Zła próba Drygasa z rzutu wolnego. Nad bramką.

Zapolnik za Adamka.

75'

Angielski w miejsce Arela.

76'

Kozak znalazł sobie drogę między dwoma rywalami i wpakował piłkę do siatki. Szok w Bydgoszczy! Zawisza prowadził, a teraz już przegrywa.

73'

GOOOOL! DLA WIGIER!

72'

Chwilę potem kartkę otrzymuje również Markić.

70'

Atanacković ukarany kartką.

71'

Za długo z decyzją o strzale zwlekał Drygas. W efekcie zanotował stratę.

68'

Zawisza za wszelką cenę chce odzyskać prowadzenie.

65'

Niby strzelają dalej tylko zawodnicy Zawiszy, ale w tym przypadku do swojej bramki! Stawarczyk nieszczęśliwie zaliczył samobója. Chciał przerwać akcję Adamka z Gąsiorem. No i wyszło coś tak strasznego.

62'

GOOOOOOL! NO I MAMY WYRÓWNANIE!

60'

Zawisza o krok od podwyższenia prowadzenia. Mica uderza minimalnie obok!

59'

Salik ma sporo pracy na przedpolu. Obrońcy nie do końca dobrze z nim współpracują.

53'

Panayotov potrzebował pomocy medycznej.

51'

No i proszę, nasze życzenia od razu zostały wysłuchane. Zawisza wychodzi na prowadzenie. Autorem gola Panayotov, który z paru metrów, zupełnie niepilnowany, wpakował piłkę do siatki.

49'

GOOOOOOL! W KOŃCU! DLA ZAWISZY!

46'

Gramy! Może teraz padną bramki...

46'

Lada moment gra zostanie wznowiona.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie mamy bezbramkowy remis. Wracamy za kwadrans!

44'

Igumanović kopie w środek bramki. Chyba mógł więcej wycisnąć z akcji.

43'

Blisko Smektała. Kopie jednak fatalnie.

42'

Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Nieco lepiej gra Zawisza.

40'

Wigry chciały karnego. Gwizdek sędziego jednak milczy.

36'

Ajjj! Igumanović bliski gola! Minimalnie niecelny strzał.

32'

Arel także kopie obok bramki.

32'

Mecz - mówiąc delikatnie - nie jest zbyt ciekawy.

30'

Panayotov źle wykańcza akcję gospodarzy.

27'

Zawisza coraz mniej konkretny. Gubi się na połowie Wigier.

23'

Dwie próby gości. Najpierw strzelał Bogusz, potem Kądzior - obaj niecelnie.

17'

Zawisza ma przewagę, lecz nie umie jej udokumentować.

14'

Kartka dla Barana za faul.

14'

Gąska celnie, ale za słabo. To był pierwszy strzał Wigier.

10'

Zawisza dalej w natarciu. Teraz pogubił się dopiero w okolicach pola karnego Wigier.

9'

Przerwa w grze. Coś stało się Lewickiemu.

6'

Wigry dość mocno wycofane. Czekają na rozwój wydarzeń.

5'

Zawisza miał okazję z wolnego. Drygas uderzył jednak prosto w kilkuosobowy mur.

5'

4'

Na razie dość spokojny początek meczu. Oba zespoły badają się.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Zaczęli! Jedni o awans, drudzy o utrzymanie

17:59

Za chwilę rozpoczęcie. Piłkarze są już na boisku.

17:56

Wigry natomiast wciąż nie są pewne utrzymania. Są w grupie zespołów, które zgromadziły po 35 punktów.

17:54

Na cztery mecze przed końcem ligi różnica wynosi siedem punktów - na korzyść Wisły.

17:54

Zawisza ciągle jeszcze myśli o awansie do Ekstraklasy. Miejsce jest jedno. Kontrkandydat - również jeden - w postaci Wisły Płock.

17:52

Za niecałe dziesięć minut pierwszy gwizdek w meczu. Znamy już wyjściowe składy. Prezentujemy je obok.