Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
1 : 2
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
95'

KONIEC! Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 1:2! To tyle z naszej strony! Dobranoc!

93'

Kartka dla zawodnika gości.

91'

Nildo próbował zaskoczyć Misztala, ale za lekko uderzył.

89'

Złe zagranie Osolińskiego z rzutu wolnego.

87'

Darmochwał zmienia Banasiaka.

84'

Nildo głową pokonuje Misztala! Olimpia ponownie na prowadzeniu!

84'

NILDOOOO!!!!

81'

Paczkowski w miejsce Dybca.

80'

Wielbłąd Fabiniaka! Kanałem piłka wpada do bramki,ale trzeba przyznać, ze Rybicki ładnie rozegrał piłkę z Wrzesińskim.

79'

RYBICKIIIIII!!!!

75'

Dybiec w fatalny sposób stracił piłkę na rzecz Nildo. Ten podał do Banasiaka, który wpakował piłkę do siatki!

74'

GOOOOL!!! BANASIAK!!!!!

73'

Wrzesińki wywalczył korner.

72'

Osoliński ukarany kartonikiem za dyskusje.

70'

Akcja Rybicki-Wrzesiński zakończona niecelnym uderzeniem.

68'

Golkiper Olimpii broni strzał Jonkisza z ostrego kąta!

66'

Fabiniak wyłapał dośrodkowanie Świerblewskiego.

65'

Prawy defensor wraca na murawę.

64'

Wrzesiński wpadł w banery reklamowe. Chwila przerwy w grze.

61'

Jonkisz na spalonym.

60'

Nildo kąśliwie uderzył z 15. metra, ale broni Misztal.

58'

Świerblewski zmienia Dzięgielewskiego.

53'

Dosyć dobre tempo początkowych minut. Czekamy nadal na bramki.

51'

Dzięgiel zablokowany i będzie korner.

50'

Malec sytuacyjnie uderzył piłkę, jednak ta minęła siedlecką bramkę.

48'

Olimpia do gry przystąpiła bez zmian.

46'

Gramy, gramy!

46'

Rybicki zmienia Dudę.

45'

KONIEC! Do przerwy Pogoń - Olimpia 0:0!

44'

Banasiak wrzucał piłkę w szesnastkę z rzutu wolnego, a tam Piter-Bućko niewiele się pomylił!

41'

Gołębiewski zastopował kontrę gości.

40'

Kolejna akcja siedlczan! będzie korner po akcji Wrzesińskiego!

40'

Wrzesiński! Jego strzał z kilku metrów ponownie broni Fabiniak!

38'

Misztal pewnie interweniuje.

37'

Ciechanowski przyblokowany przez Dybca i będzie korner.

36'

Fabiniak obronił strzał Dudy z kilku metrów!

35'

Augustyniak odebrał piłkę Żitko, ale nie trafił w światło bramki po uderzeniu lewej nogi.

33'

Do końca pierwszej odsłony coraz bliżej, a sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.

31'

Banasiak zacentrował z lewej strony boiska w pole karne, a tam Nildo uderzył nad bramką.

29'

Nildo na pozycji spalonej.

28'

Nadal czekamy na konkretne sytuacje bramkowe.

25'

Rozpadało się w Siedlcach.

22'

Jonkisz nie trafił czysto w piłkę i od bramki rozpocznie golkiper rywali.

19'

Misztal odważnie zatrzymał Nildo i przy okazji ucierpiał.

17'

Piłka adresowana w polu karnym do Dudy, ale w ostateczności grudziądzcy defensorzy wybili futbolówkę.

15'

Seria dwóch kornerów dla gospodarzy, jednak Fabiniak nie był zmuszony do interwencji.

13'

Przyjezdni bardzo źle rozegrali stały fragment gry.

12'

Żytko ukarany kartonikiem.

10'

Fabiniak interweniował po centrze z prawego skrzydła.

9'

Sporo walki w początkowych minutach.

7'

Sprzed pola karnego niecelnie uderzył Skórecki.

6'

Rezerwowi Olimpii: Królczyk, Szarpak, Zigon, Kaczmarek, Kurowski, Trzepacz

5'

Rezerwowi Pogoni: Frąckowiak, Rybicki, Świerblewski, Maćkowski, Wójcik, Paczkowski, Dmowski

4'

Osoliński za mocno zagrał w pole karne.

4'

Dzięgielewski przedarł się prawą stroną, a tuz przed polem karnym został powalony.

2'

Strata Wrzesińskiego na rzecz Banasiaka, który huknął z dystansu,a le z próbą zawodnika Olimpii radzi sobie Misztal!

20:31

Od środka zaczynają gospodarze!

20:26

Piłkarze na murawie, zaraz zaczynamy!

20:03

Nie ma co ukrywać. Warunki do gry są wręcz idealne: około 14 stopni i lekki, wiosenny wiaterek.

20:00

W poprzedniej kolejce siedlczanie ulegli na wyjeździe Sandecji Nowy Sącz 0:3, a Olimpia przegrała domowe spotkanie z Kluczborkiem 1:2.

19:58

Jest to bój z gatunku "o sześć punktów" w końcu oba zespoły walczą o utrzymanie.

19:56

Witamy serdecznie! O godz. 20:30 rozpocznie się mecz 1. ligi pomiędzy Pogonią Siedlce, a Olimpią Grudziądz!