Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
2 : 1
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
94'

Goście nie zdążą już jednak wyrównać. Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie wygrało 2:1.

93'

Grzegorz Lecha trafia do siatki z 11 metrów! Jest tylko 2:1 dla Zagłębia!

92'

Udovicić faulował Bartkowskiego w polu karnym!

90'

Sędzia Rudziński dolicza 4 minuty.

88'

Bliźniacza sytuacja - znów Fabisiak łapie futbolówkę po dośrodkowaniu jednego z rywali.

87'

Fabisiak łapie piłkę po dośrodkowaniu Głowackiego.

86'

Bajdur wchodzi za Wilka.

84'

Markowski przerwał drybling Lecha, ale piłka dla gości.

82'

Matusiak wybija piłkę po rożnym Głowackiego.

81'

Śledź zmienia Nishiego.

76'

Świetne uderzenie Fonfary z dystansu! Zagłębie chyba już nie odda tego zwycięstwa!

76'

2:0 DLA ZAGŁĘBIA! FONFARA!

73'

Fidziukiewicz zmienia Araka.

69'

Zmiana u gości - Bartkowski za Żwira.

68'

Czerwona kartka w trzy minuty! Vezalov dopiero co przewrócił Kujawę, a teraz sfaulował Nishiego! Bułgar osłabia swój zespół!

67'

Dwa razy "oberwał" mur gospodarzy po strzałach Głowackiego z wolnego i przy dobitce.

65'

"Żółtko" dla Vezalova.

63'

Fonfara wybija piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu jednego z rywali.

62'

Carles Martinez fauluje rywala - będzie rzut wolny.

61'

Zmiana w Zagłębiu - Pribula wchodzi za Dudka.

60'

Remisz przerwał szarzę Udovicicia.

57'

Żółta kartka dla Matusiaka za faul na rywalu.

55'

Strzał głową Araka po dośrodkowaniu Fonfary - broni Skiba!

50'

Po walce Ratajczaka z Wilkiem ten pierwszy leży na murawie - przerwa w grze.

48'

Arak faulowany w środku boiska - będzie rzut wolny dla Zagłębia.

46'

Zmiana w Stomilu - Głowacki za Trzeciakiewicza.

46'

Wracam do gry.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Zagłębie Sosnowiec prowadzi ze Stomilem Olsztyn 1:0.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

41'

Grzegorz Fonfara szukał swojej szansy na strzelenie drugiego gola, ale uprzedził go Jarosław Ratajczak.

39'

Karol Żwir dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale znów bardzo dobrze zachował się Matusiak, który oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

37'

Dośrodkowanie Nishiego, ale całką akcję przerwał Matusiak.

35'

Dudek ładnie odegrał futbolówkę w kierunku Jakuba Araka, jednak ten nie zdołał jej opanować.

34'

Nieudane dośrodkowanie Karola Żwira, grę od własnej brami wznowili sosnowiczanie.

31'

Michał Trzeciakiewicz zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, piłka padła jednak łupem Wojciecha Fabisiaka.

30'

Krzysztof Markowski został ukarany żółtą kartką.

27'

Niezła wrzutka Żarko Udovicica, jednak defensorzy Stomilu zdołali oddalić zagrożenie spod własnej bramki.

26'

Karol Żwir głową uderzał na bramkę Zagłębia Sosnowiec, ale Wojciech Fabisiak popisał się bardzo dobrą interwencją.

25'

Wilk sfaulował Pawła Głowackiego, grę wznowią goście z Olsztyna.

23'

Karol Żwir został złapany na spalonym.

22'

Rzut rożny dla Stomilu, piłkę uderzał Karol Żwir, ale ta znalazła się w rękach Wojciecha Fabisiaka,

20'

Wilk zagrywał piłkę z rzutu wolnego i po niemałym zamieszaniu w polu karnym Stomilu, defensorzy olsztyńskiego klubu źle wybili futbolówkę. Zdołał do niej dopaść Grzegorz Fonfara, który pewnym strzałem pokonał Piotra Skibę.

19'

Goool! Grzegorz Fonfara!

18'

Karol Żwir nieprzepisowo zatrzymywał Sebastiana Dudka.

15'

Żarko Udovicić odegrał do Bartczaka, który niedokładnie uderzał na bramkę Stomilu.

13'

Kolejny stały fragment gry dla sosnowiczan, tym razem z rzutu wolnego uderzał Jakub Wilk, ale piłkę pewnie wybił Lech.

11'

Jakub Arak wrzucił piłkę z narożnika boiska, z własnego pola karnego wybił ją Rafalł Remisz.

10'

Łukasz Matusiak zagrał piłkę do Jakuba Araka, który następnie bardzo niecelnie dośrodkowywał na ple karne Stomilu.

9'

Dośrodkowanie Sebastiana Dudka, do piłki dopadł Jakub Arak, ale stracił ja na rzecz Rafała Remisza.

7'

Sebastian Dudek był opatrywany przy linii, ale wrócił już do gry.

7'

Karol Żwir dośrodkowywał z rzutu rożnego, futbolówkę głową wybił Łukasz Matusiak.

6'

Na trybunie VIP Stadionu Ludowego zasiadł Jacek Magiera. Kwestia objęcia przez byłego piłkarza Legii Warszawa posady trenera Zagłębia wydaje się być w tej sytuacji przesądzona.

4'

Jakub Wilk zagrywał piłkę z rzutu rożnego, do piłki po małym zamieszaniu dopadł Łukasz Matusiak, jednak trafił w jednego z graczy Stomilu.

4'

Sebastian Dudek wywalczył dla Zagłębia Sosnowiec rzut rożny.

3'

Łukasz Matusiak próbował skonstruować składną akcję, ale niedokładnie zagrywał do lepiej ustawionego partnera i stracił futbolówkę.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

17:52

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STOMIL OLSZTYN LIVE! Z NOWYM TRENEREM ŁATWIEJ?

17:51

Rezerwowi Stomilu Olsztyn: Leszczyński, Biedrzycki, Bartkowski, Piotr Głowacki, Łukasik, Śledź.

17:50

Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Perdijić, Ninković, Pribula, Bajdur, Paluchowski, Fidziukiewicz.

17:50

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn!