Dobre spotkanie w wykonaniu Arki, która pewnie pokonuje na wyjeździe Stomil Olsztyn. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje.

95'

Koniec spotkania.

94'

Wiele zabawy jest już w poczynaniach ekipy z Gdyni. Piękne podanie z głębi pola na bramkę zamienia Rafał Siemaszko.

93'

Golll !!! Rafał Siemaszko, mocne zakończenie spotkania w wykonaniu Arki.

91'

Sędzia spotkania Pan Kiełczewski dolicza 3 minuty do drugiej części spotkania.

90'

Dwa rzuty rożne pod rząd nie przynoszą jednak żadnej korzyści dla drużyny Stomilu, zbliżamy się do końca spotkania.

89'

Pierwszy rzut rożny w drugiej połowie dla drużyny gospodarzy.

87'

Kolejny raz atakuje Arka jednak dośrodkowanie z prawej strony boiska ląduje wprost w ręce Piotra Skiby.

84'

Świetna akcja w w wykonaniu Formelli, jednak piłka o centymetry mija słupek bramki Stomilu.

83'

Ostatnia zmiana również w drużynie trenera Jabłońskiego, na boisko pojawia się Karol Żwir zastępując Nishiego.

82'

Wyraźnie brakuje pomysłu na ataki w wykonaniu Stomilu, wszelkie próby kończą się przed polem karnym bezrobotnego dziś Jałochy.

80'

Wyraźna przewaga Arki w drugiej połowie spotkania, częściej przebywają na połowie gospodarzy, spokojnie przygotowując ataki, aby nie narazić się na kontrę Stomilu.

79'

Ostatnia zmiana w Arce Gdynia, boisko opuszcza Yannick Kakoko w jego miejsce na placu melduje się Rashid Yussuff.

77'

Za taktyczny faul, na 30 metrów od bramki Skiby żółty kartonik otrzymał Paweł Głowacki.

75'

Pierwsza groźna akcja w wykonaniu Stomilu jednak strzał Piotra Głowackiego minimalnie chybia słupka bramki Jałochy.

73'

Kolejna roszada w ekipie trenera Nicińskiego, na boisko wchodzi Rafał Siemaszko zastępując Mateusza Szwocha.

71'

Mecz zdecydowanie stracił na tempie, trzy bramki w krótkim odstępie czasu strzelone przez Arkę, uspokoiły poczynania obu ekip.

70'

Druga zmiana w zespole z Olsztyna, z boiska schodzi Lech w jego miejsce na placu pojawia się Rafał Śledź.

68'

Pierwsza zmiana w ekipie trenera Nicińskiego boisko opuszcza Marcus Da Silva w jego miejsce melduje się Miroslav Bozok.

66'

Arka wyraźniej poczuła krew, raz po raz atakując bramkę Skiby, tym razem indywidualna akcja Da Silvy, który oszukał dwóch obrońców i pewnym strzałem z narożnika pola karnego pokonał bramkarza Stomilu.

65'

GOLLLL !!!!! Marcus Da Silva.

64'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu, na boisku melduje się Trzeciakiewicz, zastępując Łukasika

61'

Szybka odpowiedź Stomilu jednak Łukasik oddaje bardzo niecelny strzał z odległości kilku metrów od bramki gości.

60'

Rzut rożny dla Arki, po którym piłkę przed pole karne wybija jeden z obrońców Stomilu, gdzie na 20 metrze w dogodnej pozycji znalazłsię Kakoko, który pięknym strzałem pokonuje bramkarza Stomilu.

58'

Ależ rozkręciła się Arka !!!! Yanick Kakoko podwyższa wynik spotkania !

57'

Dobra piłka w głąb pola karnego, gdzie do piłki dopada Sangoy, który pewnym strzałem pokonuje bezradnego Skibę. To pierwsze trafienie byłego króla strzelców ligi cypryjskiej w barwach Arki.

55'

GOOLLLLLL !!!!!!!! W końcu przełamanie Gastona Sangoy !

55'

Bardzo dobrze do tej pory ustawia się formacja obronna Stomilu, która rozbija kolejne ataki gości.

53'

Kolejna groźna akcja, w wykonaniu Arki, jednak wyjątkowo nieskuteczny w dzisiejszym spotkaniu Sangoy marnuje dogodną sytuację stworzonę przez .... podanie jednego z obrońców Stomilu, który w bardzo niefrasobliwy sposób rozgrywał piłkę w swoim polu karnym.

47'

Pierwszy groźny strzał w drugiej połowie, minimalnie obok bramki strzela Kakoko.

21:31

Zaczynamy, od środka boiska zaczyna ekipa Arki.

21:29

Piłkarze powoli wracają na murawę, za chwilę rozpocznie się druga połowa spotkania.

21:29

21:29

47'

Koniec pierwszej połowy spotkania.

46'

Kolejna groźna akcja świetnie dysponowanego dziś Szwocha, który dobrym rajdem, wywalczył rzut rożny dla Arki, jednak nie wynika z niego żadna korzyść dla drużyny gości.

