Koniec spotkania! Miedź wygrywa w Grudziądzu 1:0.

Igor Subbotin był sam na sam z bramkarzem, ale zmarnował tą znakomitą okazję!

Błażej Telichowski zmienił Petteri Forsella.

90'

Matic Zitko ukarany żółtą kartką.

90'

Łobodziński zagrywał do Marcina Garucha, ten minął obrońcę i strzelił. Bartosz Fabiniak na posterunku!

88'

Strzał Marcina Kaczmarka! Futbolówka poszybowała tuż nad poprzeczką.

86'

Jeszcze próbuje Olimpia. Nildo chciał dograć piłkę do Oskara Trzepacza, ale podanie zostało przecięte przez gracza Miedzi.

84'

Igor Subbotin miał chwilę, aby oddać strzał z około 16 metrów. Gracz Miedzi zdecydował się jednak na podanie i z tej akcji nic już nie wynikło.

83'

Piłkę z rzutu wolnego uderzył Petteri Forsell, ale ponad bramką Bartosza Fabiniaka.

81'

I druga zmiana w Miedzi. Marcin Garuch zastąpił Tadasa Labukasa.

79'

Igor Subbotin zmienił Łukasza Gargułę.

78'

Z kontratakiem wychodzili zawodnicy Miedzi, ale Arkadiusz Kasperkiewicz pewnie powstrzymał tą akcję.

76'

Dejan Żigon uderzał zza pola karnego. Paweł Kapsa obronił ten strzał, chociaż futbolówka jeszcze nieprzyjemnie skozłowała przed nim.

74'

Marcin Kaczmarek dośrodkował z rzutu rożnego. Mocno zakotłowało się pod bramką Kapsy, ale obrońcy Miedzi wybili futbolówkę!

73'

Oskar Trzepacz zmienił Kamila Kurowskiego.

71'

Piłkę miał przed polem karnym Łukasz Garguła, ale Kamil Kurowski skutecznym wślizgiem mu ją zabrał.

69'

Prostopadła podanie Petteri Forsella do Tadasa Labukasa, ale Litwin nie zrozumiał się z kolegą z zespołu.

68'

Próbują wyrównać gracze Olimpii, ale przydałoby się więcej precyzji i spokoju. Adam Banasiak podawał do Nildo, ale futbolówkę przejął Grzegorz Bartczak.

66'

Dobrze wrócił Marcin Kaczmarek i zabrał futbolówkę Tadasowi Labukasowi.

64'

Dynamiczna akcja Olimpii. Marcin Kaczmarek do Marcina Smolińskiego. Uderzenie pomocnika gospodarzy zostało zblokowane przez defensora Miedzi. Tylko rzut rożny.

63'

Rzut rożny dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu Adama Banasiaka piłka w rękawicach Pawła Kapsy.

62'

Dobra akcja na prawej stronie Damiana Ciechanowskiego. Gorzej było już z dośrodkowaniem. Stoperzy Miedzi interweniowali bez większych problemów.

59'

Wojciech Łobodziński zdecydował się na strzał z 16 metrów. Tylko boczna siatka.

57'

Dejan Żigon zagrywał piłkę na obieg do Adama Banasiaka. Zbyt mocno, od autu rozpoczną zawodnicy Miedzi Legnica.

56'

Fragment mniej ciekawej gry. Przewinienie na Kamilu Kurowskim.

54'

Druga zmiana w szeregach gospodarzy. Dejan Żigon zmienił Sebastiana Bartlewskiego.

52'

Dośrodkowanie Marcina Kaczmarka i Grzegorz Bartczak wybija futbolówkę na rzut rożny.

51'

Kamil Kurowski został ukarany żółtą kartką.

50'

Piłkarze Olimpii mieli rzut wolny około 20 metrów od bramki. Fatalnie rozwiązali ten stały fragment gry i piłka znalazła się w rękawicach Pawła Kapsy.

48'

Damian Rasak otrzymał podanie od Wojciecha Łobodzińskiego. Huknął z 16. metrów, ale ponad bramką.

46'

Ekipa Olimpii z jedną zmianą. Patryk Skórecki został zmieniony, w jego miejsce na murawie pojawił się Marcin Kaczmarek.

46'

Gwizdek arbitra. Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Miedź prowadzi 1:0!

45'

Nildo wyprzedził Gorskiego i zdecydował się na strzał. Piłka po uderzeniu Brazylijczyka poszybowała ponad bramką.

45'

Arbiter doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

43'

Piotr Idzik użył gwizdka. Nildo był faulowany w środkowej strefie boiska.

41'

Płaskie dośrodkowanie Adama Banasiaka w pole karne z kornera. Żaden zawodnik nie przeciął tej piłki.

40'

Sebastian Bartlewski wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

38'

Wojciech Łobodziński zamierzał dograć futbolówkę do Tadasa Labukasa, ale skutecznie interweniował Kamil Kurowski.

