Koniec meczu.

93'

Trwają przepychanki między arbitrem i sztabem szkoleniowym Rozwoju.

92'

Ostatnie sekundy spotkania - Rozwój próbuje odrobić straty. Końcówka pełna chaosu!

91'

Gol z karnego! Niziołek!

88'

Zmiana - Nitkiewicz za Kojdera.

88'

Pogorzelec broni średnio groźny strzał Kuna.

86'

Ależ było blisko! Pawłowski broni odbijając na rzut rożny!

84'

Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego rywlai.

81'

Słupek po główce jednego z piłkarzy gości! Było groźnie!

80'

Nie zapowiada się, że padną dziś gole - żadna z drużyn nie chce zaryzykować w końcówce.

78'

Niezła akcja Nowackiego, ale Kowalczyk nie połapał się w pomyśle partnera.

76'

Gielza nie zdążył do piłki zagranej przez partnera.

75'

Pawłowski wybija piłkę przy groźnej akcji rywali.

74'

Łukasz Kopczyk wybija piłkę w groźnej sytuacji!

71'

Tkocz zmienia Kozłowskiego.

69'

Gielza za Czerkasa.

67'

Po chwili po dośrodkowaniu gospodarzy piłkę złapał Pawłowski - szybko wznowił grę, ale z kontry nic nie wyszło.

65'

Pawłowski świetnie broni! Golkiper odbił nogą strzał jednego z rywali!

63'

Brodziński strzelił, ale... beznadziejnie. Piłka prawie wyszła na aut.

60'

Gałecki za wolno ruszył do mocno zagranej piłki, ta pada łupem gospodarzy.

59'

Rozwój długo rozgrywa piłkę, nie wynika z tego jednak żadne zagrożenie.

57'

Pogorzelec łapie piłkę po niecelnym dośrodkowaniu jednego z zawodników gości.

56'

Kun przerzuca piłkę na lewą stronę boiska, ale to wszystko na własnej połowie. MKS atakuje pressingiem.

55'

Schodzi aktywny w pierwszej połowie Madejski - wchodzi Swędrowski.

51'

Dobry początek drugiej połowy Rozwoju. Na razie goli jednak brak.

50'

Zza pola karnego strzelał jeden z zawodników Rozwoju, dobijał Czerkas, ale niecelnie!

48'

Nowak huknął, ale trafił w obrońcę gospodarzy.

46'

Zmiana u gospodarzy - Nowacki za bezbarwnego Kasperkiewicza.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Akcja Kuna na lewej stronie - podanie do Czerkasa, ale wypchnęli go z pola karnego obrońcy rywali.

44'

Nowak ukarany żółtą kartką.

42'

Wróbel ruszył z piłką, ale szybko zatrzymał się na obrońcach MKS-u.

41'

Raul główkował, ale nie trafił w bramkę. Piłka na górnej siatce "światyni" Pogorzelca.

40'

Kopczyk próbował zagrać długą piłkę, ale podanie było bardzo niecelne.

39'

Pogorzelec broni średnio groźny strzał jednego z zawodników gości.

38'

Powoli zbliżamy się do końca pierwszej połowy - kilka sytuacji było, większość po stronie gospodarzy, ale skuteczność zawodziła.

37'

Tomasz Wróbel kropnął potężnie, ale wysoko nad bramką.

36'

Znowu strzelał Kowalczyk - Pawłowski odbija piłkę! Groźnie!

35'

Niziołek dogrywał piłkę z rzutu wolnego, ale zdecydowanie zabrakło mu precyzji. Grę wznowią goście.

28'

Kolejne groźnie wyglądające starcie między zawodnikami obu drużyn - gwizdek przerywa grę.

26'

Kojder! Niewiele brakowało! Strzał jednak minimalnie niecelny. W Kluczborku coraz więcej okazji podbramkowych.

25'

Pawłowski broni strzał Kowalczyka - uderzenie jednak bardzo lekkie.

24'

Niezła akcja Szewczyka, który próbował "uruchomić" Kowalczyka, ale obrońcy Rozwoju "połapali" się w tej sytuacji i przejęli piłkę.

21'

Starcie Kowalczyka z jednym z obrońców gości - przerwa w grze.

18'

Rozwój zbliża się do pola karnego MKS-u, ale piłkę przejmują gospodarze. Po chwili ją jednak tracą. Kolejny atak gości znów powoli się rozwija...

16'

Brodziński po rzucie rożnym miał idealną sytuację - z 5 metrów nie trafił jednak w bramkę! Świetna okazja!

16'

Faul Gałeckiego - wolny dla gospodarzy.

15'

Dobrze zapowiadająca się akcja Kasperkiewicza na skrzydle - ostatecznie zawodnik MKS-u przesadził z siłą przy dośrodkowaniu. Piłka dla gości.

13'

Rozwój liczy dziś na dobry wynik. MKS Kluczbork ostatni raz wygrał u siebie 10 października 2015 roku... Groźnych sytuacji w tym meczu na razie jednak brak.

10'

Słońce schodzi coraz niżej i razi zawodników w niektórych sytuacjach. Przez to kilka strat z obu stron.

9'

Ostra gra z obu stron. Na razie bez kartek.

7'

Świetna pogoda do gry w piłkę - miejmy nadzieję, że przełoży się to na dobrą dyspozycję obu drużyn.

5'

Pogorzelec! Świetnie broni uderzenie Czerkasa! Fenomenalna parada!

2'

Obrońcy gości podali piłkę pod nogi rywali już w pierwszych sekundach spotkania! Mogło być bardzo groźnie.