaja i Wojciech Fabisiak wybija futbolówkę na rzut rożny.

57'

Znakomita akcja w wykonaniu Jakuba Araka. Napastnik Zagłębia zwiódł obrońcę Chrobrego, a następnie precyzyjnym strzałem lewą nogą pokonał Sławomira Janickiego.

57'

GOOOOOOOOL! JAKUB ARAK!

55'

Świetne odegranie piłki w wykonaniu Roberta Bartczaka. Łukasz Matusiak w polu karnym przepuścił futbolówkę. a całą akcję skutecznym strzałem zamknął Łukasz Sołowiej!

55'

GOOOOOOOL! ŁUKASZ SOŁOWIEJ!

52'

Paweł Wojciechowski oddał piłkę Dominikowi Kościelniakowi. Ten miał sporo wolnego miejsca i przymierzył dokładnie. Futbolówkę z najwyższym trudem na rzut rożny odbił Fabisiak.

52'

Dośrodkowanie Michała Ilkowa-Gołąba. Piłka w rękach Wojciecha Fabisiaka.

50'

Jakub Wilk zdecydował się na strzał z połowy boiska. Wysunięty przed bramkę Sławomir Janicki zdołał wrócić i złapać futbolówkę.

48'

Grzegorz Fonfara powalczył w polu karnym Chrobrego o piłkę. Strzelał z trudnej pozycji i trafił w boczną siatkę.

47'

Żarko Udovicić dośrodkował z lewego skrzydła. Piłka znalazła się jednak w rękawicach Sławomira Janickiego.

46'

Sędzia Tomasz Wajda rozpoczął drugą część spotkania!

45'

Arbiter nie przedłużył pierwszej połowy. Kończy się ona wynikiem 1:0 dla Chrobrego Głogów.

44'

Końcówka pierwszej połowy pod znakiem przewagi przyjezdnych. Głogowianie bronią się jednak bardzo mądrze.

42'

Z lewego skrzydła piłkę dośrodkował Robert Bartczak. Skakał do futbolówki Jakub Arak, ale Sławomir Janicki uprzedził gracza Zagłębia.

40'

Szymon Drewniak dośrodkował w szesnastkę. Piłkę z pola karnego wybił Łukasz Matusiak, ale zebrał ją Dominik Kościelniak. Strzał piłkarza gospodarzy bardzo niecelny.

39'

Paweł Wojciechowski uderzał z szesnastu metrów. Piłka trafiła jeszcze w nogi Grzegorza Fonfary i wyszła na rzut rożny.

36'

Szarżował lewą stroną Żarko Udovicić. Serb dograł w pole karne, do piłki skakał Jakub Arak, ale nie zdołał jej sięgnąć.

34'

Sebastian Dudek do Roberta Bartczaka. Ten strzela na bramkę Sławomira Janickiego, ale po drodze futbolówka trafia w nogi Michała Michalca.

32'

Tym razem niefrasobliwie w obronie zagrał Karol Hodowany. Piłka trafiła do Sebastiana Dudka. Pomocnik Zagłębia nieco zbyt późno zdecydował się na uderzenie i został zablokowany przez obrońcę Chrobrego.

30'

Jakub Wilk dograł z rzutu wolnego na bliższy słupek. Piłkę strącił głową Jakub Arka. Ostatecznie ta wylądowała w rękawicach golkipera Chrobrego.

29'

Robert Bartczak zagrywał w szesnastkę, ale raz jeszcze dobrze w defensywie Karol Hodowany.

27'

Bardzo dobra okazja gospodarzy. Paweł Wojciechowski dynamicznie wbiegł w pole karne i zdecydował się na podcinkę. Piłka poleciała jednak ponad poprzeczką.

25'

Na strzał z około 25 metrów zdecydował się Szymon Drewniak. Uderzenie byłego piłkarza Lecha Poznań poszybowało wysoko ponad poprzeczką.

