MKS KluczborkMKS Kluczbork
3 : 0
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
95'

Koniec meczu! MKS wygrywa 3-0 po doskonałym spotkaniu! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy, miejmy nadzieję, na relację z kolejnego pierwszoligowego sezonu w Kluczborku! Do usłyszenia!

93'

Wszyscy na stadionie już na stojąco, wiara w I ligę wraca do Kluczborka!

91'

Ostatnie chwile tego meczu, możemy już otwarcie powiedzieć: MKS na pewno nie spadnie bezpośrednio z I ligi!

88'

Sebastian Deja próbował szczęścia z dystansu, ale strzał bardzo niecelny.

88'

Kamil Kuczak zmienia Michała Szewczyka, który rozegrał dziś bardzo udany mecz.

86'

Grzegorz Lech raz jeszcze zdecydował się na strzał i raz jeszcze nic z tego. Nie idzie dziś Stomilowi kompletnie nic.

83'

Michał Szewczyk dostał żółtą kartkę.

82'

Piotr Giel zmienia Macieja Kowalczyka, któremu publiczność zgotowała owację na stojąco.

78'

Klepczarek ukarany żółtą kartką za wejście nakładką w Macieja Kowalczyka.

72'

Łukasik zmienił Suchockiego.

71'

Żółta kartka dla Ratajczaka, który zdecydowanie powinien wylecieć z boiska!

70'

Głowacki za Jeglińskiego.

69'

Tsubasa przed szasną!! Doskonale na róg wybił Oskar Pogorzelec!

68'

Teraz strzelał Grzegorz Lech, ale piłka leciała w sam środek bramki gdzie stał Pogorzelec.

67'

Zabójcza kontra MKS-u!!! Szewczyk świetnie podał po ziemi do Niziołka, a ten nie miał problemów ze skierowaniem piłki do siatki! 3-0! NOKAUT!

66'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! NIZIOŁEK PO RAZ DRUGI!!

65'

Radosław Kursa próbował szczęścia po strzale głową, ale znowu czujny Piotr Skiba.

61'

Sebastian Deja zmienia Tomasza Swędrowskiego.

61'

Stomil miał doskonałą szansę! Kujawa dośrodkował piłkę po ziemi w pole karne, ale nie trafił w nią Tsubasa Nishi!

56'

Po raz trzeci dziś strzał Kowalczyka łapie Skiba.

56'

Pierwsze uderzenie po przerwie oddał Karol Żwir, ale było ono niecelne.

50'

Było teraz blisko bramki samobójczej! Ratajczak nie dogadał się ze Skibą i zgrał mu piłkę klatką piersiową. Ta minęła bramkarza i zmierzała wprost do bramki, jednak szybki Skiba zatrzymał piłkę tuż przed linią bramkową.

46'

Zaczynamy drugą część meczu!

46'

W przerwie Lech zmienił Trzeciakiewicza.

47'

Koniec pierwszej połowy, wracamy za 15 minut!

45'

I od razu Nitkiewicz otrzymał kartkę za faul.

45'

Niziołek z rzutu wolnego uderzył w mur, a odbitą piłkę bez namysłu uderzył Kamil Nitkiewicz! Wspaniały gol pomocnika MKS-u! 2-0!

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2-0!!!! KAMIL NITKIEWICZ!!!!!!!!!!!

43'

Rafał Remisz faulował Michała Szewczyka i otrzymał za to żółtą kartkę.

39'

Jegliński ukarany żółtą kartką za faul na Swędrowskim.

36'

Karol Żwir uderzył piłkę z około 20 metrów, ale ta przeleciała nie tylko nad bramką, ale też nad piłkochwytem.

32'

Tempo troszkę opadło w porównaniem z początkiem meczu.

29'

Ganowicz ukarany żółtą kartką za bardzo brzydki faul. Wślizg wyprostowaną nogą i pachniało nawet czerwienią.

21'

Pewnie wykonany rzut karny i MKS prowadzi 1-0!

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! NIZIOŁEK!!!

21'

Maciej Kowalczyk wpadł z lewej strony w pole karne i był faulowany przez obrońcę Stomilu. Wykonawcą Niziołek!

20'

Karny!!!

15'

Swędrowski!!! To powinno być 1-0. Pomocnik MKS-u wpadł w pole karne i płasko uderzył piłkę, jednak leciała ona zbyt blisko środka bramki i znów padła łupem Skiby.

11'

Kolejny strzał, tym razem Kowalczyk i znowu celnie. Zabrakło jednak siły i Skiba znowu pewnie łapie piłkę.

10'

Kasperkiewicz z dystansu! Piłka otarła się o jednego z graczy Stomilu i rzut rożny z którego nic nie wynikło. W Kluczborku od początku oglądamy bardzo ciekawe spotkanie!

8'

Trzeciakiewicz wyskoczył najwyżej do dośrodkowania z rzutu rożnego, ale jego uderzenie głową okazało się niecelne.

5'

Druga dobra okazja dla gospodarzy, tym razem Szewczyk! Akcję rozpoczął Niziołek, ładnie podał na wolne pole do Szewczyka, ale ten chyba zbyt pochopnie zdecydował się na strzał. Obok bramki.

2'

Kowlaczyk przed szansą! Pięknie ograł Trzeciakiewicza i uderzył z ostrego kąta, ale na posterunku Skiba!

1'

Zaczynamy! Od środka MKS.

19:01

Stomil w strojach ciemoszarych, MKS na biało-niebiesko.

18:59

Zawodnicy wyszli właśnie na plac gry i za moment pierwszy gwizdek sędziego!

18:58

Sędzią głównym jest Piotr Lasyk, a na liniach pomagać mu będą Adam Jakubczyk i Damian Rokosz (wszyscy Śląski ZPN).

18:56

Jeszcze chwilka do rozpoczęcia spotkania, piłkarze zaraz wyjdą z szatni.

18:50

GKS Bełchatów przegrał dzisiejszy mecz, a to oznacza, że MKS w razie zwycięstwa nad Stomilem zagra w najgorszym wypadku w barażu.

18:44

Stomil przed dzisiejszym meczem ma 6 punktów przewagi nad strefą barażową, więc gracze Mirosława Jabłońskiego również mają dziś o co grać. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

18:39

Witamy z Kluczborka! Przed nami szalenie ważny mecz dla MKS-u Kluczbork w kontekście walki o utrzymanie. Jeśli podopiecznym Mirosława Dymka uda się dziś wygrać praktycznie zapewnią sobie utrzymanie w I lidze. Za moment w naszej relacji będą widoczne składy obu zespołów!