Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

86'

Ostatnia zmiana także w Rozwoju. Gielza zmienia Kuna.

86'

Gooool! Spodziewana, kolejna bramka dla Miedzi. Prawdziwy pogrom. Forsell zdobywa drugiego gola.

83'

Ostatnia zmiana w spotkaniu. Garuch zmienia Gargułę.

80'

Końcówka meczu nie porywa. Tutaj wszystko jest już rozstrzygnięte.

76'

Druga zmiana w Miedzi. Cierpka zmienia Rasaka.

73'

Akcja Rozwoju i wywalczony korner. Po dośrodkowaniu udało się gościom oddać strzał, ale był on bardzo niecelny.

71'

Jeśli możemy się spodziewać kolejnej bramki, to raczej ze strony Miedzi. Rozwojowi brakuje dzisiaj atutów piłkarskich, a wynik dodatkowo odebrał gościom ochotę do walki.

68'

Z kolejną zmianą nie czekał też trener Rozwoju. Menzel zmienia Jaroszka.

66'

Spokojna o wynik Miedź dokonuje pierwszej zmiany. Labukas schodzi, w jego miejsce Subbotin.

65'

Damian Rasak rozgrywa świetne zawody, które uświetnia ładnym golem z kilkunastu metrów. Pawłowski nie miał wiele do powiedzenia.

65'

Gooool! To już chyba koniec Rozwoju. Rasak pieczętuje dobry występ golem na 3:0!

59'

Mirosław Smyła próbuje zmienić coś w grze swojego zespołu, bo Miedź dalej kontroluje przebieg spotkania. Na ratunek rusza Adam Żak, który zmienia Roberta Tkocza.

53'

Miedź gra z polotem i finezją, mając pewne prowadzenie, nie boi się dalej atakować. Pawłowski ma sporo roboty i musi uważać, by nie dać się zaskoczyć niesztampowym zagraniom. Przed chwilą o mało nie dał się przelobować, jednak ostatecznie zdołał wrócić do bramki.

50'

Desperacka próba Raula na zdobycie gola kontaktowego, ale jego strzał sprzed pola karnego wybronił bramkarz Miedzi.

49'

To był błyskawiczny cios i być może nokautujący. Miedź od początku zaatakowała i wywalczyła rzut rożny. Do piłki w narożniku podszedł Garguła i idealnie wrzucił wprost na głowę Midzierskiego, który pokonał Pawłowskiego.

49'

Chyba jest już pozamiatane! 2:0 po golu Miedzierskiego!

46'

Początek drugiej połowy. Ostatnie 45 minut nadziei Rozwoju?

45'

Koniec pierwszej połowy. Miedź prowadzi z Rozwojem 1:0, co przybliża katowiczan do spadku z 1 ligi.

41'

Forsell mógł dołożyć kolejną bramkę po ładnej akcji, ale uderzył minimalnie obok bramki.

38'

Jak nie da rady składną akcją, to może ze stałego fragmentu? Rzut karny próbował wymusić Kun, ale sędzia ukarał go żółtą kartką za symulowanie faulu.

35'

Wszelkie próby Rozwoju rozbijane przez gospodarzy, którzy dominują dziś w środku pola.

32'

Nieudolne są dzisiaj ataki Rozwoju. Wrzutki zupełnie do nikogo są na porządku dziennym.

29'

Mimo konieczności odrabiania strat Rozwój nie jest w stanie znacząco zagrozić Miedzi. Tymczasem gospodarze mieli kolejny stały fragment gry, ale po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w zamieszaniu nie udało się Labukasowi skutecznie oddać strzału na bramkę.

26'

Sytuacja Rozwoju jest bardzo trudna. W przypadku porażki dzisiaj jedyne o co będzie jeszcze w stanie walczyć, to baraże o utrzymanie. Najbliżej będzie jednak bezpośredniego spadku.

23'

Ale co to był za gol! Forsell przymierzył bezpośrednio z rzutu wolne z ponad 25 metrów w samo okienko bramki Pawłowskiego! Stadiony świata!

23'

Goooool! Forsell daje prowadzenie Miedzi! Sytuacja Rozwoju się komplikuje!

22'

Będzie groźnie pod bramką Rozwoju. Tkocz faulował przed polem karnym, za co otrzymał żółtą kartkę. Do tego rzut wolny z dogodnej pozycji do strzału.

19'

Chwila spokoju w grze, ale w końcu obudził się też Rozwój. Groźnie zapowiadającą się szarżę zakończył jednak Kapsa, rzucając się po piłki i wygarniając ją spod nóg napastnika Rozwoju.

15'

Z kornera w pole karne dośrodkował Garguła, jeden z piłkarzy uderzył głową, ale piłka minęła bramkę.

14'

Akcja Miedzi zakończona strzałem Garguły! Pawłowski dał się wymanewrować, ale na linii bramkowej asekurował go obrońca.

12'

Groźniej przyatakował Rozwój, ale skończyło się na rzucie rożnym. Po kornerze jeden z piłkarzy gości oddał strzał ponad bramką.

10'

Pawłowski w porę wyszedł do prostopadłej piłki i uprzedził szarżującego Labukasa.

8'

W odpowiedzi groźnie pod bramką Rozwoju, ale strzał Bartczaka minął słupek.

7'

Goście, którym bardziej zależy na zwycięstwie, muszą zaatakować. Jak na razie nie przynosi to jednak efektów. Teraz wrzutka w pole karne Miedzi nie znalazła adresata.

5'

Sędzia musiał zamienić kilka słów z jednym z piłkarzy gości po ostrym faulu. Na razie obyło się bez kartki.