Koniec meczu! Wigry pokonują Sandecję 2:0!

93'

Jeszcze jeden korner dla Sandecji, ale bez konsekwencji.

92'

Kilka minut do końca, więc wszystko wskazuje na to, że Wigry z 41 punktami wskoczą na jedenaste miejsce w tabeli. Tylko układ bardzo niekorzystnych wyników może już zesłać suwalczan na miejsce barażowe. Wigry mogą już praktycznie świętować utrzymanie.

90'

Cztery minuty doliczone do tego spotkania.

89'

Kolejny korner nie przyniósł żadnego zagrożenia pod bramką Wigier.

88'

Po wrzutce z lewego skrzydła w pole karne Wigier piłkę na róg wybija Bogusz. Krótkie rozegranie, w pole karne z piłką wbiegł Trochim, ale z ostrego kąta wystrzelił piłkę poza boisko.

86'

Dobre piąstkowanie Salika po ostrej centrze z rzutu wolnego Małkowskiego.

86'

Żółta kartka dla Martina Barana.

84'

Bohatera tego meczu, Kamila Adamka, zastępuje Kamil Zapolnik.

84'

Santana zostaje zmieniony przez Kalinkowskiego.

83'

Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Sandecje przynosi tylko zablokowany strzał Małkowskiego z 16 metrów.

82'

Będą pierwsze zmiany w Wigrach. Choćby dlatego, że problemy zdrowotne ma Santana.

82'

Żółta kartka dla Karankiewicza. Pierwsze napomnienie w tym pojedynku.

80'

Indywidualna akcja prawym skrzydłem Małkowskiego, ale z uderzeniem lewą nogą skrzydłowego Sandecji pewnie poradził sobie Salik.

78'

Akcja gości piłka trafia w pole karne na nogę Małkowskiego, ale ten przy próbie uderzenia z woleja posłał świecę w bliżej nieokreślonym kierunku.

76'

Santana zdecydował się na próbę z połowy boiska, ale jego uderzenie pewnie złapał Gliwa.

75'

Efektowna akcja Kozaka na lewym skrzydle i jeszcze jeden rzut rożny dla suwalczan.

73'

Słupek!!! Po pięknym uderzeniu z dystansu Trochima Karol Salik miał mnóstwo szczęścia!

72'

Na efektowne uderzenie z powietrza z około 25 metrów zdecydował się Santana, ale pomylił się przy tym dość wyraźnie.

71'

Trzecia zmiana w Sandecji. Szczepański za Nathera.

71'

Raz jeszcze dośrodkowanie na dalszy słupek, gdzie strzał głową oddał Karankiewicz. Ponownie uderzył jednak niecelnie.

70'

Zablokowane dośrodkowanie Kądziora przynosi Wigrom rzut rożny.

69'

Uderzenie z dystansu Trochima poszybowało wysoko ponad poprzeczką.

67'

Seria stałych fragmentów dla Sandecji, ale bez efektu w postaci strzałów na bramkę gospodarzy.

65'

Druga zmiana w Sandecji. Słaby zmienia Bierezowskiego.

64'

Sandecja zdołała wywalczyć rzut rożny, ale po nim nie było zagrożenia dla bramki Salika.

63'

Szarek popędził prawą stroną boiska, ale jego uderzenie z dystansu zostało zablokowane.

62'

Podanie na wolne pole do Kądziora, ale ten jednak znalazł się na pozycji spalonej.

60'

Katastrofa Berezowskiego, który jako ostatni obrońca stracił piłkę na rzecz Adamka, a ten z wielkim spokojem wykorzystał sytuację sam na sam z Gliwą! 2:0.

59'

GOOOOOOOOOOL!!! Kamil Adamek!

57'

Rzut wolny dla Wigier, dośrodkowanie na głowę Kamila Adamka, ale jego strzał pewnie broni Gliwa!

55'

Dobra kontra Wigier. Prostopadłe podanie do Adamka, ale ten pogubił się w dryblingu.

54'

Fantastyczny strzał z rzutu wolnego Damiana Kądziora Michał Gliwa sparował na poprzeczkę, ale skuteczną dobitką popisał się Adamek! 1:0 dla gospodarzy!

53'

GOOOOOOOL! Kamil Adamek!

52'

Strzał z dystansu Atanackovicia z trudem odbija Gliwa! Jeszcze będzie rzut wolny dla Wigier, bo piłka po drodze trafiła w rękę jednego z przyjezdnych.

