Nadal czekamy na gole. Ale czy się doczekamy?

Mandrysz zastępuje Poczobuta.

73'

Biało-niebiescy przejęli na dobre inicjatywę.

71'

Duda nie dostawił nogi po kapitalnym dograniu Wrzesińskiego! To powinien być gol!

70'

Jeszcze 20 minut, a my nadal nie doczekaliśmy się bramki.

69'

Misztal dziwnie interweniował po kąśliwym strzale Monterde.

68'

Serafin ukarany kartką.

67'

Klichowicz zmienia Wacławczyka.

65'

Siedlczanie zamknęli gości na własnej połowie.

64'

Gramy dalej.

62'

Na murawie leży Poczobut.

61'

Mecz ogląda 1638 widzów.

61'

Dobra interwencja Misztala zapoczątkowała kontrę, ale Gołębiewski źle zagrywał do Dudy.

59'

Tuż obok lewego słupka siedleckiej bramki uderzył Wacławczyk!

57'

Augustyniak z 25. metra nad bramką. Coś zaczęło się dziać.

56'

Duda strzelił głową minimalnie nad poprzeczką.

55'

Jonkisz strzelał, ale piłka odbiła się od jednego ze stoperów Bytovii. Będzie kolejny stały fragment gry.

53'

Duda zmienia Paczkowskiego. Ofensywna zmiana.

52'

Zaraz na boisku pojawi się Duda.

50'

Dwa strzały siedlczan zablokowane.

49'

Poczobut ukarany kartką.

48'

Misztal był zmuszony wypiąstkować piłkę po zagraniu Monterde.

46'

Arbiter nakazuje grać. Od środka rozpoczynają bytowianie!

48'

Nie doczekaliśmy się zmian w przerwie.

17:59

Piłkarze wracają, a czy wrócą emocje?

17:53

Do drugiej części zawodów zostało jeszcze kilka minut. Może doczekamy się bramek? Sytuacji strzeleckich było jednak naprawdę niewiele.

45'

Koniec pierwszej części spotkania! Do przerwy bez bramek!

43'

Centra w pole karne bytowian, a tam Augustyniak przenosi piłkę nad poprzeczką po strzale głową.

42'

Serafin wpadł w pole karne i uderzył po ziemi! Na posterunku Misztal!

41'

Wrzesiński zablokował Monterde i będzie rzut rożny.

40'

Paczkowski z 20. metra uderzył nad bramką.

38'

Było groźnie pod siedlecką bramkę. Do piłki rzuconej z autu próbował dopaść Rzuchowski, ale nie zdołał tego zrobić.

37'

Gospodarze natomiast często grają z Misztalem. Golkiper sporo dziś "gra nogami".

35'

Chyła ukarany żółtym kartonikiem po raz trzynasty w sezonie.

34'

Podopieczni Tomasza Kafarskiego nie oddali jeszcze celnego strzału.

30'

Już z jest ok. Możemy grać dalej.

29'

Wróbel ucierpiał po jednym z powietrznych starć.

29'

Znów bytowianie kontrują , ale nie potrafią oddać strzału.

28'

Warto w tej akcji pochwalić Rzuchowskiego, który kapitalnie zabrał się z piłką i celnie dograł do Wacławczyka.

27'

Kontra przyjezdnych zakończona strzałem, który zablokował Chyła. Przez chwilę było groźnie.

25'

Jonkisz wywalczył korner.

25'

Goście natomiast od kilku minut mają problem z opuszczeniem własnej połowy.

22'

Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

20'

Ale bomba Rybickiego! Kapitalna interwencja Bieszczada!

18'

Świetny przechwyt Chyły, ale po podaniu do Gołębiewskiego akcja była skazana na niepowodzenie. Snajper Pogoni był sam jak palec.

16'

W poczynaniach siedlczan widać sporo nerwowości.

14'

Nadal czekamy na celny strzał.

12'

Monterde nie zdążył do piłki dopaść. Od bramki zacznie Misztal.

11'

"Duchota" daje się we znaki piłkarzom.

9'

Wróbel uderzył głową nad poprzeczką.

8'

Goście wywalczyli rzut rożny. Przez chwilę niewiele się działo na murawie.

5'

Bąk faulował interweniującego Misztala. Będzie rzut wolny.

5'

Chyła zatrzymał szarżującego Wilczyńskiego.

4'

Źle rozegrali stały fragment gry gospodarze.

3'

Chyłą wywalczył pierwszy korner w meczu.

3'

Osoliński zagrywał z rzutu wolnego w pole karne rywali, ale bytowska defensywa wybiła piłkę.

2'

Siedlczanie występują dziś w biało-niebieskich kompletach. Goście w czerwonych.

17:01

Od środka zaczynają gospodarze!!!!WALKA!!

1'

Za długa piłka na Surdykowskiego.

16:58

Hymn Pogoni, przywitanie, losowanie stron i zaczynamy batalię o każdy metr boiska!

16:56

Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

16:52

Ale duszno na siedleckim obiekcie. Może wiosenna burza?

16:49

rezerwowi Drutex-Bytovii: Oszmaniec, Czarnecki, Jakóbowski, Jasiński, Klichowicz, Mandrysz, Wojach

16:49

rezerwowi Pogoni: Frąckowiak, Bodziony, Duda, Dzięcioł, Dybiec, Wójcik, Świerblewski

16:43

Pogoda w Siedlcach z każdą minutą coraz gorsza. Zbiera się na deszcz.

16:30

Biało-niebiescy z dorobkiem 37 punktów zajmują 13. miejsce w tabeli. Goście natomiast zgromadzili 46 oczek i plasują się na 5. pozycji.

16:24

Miejscowi w poprzedniej kolejce pokonali na własnym obiekcie Rozwój Katowice 2:0. Bytowianie natomiast zdobyli komplet oczek po ograniu MKS-u Kluczbork 2:1.

16:20

Witamy serdecznie z Siedlec! O godz. 17 rozpocznie się mecz 31. kolejki 1. ligi pomiędzy miejscową Pogonią, Drutex-Bytovią Bytów!