23'

W odpowiedzi Chrobry. Łukasz Szczepaniak przeprowadził akcję na lewym skrzydle. Postanowił wstrzelić piłkę w pole karne, ale tam dobrze interweniował Krzysztof Markowski.

22'

Przy piłce teraz dłużej utrzymują się sosnowiczanie. Akcję Sebastiana Dudka przerwał skuteczną interwencją Karol Hodowany.

19'

Robert Bartczak płasko podawał w pole karne. Sebastian Dudek postanowił przepuścić piłkę między nogami. Akcja bez powodzenia. Żarko Udovicić został wyprzedzony przez obrońcę.

16'

Żarko Udovicić zagrywał górną piłkę do Roberta Bartczaka. Wypożyczony z Legii zawodnik posłał ją w kierunku Jakuba Araka. Napastnik Zagłębia nie zdołał jednak przejąć futbolówki.

15'

W pierwszym kwadransie więcej z gry mieli zawodnicy Chrobrego. Szybko stracona bramka nieco podcięła skrzydła przyjezdnym.

13'

Ostre wejście Roberta Bartczaka w nogi strzelca bramki, Dominika Kościelniaka. Rzut wolny dla Chrobrego.

11'

Do piłki podszedł Szymon Drewniak i ładnie uderzył ponad murem. Futbolówka nieznacznie minęła też poprzeczkę bramki strzeżonej przez Wojciecha Fabiniaka.

10'

Faul na Mateuszu Machaju. Gospodarze mają rzut wolny. Może być groźnie pod bramką Zagłębia.

8'

Na trybunach kibice gospodarzy prowadzą głośny doping. Fani Chrobrego z pewnością mają nadzieję, że ich zespół na jednej bramce nie poprzestanie.

6'

Próba pressingu w wykonaniu podrażnionych szybką utratą bramki sosnowiczan. Piłkarze Chrobrego umiejętnie poradzili sobie z grą pod presją atakujących gości.

3'

Łukasz Szczepaniak wymanewrował na skrzydle Grzegorza Fonfarę i posłał znakomitą piłkę do Dominika Kościelniaka. Zawodnik Chrobrego tylko dostawił nogę, a futbolówka wylądowała w siatce.

3'

GOOOOOOL! DOMINIK KOŚCIELNIAK!

2'

Sebastian Dudek uruchomił Jakuba Wilka, ten odegrał w pole karne do Jakuba Araka. Napastnik gości chciał oddać strzał, ale został przyblokowany.

1'

Pierwszy gwizdek Tomasza Wajdy. Spotkanie w Głogowie już się rozpoczęło.

14:58

Za moment początek spotkania. Obie jedenastki oraz arbiter Tomasz Wajda z Żywca są już na murawie.

14:52

Sosnowiczanie będą chcieli przełamać wyjazdową niemoc. Po raz ostatni poza Sosnowcem piłkarze Zagłębia wywalczyli punkt 11 marca remisując w Gdyni z Arka (2:2). Potem ponieśli pięć porażek.

14:50

Obie drużyny zajmują miejsca w górnej połowie tabeli, ale nie mają już wcześniej straciły szanse na awans. W dwóch ostatnich kolejkach Chrobry i Zagłębie zagrają więc o jak najwyższą pozycję na koniec sezonu.

14:49

Rezerwowi Zagłębie Sosnowiec: Perdijić, Ninković, Sierczyński, Fidziukiewicz, Krzykowski, Bajdur, Klama.

14:47

Prezentujemy ławki rezerwowych obu zespołów. Rezerwowi Chrobry: Szymański, B. Machaj, Bednarski, Hudyma, Pisarczuk, Sędziak, Ziemniak.

14:42

Zapraszamy na relację na żywo z meczu, w którym czwarty w tabeli Chrobry Głogów zmierzy się z zajmującym siódmą lokatę Zagłębiem Sosnowiec.