45'

Pierwsza połowa spotkania przedłużona o 1 minutę.

44'

Pierwsza połowa spotkania bez wyraźnej przewagi żadnej ze stron, oba zespoły spokojnie formują swoje ataki wyraźniej bojąc się kontrataków.

42'

Szybka kontra w wykonaniu Stomilu, jednak kolejny raz sytuację rozwiązuje świetnie dysponowany dzisiejszego dnia duet stoperów gdyńskiej Arki Alan i Marcjanik.

40'

Dwie szybkie odpowiedzi Arki, jednak za pierwszym razem pudłuje Sangoy, natomiast kolejna piłka posłana w pole karne przez Szwocha pada łupem Skiby.

38'

Kolejny strzał na bramkę Jałochy, jednak kolejny piłkę wysoko nad bramką posyła Łukasik.

37'

Przed dogodną sytuacją stanął Sangoy, jednak nie przyjął piłki zagranej na czystą pozycję od Szwocha. Od bramki zaczyna Skiba.

34'

Pierwsza indywidualna kara dzisiejszego spotkania, za taktyczny faul, żółtą kartką ukarany został kapitan "Żółto-niebieskich" Antoni Łukasiewicz.

30'

Po kilku minutach intensywnych ataków, ponownie mamy etap spokojnej gry obu ekip.

26'

Arka, odpowiada niecelnym strzałem Marcusa.

25'

Groźna akcja w wykonaniu Stomilu, w sytuacji sam na sam z Jałochą znalazł się Tsubasa Nishi jednak minimalnie chybia obok bramki.

23'

Pierwszy strzał na bramkę w dzisiejszym spotkaniu jednak Kakoko wysoko ponad bramką.

21'

Dobra akcja w wykonaniu Da Sily po lewej stronie boiska, daje aut na wysokości pola karnego Stomilu, jednak obrońcy gospodarzy bez problemu oddalają zagrożenie od własnej bramki.

17'

Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym gości pada jeden z piłkarzy Stomilu, jednak sędzia nie decyduje się na odgwizdanie rzutu karnego, a Arka spokojnie oddala zagrożenie od własnej bramki.

15'

Pierwszy kwadrans spotkania bez wyraźnej przewagi jednej ze stron, oba zespoły badają przeciwnika nie decydując się na szybkie ataki.

13'

Potrzebna pomoc medyczna na murawie leży Paweł Głowacki. Na szczęścia o własnych siłach opuszcza boisko, aby po chwili powrócić na plac gry.

10'

Dobry zryw lewą stroną Łukasika, który wywalczył rzut rożny dla Stomilu.

9'

Groźna akcja gości, dobrze do piłki wychodził były król strzelców ligi cypryjskiej Gaston Sangoy, który strzałem pokonał Skibę, jednak sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spalonego zawodnika gości, od 16 zaczyna Stomil.

6'

Pierwsze dośrodkowanie, w pole karne Jałochy, jednak pewna interwencja obrony gości oddala zagrożenie od pola karnego Arki.

5'

Na trybunie gości zasiadają pierwsi kibice Arki Gdynia.

3'

Od początku spotkania, zrównoważona gra obu drużyn, które badają przeciwnika. Pierwsze dośrodkowanie, w pole karne gospodarzy w wykonaniu Marcusa, trafia prosto w ręce Skiby.

20:31

Zaczynamy ! Od środka boiska zaczyna ekipa Stomilu Olsztyn.

20:27

Zespoły meldują się na murawie oczekujemy już tylko na pierwszy gwizdek pana Kiełczewskiego.

20:23

Sędzią dzisiejszego spotkania jest pan Kiełczewski, asystować na liniach będą mu Jakub Wójcik oraz Hankiewicz Marcin. Sędzią technicznym spotkania jest pan Konrad Gąsiorowski.

20:22

Oba Zespoły zakończyły już rozgrzewkę, czekamy na pierwszy gwizdek sędziego.

20:14

Gospodarze w ostatniej serii spotkań ulegli 2:1 ekipie Zagłębia Sosnowiec. Arka Gdynia zremisowała na własnym stadionie 1:1 z Drutexem Bytovią Bytów czym zagwarantowała sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

20:10

Zespół z Gdyni pozostaje niepokonany od 16 kolejek, ostatnią drużyną, która pokonała przyjezdnych jest gospodarz dzisiejszego spotkania Stomil Olsztyn.

20:06

Rezerwowi gości: Miszczuk, Bozok, Siemaszko, Sobieraj, Socha, Tomasiewicz, Yussuf.

20:05

Ławka rezerwowych gospodarzy: Leszczyński, Biedrzycki, Ratajczak, Trzeciakiewicz, Kujawa, Śledź, Żwir.

20:03

Witamy państwa ze stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, gdzie miejscowy Stomil podejmie pierwszego beniaminka przyszłego sezonu Ekstraklasy Arkę Gdynia.