36'

Patryk Skórecki uderza głową ponad bramką Pawła Kapsy po dośrodkowaniu z prawej strony.

36'

Uderzenie Petteri Forsella ze znacznej odległości. Niewiele się pomylił zawodnik Miedzi!

34'

I pierwsze upomnienie dla gracza Miedzi. Żółtą kartkę zobaczył Łukasza Garguła.

32'

Chwila przerwy w grze. Tomasz Midzierski potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

31'

Dynamicznie wbiegł w pole karne Tadas Labukas i uderzył płasko po ziemi. Piłka nieznacznie minęła słupek bramki strzeżonej przez Fabiniaka.

29'

Pierwsza żółta kartka w spotkaniu. Zobaczył ją Patryk Skórecki z Olimpii.

27'

Było naprawdę groźnie pod bramką Olimpii. Bartosz Fabiniak w ostatniej chwili uprzedził Wojciecha Łobodzińskiego!

25'

Jeszcze raz w ofensywie piłkarze Miedzi. Futbolówka adresowana do Tadasa Labukasa, ale Mariusz Malec dobrze odczytał to podanie.

23'

Świetna akcja Łobodzińskiego. Skrzydłowy Miedzi dograł piłkę wzdłuż bramki, tam wślizgiem futbolówkę trącił Tadas Labukas. Jakimś cudem łapie piłkę Fabiniak.

21'

Nildo po rzucie rożnym zdecydował się na uderzenie przewrotką. Futbolówka nie zmierzała jednak w światło bramki.

19'

Szybko chcieli odpowiedzieć piłkarze Olimpii. W polu karnym piłka adresowana do Nildo. Defensorzy Miedzi poradzili sobie z Brazylijczykiem.

18'

Petteri Forsell wykonywał rzut wolny z około 25 metrów. Fin mocno uderzył na bramkę Fabiniaka, tor lotu piłki zmienił jeszcze w polu karnym Michał Stasiak, czym zmylił bramkarza i mamy 1:0.

18'

GOOOOOL! MICHAŁ STASIAK!

16'

Ofensywne wejście Adama Banasiaka. Akcja została jednak zastopowana za sprawą udanej interwencji Damiana Rasaka.

14'

Prostopadłe dogranie w pole karne do Nildo. Paweł Kapsa uprzedził jednak Brazylijczyka. Dobra interwencja golkipera Miedzi.

12'

Naprawdę groźnie było pod bramką Olimpii! Wojciech Łobodziński mocno uderzył w światło bramki, ale instynktownie nogą obronił ten strzał Fabiniak. Chwilę później poprawił z ponad 20 metrów Adrian Łuszkiewicz, ale tym razem golkiper Olimpii już pewnie złapał futbolówkę.

11'

Kolejny atak Olimpii. Tym razem jednak Kamil Kurowski zbyt mocno posłał futbolówkę w kierunku Nildo.

9'

Nildo otrzymał dobre prostopadłe podanie od Kasperkiewicza. Brazylijczyk uderzył obok interweniującego Pawła Kapsy, ale niezbyt czysto. Zmarnowana okazja!

7'

Będzie jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy. Tym razem piłkę po dośrodkowaniu Patryka Skóreckiego zblokował Grzegorz Bartczak.

5'

Patryk Skórecki zdołał oddać strzał z ostrego kąta, ale posłał piłkę panu Bogu w okno.

4'

Damian Ciechanowski dośrodkował z prawej strony, ale jego wrzutka została zablokowana. Olimpia ma korner.

3'

Wojciech Łobodziński próbował indywidualnej akcji, ale została ona zatrzymana dzięki skutecznej interwencji Kamila Kurowskiego.

2'

Starcie w polu karnym. Petteri Forsell zaczepiony przez defensora Olimpii, arbiter pokazał, że nie było przewinienia.

1'

Pierwszy gwizdek Piotra Idzika. Gospodarze grają dzisiaj w tradycyjnych biało-zielonych strojach, goście natomiast w niebieskich.

17:57

Piłkarze obu drużyn już zameldowały się na boisku. Trwa prezentacja drużyn.

17:53

Piłkarską wiadomością dnia w Polsce jest spadek do 1. ligi Górnika Zabrze.

17:50

Ławka rezerwowych Miedzi: Budzyński, Telichowski, Cierpka, Garuch, M. Gancarczyk, Subbotin, Ślusarski

17:49

Ławka rezerwowych Olimpii: Królczyk, Darmochwał, Szarpak, Wolski, Trzepacz, Kaczmarek, Zigon

17:46

Zapraszamy na relację na żywo z meczu, w którym Olimpia Grudziądz podejmie Miedź Legnica. Legniczanie są już właściwie spokojni o utrzymanie, w zupełnie innej sytuacji są gospodarze