Koniec spotkania! Bytovia zwyciężyła MKS Kluczbork 2:1!

Bartosz Brodziński zobaczył drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

92'

Jeszcze jedna żółta kartka. Tym razem zobaczył ją Tomasz Swędrowski.

92'

Defensywna zmiana w Bytovii. Arkadiusz Czarnecki wszedł na murawę w miejsce Arkadiusza Czarneckiego.

92'

Żółta kartkę zobaczył Radosław Kursa.

90'

Trzy minuty doliczone przez arbitra do regulaminowego czasu gry.

89'

Kontratak Bytovii zatrzymany w ostatniej chwili. Obrońca MKS-u zastopował szarżującego Michała Rzuchowskiego.

88'

Tomasz Swędrowski zablokowany w polu karnym przez dwóch defensorów Bytovii. Skończyło się na rzucie rożnym.

86'

Michał Jakóbowski ciągnął za koszulkę rywala i obejrzał żółtą kartkę.

85'

Bartłomiej Olszewski, który ucierpiał w starciu z Chomiukiem, musi opuścić boisko. Zastąpił go Kamil Kuczak.

85'

Łukasz Wróbel dobrze poradził sobie z Piotrem Gielem.

84'

Rafał Niziołek dośrodkował z rzutu wolnego. Janusz Surdykowski zdecydował się nie skakać do futbolówki, a ta po chwili opuściła boisko.

84'

Żółtą kartkę obejrzał Adrian Chomiuk.

82'

Zmiana w ekipie Bytovii. Za Omara Monterde wchodzi Radosław Jasiński.

80'

Przycisnęli piłkarze MKS-u Kluczbork! Zamieszanie pod bramką gospodarzy było po rzucie rożnym. Później strzelał Bartłomiej Olszewski, na rzut rożny odbił Bieszczad.

78'

Michał Rzuchowski wpadł w pole karne i oddał strzał. Spokojnie obronił go Oskar Pogorzelec. Rzuchowski nie dostrzegł będącego właściwie bez opieki Michała Jakóbowskiego.

77'

Radosław Kursa zdecydował się na uderzenie z bardzo dużej odległości. Strzał niecelny. Od bramki rozpocznie Gerard Bieszczad.

75'

Bardzo składna akcja gości. Piłka wędrowała jak po sznurku. Zakończył ją Łukasz Uszalewski strzałem do już opuszczonej przez golkipera bramki.

75'

GOOOOOOOL! TOMASZ SWĘDROWSKI!

73'

Piotr Giel zmienił Marcina Nowackiego.

71'

Michał Jakóbowski wchodzi w miejsce Kamila Wacławczyka.

70'

Omar Monterde uderzał z rzutu wolnego. Piłka poleciała dobre dwa metry ponad bramką.

69'

Łukasz Uszalewski został ukarany przez arbitra żółtą kartką.

68'

Długo utrzymywali się przy piłce bytowiacy. W końcu dośrodkowanie Michała Rzuchowskiego minęła Kamila Wacławczyka.

66'

Michał Rzuchowski faulowany przez Tomasza Swędrowskiego. Tym razem obyło się bez kartki.

65'

Bartłomiej Olszewski zmienił Kamila Nitkiewicza.

64'

Akcja Omara Monterde zakończona strzałem. Wyszło z tego niemal idealne dogranie do Janusza Surdykowskiego! Gdyby napastnik Bytovii zdążył do tej piłki, niechybnie byłoby 3:0.

63'

Żółty kartonik obejrzał także Bartłomiej Poczobut. Za dyskusję z arbitrem.

62'

Bardzo ostre wejście Kamila Nitkiewicza w Adriana Chomiuka. Żółta kartka.

60'

Kamil Wacławczyk był faulowany przez Bartosza Brodziński. Gracz MKS-u obejrzał żółtą kartkę. Wacławczyk leży na murawie.

58'

Adrian Chomiuk dośrodkował w pole karne. Zagranie obrońcy Bytovii nie było zbyt udane. Piłka w rękach Oskara Pogorzelca.

57'

Gwizdek Mateusza Złotnickiego. Maciej Kowalczyk złapany na pozycji spalonej.

56'

Niedokładnie wrzucił piłkę Rafał Niziołek. Pewnie złapał ją Gerard Bieszczad.

55'

Maciej Kowalczyk oddał silny strzał. Futbolówka dostała nietypowej rotacji i przeleciała nieznacznie nad poprzeczką.

53'

Gerard Bieszczad łapie futbolówkę po dograniu z rzut rożnego. Golkiper Bytovii został tam jeszcze potrącony przez zawodnika MKS-u.

52'

Rafał Niziołek dośrodkował z rzutu rożnego. Skakał Radosław Kursa, ale piłka została wybita na jeszcze jeden korner.

50'

Jeszcze jedna ofensywna akcja. Tym razem w roli głównej Maciej Kowalczyk. Piłkarze Bytovii zdołali czysto powstrzymać napastnika gości.

48'

Było groźnie w polu karnym Bytovii po kornerze. Piłkę zmierzającą do bramki wybił Omar Monterde!

47'

Maciej Kowalczyk wywalczył rzut rożny dla MKS-u. Do piłki podszedł Marcin Nowacki.

46'

Druga połowa rozpoczęta! Obie ekipy bez zmian.

45'

Sędzia Mateusz Złotnicki zakończył pierwszą połowę. Do przerwy pewne prowadzenie Bytovii 2:0.