51'

Akcja dwójkowa Kozaka z Adamkiem przynosi gospodarzom rzut rożny.

48'

Po stracie Karankiewicza bardzo niecelne uderzenie z dystansu zaprezentował Filip Piszczek.

46'

Wznawiamy grę!

46'

Jedna zmiana w przerwie w Sandecji. Danek za Kasprzaka.

19:57

Wierzymy, że druga połowa będzie przypominała pierwsze 20 minut tego pojedynku, a nie pozostałe 25 minut pierwszej części gry, gdy nie działo się zupełnie nic.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy w Suwałkach 0:0.

45'

Teraz z kolei Kądzior centrował bardzo niedokładnie i Karankiewicz nie był w stanie zgrać futbolówki głową przed bramkę.

44'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Kądziora, ale jeden z obrońców Sandecji wybija piłkę na korner.

42'

Indywidualna akcja lewym skrzydłem Bogusza, jednak obrońca Wigier za daleko sobie wypuścił piłkę i ta opuściła boisko.

40'

Dobre pierwsze dwadzieścia minut tego spotkania, ale od tego momentu na murawie dzieje się naprawdę niewiele.

36'

Korner dla gospodarzy kończy się strzałem głową Wichtowskiego, po którym piłka poszybowała ponad poprzeczką.

35'

Dobry pressing Santany przynosi Wigrom rzut rożny.

34'

Dalekie zagranie w kierunku rozpędzonego Adamka, ale raz jeszcze na posterunku był Gliwa, który uprzedził przed polem karnym napastnika rywali.

30'

Pół godziny gry za nami. Tempo gry wyraźnie spadło, a coraz częściej przy piłce utrzymuje się Sandecja.

26'

Zamieszanie w polu karnym Wigier po rzucie wolnym dla gości. Defensywa Wigier wychodzi z tego zamieszania górą.

21'

Kozak złym dośrodkowaniem zepsuł akcję Wigier. Młody skrzydłowy dośrodkował prosto w ręce Gliwy.

18'

Po dośrodkowaniu Adamka minimalnie obok bramki główkował Kądzior! Przewaga Wigier nie podlega dyskusji.

17'

Karankiewicz po własnym przechwycie fatalnym podaniem zmarnował szansę na świetną kontrę Wigier.

16'

Szybka akcja Wigier zakończona minimalnie niecelnym podaniem Kozaka. W dodatku Kądzior i tak był na spalonym.

15'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne okazało się minimalnie zbyt wysokie dla Trochima.

14'

Świetna interwencja Gliwy przed samą szesnastką. Bramkarz Sandecji zatrzymał pędzącego Adamka.

10'

Adamek omal nie skorzystał z nieporozumienia w defensywie gości, ale w ostatniej chwili został jednak zatrzymany.

9'

Małkowski zdecydował się na strzał z dystansu, a odbita piłka poszybowała tuż nad poprzeczką bramki Wigier! Z rzutu rożnego nie było zagrożenia dla bramki Salika.

8'

Kądzior minął rywala na lewym skrzydle, ale jego płaskie zagranie łapie Gliwa.

6'

Kądzior! Strzał z 16 metrów wychowanka Jagiellonii nieznacznie mija bramkę Sandecji. Jeszcze kolejne rzuty rożne dla gospodarzy.

5'

Teraz z kolejki dwie kolejne akcje lewą stroną Wigier, ale Kozak i Bogusz nie potrafili dokładnie dograć piłki w pole karne.

5'

Od początku spotkania inicjatywę mają gospodarze. Teraz po centrze Bartkowskiego z prawego skrzydła poradzili sobie goście z Nowego Sącza w defensywie.

3'

Pierwszy rzut rożny dla Wigier, ale po centrze Santany nie było zagrożenia dla bramki gości.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

18:59

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry. Dziś w Suwałkach jest bardzo ładna, słoneczna pogoda.

18:55

Rezerwa Sandecji: Łukasz Radliński, Adrian Danek, Dawid Janczyk, Kamil Słaby, Sebastian Szczepański i Michał Szeliga

18:55

Rezerwa Wigier: Andrzej Olszewski, Bartosz Biel, Bartłomiej Kalinkowski, Kamil Zapolnik, Mateusz Żebrowski, Marko Brtan i Tomasz Jarzębowski

18:50

Przed dzisiejszym spotkaniem goście mają już komfortową sytuację, bo są pewni utrzymania. Walczyć o nie muszą natomiast Wigry.