Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
3 : 0
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
94'

Koniec meczu, Sandecja pogoniła Pogoń 3:0, i awansuje na 6. miejsce w tabeli, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

93'

Ależ kapitalna okazja Danka, przebiegł kilkadziesiąt metrów by dać się zatrzymać przez Misztala!

90'

3 minuty doliczone do meczu!

90'

Małkowski podaje w uliczkę do Piszczka, jednak Misztal uprzedza zamiary młodego Sądeczanina!

86'

Adrian Danek wchodzi na płytę boiska za Dudzica, ostatnia zmiana w tym meczu!

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Małkowski dośrodkowuje z prawej strony miękko w pole karne, tam Piszczek po raz drugi w tym meczu pokonuje głową Misztala, mamy 3:0!

81'

Małkowski teraz podaje z lewej strony mocno do Dudzica, ten wślizgiem nie jest w stanie dosięgnąć piłki!

80'

Dzięgielewski strzela z 18. metra po obrocie, Radliński pewnie chwyta piłkę!

78'

Okazja Sandecji, Dudzic podaje na linii pola karnego do Janczyka, jednak były reprezentant Polski nie zdążył dopaść do piłki!

77'

... a w Sandecji Janczyk za Aleksandra!

76'

... za Jonkisza Maćkowski...

76'

Teraz pora na pakiet zmian, za Osolińskiego wchodzi Świerblewski...

74'

Po dłuższej wymianie piłki, z 35. metra strzela Paczkowski, jednak futbolówka leci obok bramki!

67'

Osoliński fauluje Piszczka w środku pola, ogląda za to żółty kartonik!

63'

Gospodarze w natarciu, teraz Szarek dośrodkowywał z prawej strony pola karnego, głową obok prawego słupka, piłkę strzelił Aleksander!

59'

Okazja Siedlczan, Rybiński strzela zza pola karnego, lekko obok bramki!

55'

Dzięgielewski zagrywa po ziemi z lewej strony, tam do piłki dopada Wrzesiński, strzela z 3 metrów obok bramki z ostrego kąta, ależ było groźnie!

53'

Okazja Sandecji, po wymianie piłki między graczami gospodarzy, Małkowski dośrodkowuje do Aleksandra, ten jednak zdaniem liniowego na spalonym!

51'

Żółty kartonik dla Słabego za faul w środku pola!

47'

Szalony drybling na lewej stronie Trochima, zakończony strzałem ponad bramką, z hukiem zaczął zawodnik z numerem 10 tą część meczu!

46'

Sędzia Jarzębak gwiżdże, Siedlczanie zaczynają II połowę!

46'

Witam po przerwie, jeszcze w przerwie zmiana u gości, za Dybca wchodzi Dzięgielewski!

46'

Kończymy pierwszą połowę, do przerwy Sandecja prowadzi 2:0, widzimy się za 15 minut!

45'

Rzut wolny Sandecji, Trochim z kilkudziesięciu metrów.... wysoko ponad bramką, dobrze, że ptaki nie leciały w tym miejscu!

45'

Pierwsza połowa przedłużona o 1 minutę!

43'

Matej Nather z żółtym kartonikiem za faul na połowie rywali, za tydzień nie zagra.

42'

Okazja gości, z dystansu strzela Jonkisz, obok lewego słupka bramki!

40'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Małkowski dośrodkowuje z rzutu rożnego z lewej strony, do piłki w polu karnym głową dopada Piszczek, strzela głową w górny róg bramki, Sandecja prowadzi już 2:0!

38'

Ależ okazja! Piszczek zagrywa do Aleksandra, ten z woleja strzela z okolic pola karnego, piłka kozłuje niewiele obok lewego słupka bramki, cały stadion zawrzał!

37'

Wymiana piłki na jeden kontakt między Dybcem i Rybickim, jednak wślizgiem ofiarnie Trochim!

36'

Ciekawie w polu karnym gości! Słaby dośrodkowuje z lewej strony, tam do piłki dopada Małkowski, jednak po kilku zwodach pokonują go obrońcy!

34'

Daniel Gołębiewski z żółta kartką za kolejne w meczu wymuszenie faulu!

32'

Nather! Podanie od Dudzica z lewej strony w środek pola, tam do piłki dopada Słowak, strzela z 25. metra, daleko obok bramki!

29'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rzut wolny, w pole karne zagrywa Małkowski, chaos w polu karnym, do piłki dopada Cseh, zagrywa do Szarka, a ten z najbliższej odległości pakuje futbolówkę do siatki!

28'

Ależ szansa Sandecji! Małkowski pomknął po błędzie jednego z obrońców, w polu karnym jednak piłkę wybija mu Żytko!

27'

Mamy i zapowiadaną zmianę, za Szczepańskiego wchodzi Filip Piszczek!

26'

Szykuje się pierwsza zmiana, sfrustrowany postawą Sebastiana Szczepańskiego jest trener Mroczkowski!

24'

Kolejna okazja Pogoni, Augustyniak strzela z 20. metra, piłkę paruje przed siebie Radliński, na szczęście dla gospodarzy futbolówka wybita na aut boczny!

22'

Kolejny korner Siedlczan, strzał głową Augustyniaka, ponownie nad bramką!

14'

Żółty kartonik dla Sebastiana Szczepańskiego za próbę wymuszenia faulu na 26. metrze!

11'

Okazja Sandecji, po podaniu od Szczepańskiego w polu karnym jest Dudzic, jednak potyka się, i szansa na gola zmarnowana!

10'

Rzut rożny dla Pogoni, po dośrodkowaniu z lewej strony do piłki dopada Dybiec, i z problemami Radliński chwyta futbolówkę!

6'

Kolejna okazja gospodarzy! Seria zwodów Trochima w polu karnym, podanie do Małkowskiego, ten jednak strzela ponad bramką!

3'

Groźnie pod bramką Sandecji! Szczepański w ostatniej chwili wybija strzał głową w polu karnym Dybca!

1'

Trochiiiiiim! Kapitalny strzał z 26 metrów, Misztal paruje z problemami przed siebie!

1'

Od środka zaczynają gospodarze, grający od prawej do lewej, sędzia Jarzębak gwiżdże i startujemy!

19:07

Gracze obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Sebastianem Jarzębakiem na czele wchodzą na plac gry, proszę się przygotować, zasiąść na swoich miejscach, bowiem zaczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!