Kibice wbiegli na murawę i razem z piłkarzami fetują sukces!

90'

KONIEC! WISŁA ZAGRA W EKSTRAKLASIE W PRZYSZŁYM SEZONIE!

90'

3 minuty doliczone, a wśród rezerwowych trwa już feta!

90'

Hiszpański zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i stracił piłkę na rzecz Kamińskiego.

85'

Tym razem Wlazło uderzał z 30 metrów, ponownie udanie broni Węglarz.

82'

Drozdowicz zmienia Lebedyńskiego.

82'

Wlazło próbował pokonać Węglarza strzałem z połowy boiska. Bramkarz Zawiszy z najwyższym truden obronił ten strzał.

80'

Ależ się Lebedyński zabawił z defensywą gości! Napastnik Wisły objechał ich jak tyczki uprzedził też Węglarza i podwyższył wynik!

79'

Manita w wykonaniu Wisły! 5:0!

76'

Mamy także roszadę w Wiśle. Za Piotrowskiego na murawie pojawia się Filip Hiszpański. Ciekawe, czy zaprezentuje się lepiej niż Karol Angielski.

76'

Daniel Włosiński zmienia Szymona Lewickiego

75'

Ponownie czujnością wykazał się bramkarz Wisły, broniąc strzał z dystansu Smektały.

74'

Dobre wejście Kamińskiego, który szukał w polu karnym Lewickiego. Napastnik Zawiszy był nieco spóźniony i piłka wylądowałw rękach Kiełpina.

73'

Zawisza próbuje zdobyć bramkę honorową, ale dosyć niemrawo, mało konkretnie.Bydgoszczanie w zasadzie nie stwarzają zagrożenia.

70'

Boisko opuszcza bohater meczu Arkadiusz Reca, którego zmienia Dominik Kun.

68'

Smektała oddaje pierwszy celny strzał w drugiej połowie. Zagrożenie było jednak marne i Kiełpin spokojnie to wybronił.

66'

Druga zmiana w Zawiszy. Trener Smółka daje szansę młodemu Arkadiuszowi Widelskiemu, który zastępuje Blażo Igumanovicia.

64'

To jest pogrom! Panajotow fatalnie stracił piłkę na rzecz Recy, który popędził na bramkę i wygrał pojedynek sam na sam z Węglarzem!

63'

GOOOOOOOOOL! Reca!

62'

Stefańczyk dośrodkował z prawej strony, Reca zgrał piłkę, a Wlazło ładnym uderzeniem z woleja wpakował piłkę do bramki!

61'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Nic już nie odbierze Wiśle awansu!

59'

Bardzo ostre zagranie Rogalskiego, który nadepnął na achillesa Lewickiemu, cała sytuacja uszła jednak uwadze arbitra.

58'

Panajotow również postanowił wziąć udział w konkursie na najbardziej niecelny strzał. Jego wolej był jednak nieco bliższy bramki niż strzał Drygasa.

56'

Niezła wrzutka Stefańczyka w kierunku Szymińskiego, który próbował zgrywać piłkę do środka. Tam nie było jednak nikogo i Markić spokojnie zagrał klatką do Węglarza.

54'

Kamil Drygas przeprasza kolegów za strzał z dystansu. Słusznie, bo piłka przeszła o kilka metrów nad poprzeczką.

52'

Asystent przy bramce zalicza Toni Markić, który wybił piłkę Lebedyńskiemu pod nogi Recy. Młody skrzydłowy Wisły świetnie się znalazł w polu karnym i świetnie wykończył akcję. 2:0!

51'

GOOOOOOL! Reca!

50'

Igumanović ładnie odnalazł Lewickiego w polu karnym, jednak najlepszy strzelec 1. ligi źle sobie przyjął piłkę i zmarnował okazję.

50'

Iliev nieźle wypuścił Piotrowskiego, ale tym razem udanie wyszedł Węglarz.

46'

Gra wznowiona! Wisłę od Ekstraklasy dzieli 45 minut!

45'

Węglarz broni strzał Wlazły i sędzie Kwiatkowski kończy pierwszą połowę!

45'

Stawarczyk trafia w słupek! Świetnie rozegrany korner, Kamiński udanie dośrodkował w kierunku Drygasa i Stawarczyka, obrońca gości minimalnie się pomylił!

43'

Szymiński dobrze wrócił za Angielskim, przerwał akcję, ale Zawisza ma rzut rożny.

42'

Rogalski wyprowadzał kontrę Wisły, płocczanie wychodzi 3 na 2, jednak kapitan gospodarzy zagrał prosto pod nogi Stawarczyka.

40'

Konieczna jest zmiana, Portugalczyka zastępuje Karol Angielski.