44'

Tomasz Swędrowski strzelał na bramkę Gerarda Bieszczada. Piłka po drodze jeszcze skozłowała, ale nieznacznie minęła słupek.

42'

Niewiele w ofensywie mają dzisiaj do pokazania piłkarze MKS-u Kluczbork. W ostatnim fragmencie gry mają nieco więcej z gry, ale nie stworzyli sobie okazji pod bramką Gerarda Bieszczada.

39'

Łukasz Wróbel ładnie przyspieszył grę podaniem do Kamila Wacławczyka. Ten jednak postanowił zwolnić akcję. Po chwili Omar Monterde stracił futbolówkę.

37'

Janusz Surdykowski chciał lobować Oskara Pogorzelca, ale próba napastnika Bytovii nie była zbyt udana.

36'

Pojedynek Marka Opałacza z Kamilem Nitkiewiczem. Obaj zawodnicy powalczyli ze sobą trochę w parterze.

34'

Tym razem nie było zagrożenia pod bramką Oskara Pogorzelca.

33'

Faulowany był Jakub Serafin. Piłkarze Bytovii przesuwają się w pole karne. Dośrodkowywał będzie oczywiście Omar Monterde.

31'

Omar Monterde stracił piłkę i uciekł się do faulu. Hiszpan został ukarany żółtą kartką.

27'

Arbiter ukarał kartonikiem gracza gospodarzy. Żółtą kartkę obejrzał Marek Opałacz.

23'

Bardzo precyzyjny strzał Janusza Surdykowskiego z szesnastego metra! Oskara Pogorzelec musiał po raz drugi wyjmować piłkę z siatki.

23'

GOOOOOL! JANUSZ SURDYKOWSKI!

22'

Groźnie było pod bramką MKS-u! Jakub Serafin do Janusza Surdykowskiego. Piłka ląduje jednak w rękawicach Oskara Pogorzelca.

20'

Omar Monterde do Michała Rzuchowskiego, ale piłkę przejmuje Radosław Kursa.

18'

Marcin Nowacki dogrywał z rzutu wolnego, ale w polu karnym piłkę głową wybił Michał Rzuchowski.

16'

Bardzo dobre podanie Omara Monterde do Kamila Wacławczyka. Ten dograł do Michała Rzuchowskiego, który celnie strzelił głową. Pogorzelec paruje futbolówkę na rzut rożny.

13'

Michał Rzuchowski był faulowany. Kamil Wacławczyk chciał szybko rozpocząć grę, ale sędzia nie pozwolił na to.

13'

Omar Monterde uderzał z rzutu wolnego, piłkę złapał Oskar Pogorzelec.

12'

Ofensywna próba MKS-u. Piłka zagrana w kierunku Kamila Nitkiewicza. Obrońcy Bytovii przejęli jednak futbolówkę.

11'

Pachnie drugą bramką dla bytowiaków. Dośrodkowanie w pole karne. Tam był Janusz Surdykowski. Dla gości skończyło się jednak tylko na strachu.

9'

Omar Monterde dośrodkował z ponad 35 metrów. Do piłki doszedł Krzysztof Bąk i omal nie podwyższył na 2:0. W tej sytuacji znakomicie interweniował Oskar Pogorzelec!

5'

Omar Monterde dograł piłkę z rzutu wolnego. Michał Rzuchowski nie został pokryty przez obrońców MKS-u i głową skierował futbolówkę do siatki!

5'

GOOOOOOL! MICHAŁ RZUCHOWSKI!

5'

Żółtą kartką został ukarany Marcin Nowacki, który zatrzymał Omara Monterde tuż przed polem karnym.

3'

Pressing piłkarzy MKS-u Kluczbork. Piłkarze Bytovii mają problem z wyjściem z własnej połowy.

1'

Spotkanie w Bytowie właśnie się rozpoczęło!

19:43

Obie ekipy już na murawie stadionu w Bytowie. Czekamy na pierwszy gwizdek arbitra.

19:30

Ławka rezerwowych MKS-u: Wnuk, Ganowicz, Gierak, Kasperkiewicz, Olszewski, Kuczak, Giel

19:25

Ławka rezerwowych Bytovii: Oszmaniec, Jasiński, Czarnecki, Wojach, Kryszak, Jakóbowski, Klichowicz

19:19

- Wygraliśmy dwa ostatnie mecze i znacznie zwiększyliśmy swoje szanse na utrzymanie. Żeby zostać w 1 lidze musimy jeszcze na boisku wywalczyć dwa, może trzy punkty w trzech ostatnich spotkaniach. Byłoby świetnie, gdyby nam się udało coś zdobyć w Bytowie, a najlepiej pełną pulę, bo wtedy bylibyśmy już chyba spokojni - mówi obrońca MKS-u Kluczbork Adam Orłowicz.

19:15

Piłkarze Bytovii są już spokojni o ligowy byt. Nie mają też już szans na awans, ale walczą o jak najwyższe miejsce w tabeli i wiosną spisują się bardzo przyzwoicie (16 punktów w 10 meczach). Przed rozpoczęciem bieżącej kolejki plasowali się na 5. pozycji.

19:10

To powinien być ciekawy mecz. W Bytowie walczący o uniknięcie degradacji z 1 ligi piłkarze z Kluczborka zmierzą się z Bytovią - przeciwnikiem, z którym nigdy jeszcze nie przegrali.