Wigry SuwałkiWigry Suwałki
2 : 2
GKS BełchatówGKS Bełchatów
93'

Koniec spotkania! Wigry grając w dziesiątkę przez ponad pół godziny remisują z GKS-em Bełchatów 2:2!

91'

I jeszcze raz kartonik z kieszeni wyjął Tomasz Marciniak. Tym razem arbiter żółtą kartkę pokazał Kamilowi Zapolnikowi.

90'

Spotkanie w Suwałkach potrwa jeszcze trzy minuty.

90'

Żółtą kartkę obejrzał Petr Zapalac.

89'

Cezary Demianiuk wchodzi na ostatnie minuty. Zastąpił Agwana Papikjana.

88'

Agwan Papikjan zagrywał futbolówkę wzdłuż bramki Karola Salika. Nikt jednak nie zamykał tej akcji.

87'

Najpierw próbował uderzać Miłosz Kozak, a chwilę później huknął zza pola karnego Damian Kądzior. Piłka po jego strzale nieznacznie poszybowała ponad poprzeczką.

85'

Słoweniec Alen Ploj obejrzał żółty kartonik.

82'

I jeszcze jedna zmiana w ekipie gości. Dawid Flaszka zmienił Damiana Szymańskiego.

79'

GOOOOOOL! Damian Kądzior raz jeszcze pokonał Pawła Lenarcika z rzutu karnego! Piłkarz Wigier strzelił płasko przy prawym słupku.

78'

Będzie jeszcze jeden rzut karny. W polu karnym upadł Kamil Adamek. Arbiter wskazał na jedenasty metr!

77'

Nie nagrał się dzisiaj Aleksandar Atanacković. W jego miejsce na boisku pojawił się Miłosz Kozak.

74'

Piłkarze Wigier naprawdę muszą teraz wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i wykrzesać z siebie jeszcze resztki energii. Sytuacja im nie sprzyja, grają w osłabieniu, ale tracą przecież tylko jedną bramkę.

73'

Karol Salik nie najlepiej interweniował po rzucie rożnym. Bramkarz Wigier minął się z futbolówką, ale zawodnicy gospodarzy nie zdołali oddać strzału.

68'

Piłkarz GKS-u Bełchatów znakomicie uderzył płasko po długim rogu z około 16 metrów. strzał był tym trudniejszy do wyłapania dla Salika, gdyż futbolówka wpadła do bramki niemal przy słupku.

68'

GOOOOOL! Ależ znakomite wejście Alena Ploja!

65'

Tym razem żółty kartonik obejrzał Lukas Klemenz.

63'

Z około 16 metrów strzelał Jakub Bartkowski. Paweł Lenarcik broni to uderzenie, ale nie bez kłopotów.

62'

Wrzutka w pole karne z rzutu wolnego Damian Kądziora. Wyzej od graczy Wigier skaczą jednak defensorzy ekipy Rafała Ulatowskiego.

60'

Zmiana w ofensywie GKS-u Bełchatów. W miejsce Łukasza Wrońskiego wchodzi Alen Ploj.

57'

Dzieje się na boisku. Bartłomiej Kalinkowski obejrzał drugą żółtą kartką. Tym razem zawodnik Wigier faulował Łukasza Wrońskiego. Gospodarze będą grali w dziesięciu!

55'

GOOOOOL! Silny strzał Kądziora w prawy górny róg. Golkiper rzucił się w przeciwną stronę.

54'

Zagranie ręką gracza gości w polu karnym. Arbiter wskazał na jedenasty metr. Do piłki podchodzi Damian Kądzior.

53'

W miejsce Omara Santany wchodzi Aleksandar Atanacković.

52'

Coś zaczęło się dziać w ofensywie Wigier. Jakub Bartkowski uderzał z około 20 metrów, ale nieco za wysoko. Piłka poszybował ponad poprzeczką.

50'

Zbyt ostre wejście Omara Santany. Zawodnik Wigier obejrzał żółty kartonik.

47'

Niezłą okazję miał Damian Kądzior. Uderzał na bramkę z około czternastu metrów, ale fatalnie skiksował.

46'

Mateusz Żebrowski nie wybiegł już na drugą połowę. Zastąpił go Kamil Zapolnik.