39'

Mica usiadł na murawie i wyraźnie potrzebuje pomocy medycznej.

40'

38'

Iliev wpadł w pole karne, jednak zbyt długo zwlekał podaniem i ostatecznie stracił piłkę.

37'

Żółtą kartką ukarany został Cezary Stefańczyk za ostry wślizg w nogi Panajotowa.

36'

Tym razem już lepsza Steafańczyka, który znalazł Sielewskiego. Defensor Wisły główkował nad bramką.

34'

Nieładne zachowanie Markicia - Bośniak popchnął Lebedyńskiego, podczas gdy ten był w powietrzu. Stefańczyk nie najlepiej wrzucił piłkę z wolnego, najlepiej ustawiony był Drygas.

31'

Kolejne ofensywne wejście skrzydłem gracza Zawiszy i kolejna niecelna centra. Tym razem zagrywał Kamiński.

27'

Igumanović udanie zagrał na Lewickiego, który próbował uderzać szczupakiem, nie zdołał jednak skierować piłki w światło bramki.

25'

Igumanović postanowił złamać akcję do środka i uderzyć z dystansu prawą nogą. Jeśli ktoś miał wątpliwości, która noga jest jego słabszą to po tym strzale nie ma już złudzeń. 10 metrów od bramki.

23'

Dośrodkowanie Recy zatrzymuje się na nogach Kamińskiego.

22'

Po bramce Wisła uspokoiła grę i wydaje się kontrolować przebieg gry. W zasadzie wiele się nie dzieje na boisku.

18'

Lebedyński wygrywa pojedynek główkowy ze Stawarczykiem i zgrał piłkę do Piotrowskiego. Skrzydłowy Wisły uciekł obrońcom, spokojnie minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki!

17'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Piotrowski!

14'

Kolejne wejście Smektały, jednak ponownie skrzydłowy Zawiszy niecelnie zacentrował.

12'

Spore zamieszanie w polu karnym Wisły, ale ostatecznie ani Lewicki, ani Stawarczyk nie zdołali wygrać pojedynków powietrznych.

10'

Piotrowski ruszył prawym skrzydłem, ale został dobrze zatrzymany przez Kamila Drygasa. Gospodarze nie mają nawet rzutu rożnego.

9'

Niezła wrzutka Stefańczyka z rzutu wolnego w kierunku Sielewskiego. Gracz Wisły pomylił się jednak wyraźnie przy strzale głową.

6'

Smektała dośrodkował z prawej strony w pole karne, ale Panajotow przegrał pojedynek powietrzny z obrońcami Wisły.

5'

Piotrowski ładnie pokazał się w ofensywie, zdecydował się na strzał z 18 metrów. Damian Węglarz nie miał problemów z tym płaskim uderzeniem w środek bramki.

3'

Dzisiejszy mecz to starcie najlepszej defensywy (Wisła) z najlepszym atakiem (Zawisza) 1. ligi. Kto będzie górą?

0'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

18:00

Specjalnie na to spotkanie otwarto dodatkowe sektory i dzięki temu na stadion w Płocku przyszło dzisiaj ponad 7 tysięcy kibiców!

17:59

Skoro hit, to i sędzia nie byle jaki - piłkarzy właśnie wyprowadza pan Tomasz Kwiatkowski z Warszawy, który na codzień prowadzi mecze Ekstraklasy.

17:49

W Zawiszy natomiast w odwodzie zostają: Sapela, Angielski, Widelski, Gajewski, Włośiński, M'Voto.

17:48

Na ławce rezerwowych Wisły siedzą dziś: Kryczka, Drozdowicz, Hiszpański, Kun, Łuczak, Mroziński, Radić.

17:43

Płocczanie zmarnowali szansę na zapewnieniu sobie awansu przed tygodniem, gdy niespodziewanie przegrali 0:2 z Chrobrym Głogów. Nielepiej spisali się podopieczni Zbigniewa Smółki. Zawisza przegrał na własnym boisku z Wigrami Suwałki 1:2.

17:38

Na trzy kolejki przed końcem Wisła ma 7 punktów przewagi nad Zawiszą i jeśli dzisiaj co najmniej zremisuje to zapewni sobie awans do Ekstraklasy. W walce o drugie miejsce liczą się już tylko te dwa zespoły. Awans już wcześniej zapewniła sobie Arka Gdynia.

17:33

Czy dzisiaj Wisła Płock zapewni sobie awans do Ekstraklasy? A może to Zawisza będzie górą i jeszcze postraszy płocczan? Zapraszamy na naszą relację live z hitowego meczu 1. ligi pomiędzy Wisłą Płock a Zawiszą Bydgoszcz!