Koniec meczu! Chojniczanka pokonuje Zagłębie 2:0!

Podgórski za Kosakiewicza. Ostatnia zmiana w Chojniczance.

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Nie zapowiada się na to, by w końcówce spotkania były jeszcze emocje. Oba zespoły wyraźnie chcą jak najszybciej zakończyć mecz.

82'

Z rzutu wolnego Kieruzel huknął w mur.

81'

Żółta kartka dla Ninkovicia

79'

A w Zagłębiu Paluchowski za Martineza

79'

Mikołajczak zmienia natomiast Ferugę

78'

Pierwsza zmiana w Chojniczance. Garbacik za Pietruszkę

73'

Zagłębie nie ma pomysłu na skuteczny atak. Wszystkie próby powstrzymywane przez rywali

70'

Krótkie rozegranie kornera nie przyniosło efektów.

69'

Rzut rożny dla Chojniczanki po strzale Zawistowskiego i interwencji Fabisiaka

68'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. Bajdur w miejsce Wilka w zespole Zagłębia

66'

Uderzenie Grzelaka dobrze wybronił Fabisiak. Zagłębie nie podejmuje walki

64'

W odpowiedzi Zagłębie, ale dośrodkowanie Fonfary wybite przez obrońców.

63'

Zawistowski wypuścił piłkę do Kosakiewicza, który miał kolejną okazję na gola, ale tym razem nie trafił w bramkę.

61'

Kolejna okazja Chojniczanki, ale Kosakiewicz nie połapał się w akcji w polu karnym i piłkę wyłapał Fabisiak.

58'

Nic nie zapowiada, żeby Zagłębie miało dzisiaj odwrócić losy meczu. Punkty bardziej potrzebne są Chojniczance i to widać teraz w postawie obu zespołów.

54'

Dogodna okazja na podwyższenie prowadzenia Chojniczanki! W sytuacji sam na sam z bramkarzem Grzelak nie trafił jednak na bramkę z kilku metrów!

51'

Dudek płasko uderzył zza pola karnego. Na posterunku Podleśny

48'

Zza pola karnego uderzył Grzelak, ale piłka minęła bramkę. Było blisko!

46'

Początek drugiej połowy! Od środka gospodarze!

46'

Koniec pierwszej połowy! Chojniczanka zmierza po zwycięstwo z Zagłębiem.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy

44'

Fergua z radości ściąga koszulkę i za to otrzymuje żółtą kartkę!

44'

Pietruszka zgrywa piłkę głową do Ferugi, a ten strzałem sprzed pola karnego podwyższa prowadzenie gospodarzy! 2:0!

40'

W końcówce pierwszej połowy tempo jakby spadło.

38'

Dośrodkowanie Mikity w pole karne, ale osamotniony Niedziela nie zdołał skorzystać z tego podania.

37'

Niecelnie sprzed pola karnego uderzył Dudek.

36'

Piłkę ze stałego fragmentu dośrodkował Dudek o ponownie piąstkowaniem popisał się Podleśny.

35'

Rzut wolny dla Zagłębia po faulu na Dudku.

33'

Faul w środku pola zawodnika Chojniczanki.

31'

Dośrodkowanie Ferugi w pole karny i Zawistowski na raty pokonał bramkarza gości!

30'

Gooooool! 1:0 dla gospodarzy! Zawistowski daje prowadzenie Chojniczance!

28'

Kosakiewicz w starciu z Martinezem w polu karnym. Upadł, ale faulu nie było.

27'

Wrzutka Mikity w pole karne, ale piłkę wybił zawodnik gości.

25'

Kosakiewicz ucierpiał po rajdzie skrzydłem i musi otrzymać pomoc medyczną.

24'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Chojniczanki i piąstkować musiał Podleśny. Udanie, piłka wybita z pola karnego.

21'

Biernat ma już na koncie żółtą kartkę, ale popełnia kolejny faul. Tym razem bez konsekwencji, ale musi uważać.

20'

Sam poszkodowany uderzył z rzutu wolnego, ale ponad bramką.

19'

Żółta kartka dla Biernata za faul na Dudku przed polem karnym. Rzut wolny

18'

Dośrodkowanie Wilka i niecelny strzał głową Bartczaka. Goście w ataku

17'

Sprzed pola karnego strzał zdołał oddać Dudek, ale zbyt słaby by zaskoczyć Podleśnego. Niemniej odnotowujemy celne uderzenie.

16'

Biernat przytomną interwencją przerwał akcję Zagłębia. Jak na razie aktywniejsi w atakach są goście.

14'

Z rzutu wolnego piłkę dośrodkował Zawistowski, ale zdołał ją wybić Martinez.

12'

12 minut meczu za nami, a oba zespoły nie oddały jeszcze celnego strzału.

11'

Rzut wolny dla Chojniczanki. Dośrodkowanie Grzelaka i nieudana próba strzału Ferugi.

10'

Z kornera dośrodkował Wilk, a Sołowiej nie zdołał oddać strzału głową.

9'

Rzut rożny dla Zagłębia po akcji Bartczaka.

8'

Grzelak zagrał piłkę w pole karne ze skrzydła, ale nie znalazł podaniem nikogo z kolegów.

6'

Faul Araka w okolicach środka boiska. Chojniczanka rozpocznie od rzutu wolnego.

4'

W końcu akcja gospodarzy. Pietruszka dośrodkował w pole karne, ale piłkę przejęli goście.

2'

Od ataków rozpoczynają goście. Dośrodkowania w pole karne Chojniczanki wiele nie przyniosły, a uderzenie Carlesa Martineza z dystansu było mocno niecelne.

1'

Od środka rozpoczyna Zagłębi! Gramy!

19:00

Goście dzisiaj na biało, Chojniczanka w koszulkach w żółto-czerwone pasy.

18:59

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na boisko, niedługo pierwszy gwizdek sędziego.

18:49

Chojniczanka Chojnice potrzebuje dziś punktów by oddalić się od strefy spadkowej, nad którą ma zaledwie punkt przewagi. Zagłębie, które miało w tym sezonie walczyć o awans, w tej chwili plasuje się środkowej strefie tabeli i nie grozi mu ani awans, ani spadek.

18:46

Znamy już składy obu zespołów. Rezerwowi Chojniczanki: Dumieński, Garbarcik, Kostrzewa, Krzywicki, Majtyka, Mikołakczak, Podgórski. Rezerwowi Zagłębia: Perdijić, Fidziukiewicz, Krzykowski, Bajdur, Paluchowski, Klama

18:45

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Chojniczanki Chojnice z Zagłębiem Sosnowiec! Pierwszy gwizdek już za kwadrans.