46'

I arbiter rozpoczął drugą część spotkania!

45'

Koniec I połowy. Do przerwy Wigry przegrywają jedną bramką.

44'

Awaria oświetlenia została naprawiona. Jupitery na stadionie w Suwałkach znowu świecą.

42'

Żółty kartonik obejrzał Bartłomiej Kalinkowski.

40'

Dośrodkowanie Damiana Kądziora z rzutu wolnego, ale bez zagrożenia pod bramką gości.

38'

Zawodnicy Wigier starają się, próbują skonstruować jakąś sytuację pod bramką gości, ale zdecydowanie brakuje im cierpliwości i dokładności w rozegraniu piłki. Kłopoty szczególnie widoczne są na 20-30 metrze od bramki, gdzie rywale nie dają im zbyt dużo miejsca.

36'

Uderzenie głową Seweryna Michalskiego po stałym fragmencie gry. Broni Karol Salik.

33'

Piłkarze Wigier powinni teraz zdecydowanie ruszyć do ataku. Pierwsze 30 minut w ich wykonaniu naprawdę nie było zbyt udane.

31'

GOOOOOL! Patryk Rachwał nie pomylił się. Pewnie strzelił w lewy róg bramki. 1:0 dla gości!

30'

Będzie rzut karny dla GKS-u Bełchatów. Faulowany był Damian Szymański.

25'

Na strzał z dystansu zdecydował się Bartłomiej Kalinkowski. Piłka minęła jednak słupek bramki strzeżonej przez Pawła Lenarcika.

23'

Na stadionie w Suwałkach zgasły jupitery. Gramy jednak dalej jeszcze jest widno.

22'

Aktywny w ofensywie jest od początku Damian Szymański. Zawodnik gości szarżował na bramkę, ale został zatrzymany w narożnika pola karnego.

19'

Niewiele emocji w Suwałkach. Tymczasem niespodzianka w Katowicach. Chojniczanka prowadzi z GieKSą po golu Łukasza Kosakiewicza.

16'

Na boisku sporo chaosu i gry w środku pola. Naprawdę brakuje dzisiaj piłkarzom pomysłu na grę.

13'

Mecz toczy się w spokojnym tempie. Obie ekipy bardzo uważnie w defensywie, widać, że nie chcą stracić bramki.

9'

Łukasz Wroński dobrze dogrywał do Damiana Szymańskiego, ale gracz gości uderzył zbyt lekko. Kamil Salik złapał piłkę bez najmniejszych problemów.

7'

Damian Gąska uderzył po ziemi. Do futbolówki chciał jeszcze dopaść Mateusz Żebrowski, ale interweniujący Paweł Lenarcik był szybszy.

5'

Damian Kądzior otrzymał podanie od Omara Santany. Zawodnik gospodarzy miał trochę miejsca, ale strzelił obok słupka bramki strzeźonej przez Pawła Lenarcika.

3'

Pierwsze zagrożenie pod bramką gospodarzy. Karol Salik uprzedził jednak napastnika GKS-u Bełchatów.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Tomasza Marciniaka z Płocka. Gramy! Od środka Wigry

18:56

W Suwałkach dzisiaj bardzo ładna pogoda. Bezwietrznie i około 22 stopni. Miejmy nadzieję, że mecz także będzie naprawdę ciekawy.

18:54

Rezerwowi GKS Bełchatów: Maciej Krakowiak, Alen Ploj, Dawid Flaszka, Hieronim Gierszewski, Cezary Demianiuk, Mateusz Szymorek, Szymon Stanisławski

18:52

Rezerwowi Wigry: Andrzej Olszewski, Aleksandar Atanacković, Miłosz Kozak, David Makaradze, Bartosz Biel, Maciej Wichtowski, Kamil Zapolnik.

18:51

Zarówno Wigry, jak i GKS Bełchatów nie są pewne utrzymania na zapleczu Ekstraklasy. Obie ekipy będą zerkać na spotkania konkurentów. Szczególnie ważny dla utrzymania będzie mecz w Kluczborku, gdzie MKS podejmuje Rozwój Katowice.

18:45

Zapraszamy na relację na żywo z Suwałk. Miejscowe Wigry zmierzą się z GKS-em Bełchatów.