1 : 2
MKS KluczborkMKS Kluczbork
1. połowa1 : 2
94'

Koniec spotkania. MKS Kluczbork wygrał w Grudziądzu. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.

93'

Gospodarze próbują skonstruować jakąś akcję ofensywną, ale średnio im to idzie.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

87'

Swędrowski zmienia Kowalczyka, bohatera tego spotkania.

85'

Olimpia z dokładnością na bakier w końcówce - dośrodkowanie jednego z graczy gospodarzy ląduje w "koszyczku" Pogorzelca.

83'

Smoliński szukał któregoś z partnerów w okolicy pola karnego rywali, ale... nikogo nie znalazł. Podanie niecelne - piłka dla gości.

80'

Kowalczyk szukał hat-tricka! Uderzył sprzed pola karnego, ale dobrze broni Fabiniak!

79'

Żółta kartka dla Banasiaka.

78'

Nitkiewicz wchodzi za Madejskiego.

76'

Znów próbował Nildo, ale tym razem przestrzelił.

75'

Michał Szewczyk ukarany żółtą kartką.

71'

Nowacki wchodzi za Kasperkiewicza.

70'

Pogorzelec świetnie broni strzał Nildo! Było baaardzo groźnie!

69'

Trzepacz zmienia Żigona.

65'

Defensywa MKS-u połapała się w zamiarach Żigona - obrońcy gości wybijają piłkę.

66'

Złe podanie Smolińskiego. Piłka dla gości.

62'

ZNÓW POPRZECZKA! Znów po strzale Pitera-Bućko!

61'

Smoliński miał całkiem dogodną pozycję do strzału z dystansu, więc uderzył, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

58'

Żółta kartka dla Kowalczyka.

58'

Zmiana w Olimpii - Smoliński wchodzi za Szarpaka.

52'

Bardzo dobrze teraz interweniował Szarpak, który zatrzymał groźne podanie jednego z rywali.

49'

Na początku drugiej połowy Olimpia nie imponuje dokładnością. Nieco lepiej wygląda Kluczbork.

46'

Jedna zmiana - Kurowski zmienia Kaczmarka.

46'

Wracamy do gry.

46'

Koniec pierwszej połowy, w której obejrzeliśmy aż trzy bramki! Dobre spotkanie w Grudziądzu. Zapraszamy na drugą połowę już za kwadrans.

45'

Minuta doliczona.

44'

Kowalczyk przyjął piłkę w polu karnym i strzałem w długi róg pokonał Fabiniaka.

44'

MKS ODZYSKUJE PROWADZENIE! KTÓŻ BY INNY? KOWALCZYK!

43'

Zigon! Bardzo, ale to bardzo niecelnie..

40'

Które to już dośrodkowanie Kaczmarka w pole karne gości? Piter-Bućko zgrał piłkę do Brazylijczyka Nildo, a ten doprowadził do wyrównania!

40'

NILDO! BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDŹ OLIMPII!

37'

Kolejna wrzutka Kaczmarka, tym razem z wolnego - łapie Pogorzelec.

35'

Brodziński zagrał do Kowalczyka, a ten strzałem w długi róg zapewnił prowadzenie MKS-owi!

35'

KOWALCZYYYYYYYYK! GOL DLA GOŚCI!

29'

Żółta kartka dla Brodzińskiego.

26'

Szarpak z dystansu... Bardzo niecelnie.

26'

Całkiem niezły początek tego spotkania. Brakuje jednak goli. Wydaje się jednak, że wkrótce może dojść do przełamania, bo sytuacji nie brakuje.

22'

Coraz więcej dzieje się w Grudziądzu! Kaczmarek znów dograł dobrą piłkę z rożnego, Pogorzelec musiał wypiąstkować futbolówkę - będzie kolejny korner.

20'

POPRZECZKA! Piter-Bućko szczupakiem próbował zamienić dośrodkowanie Kaczmarka na gola! Niewiele zabrakło! Bardzo efektowny strzał.

17'

Pogorzelec pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu jednego z graczy Olimpii.

15'

Nildo znów przewrócony. Rzut wolny dla Olimpii na środku boiska.

14'

Z rożnego nic groźnego nie wynikło. Piłka dla gospodarzy.

13'

Będzie rzut rożny dla gości - dośrodkowanie jednego z zawodników MKS-u zostało zablokowane, a piłka wyszła za linię końcową.

10'

Teraz odpowiedzieli goście! Po podaniu Madejskiego strzelał Szewczyk, ale Fabiniak nie dał się zaskoczyć.

7'

Dobre uderzenie Darmochwała z ostrego kąta! Świetnie broni Pogorzec! Było groźnie.

6'

Wrzut dla gospodarzy na połowie ekipy Mirosława Dymka.

4'

Długo rozgrywali piłkę teraz w środku pola piłkarze gospodarzy, ale po chwili przy próbie dłuższego zagrania futbolówka padła łupem obrońców MKS-u.

3'

Kowalczyk poturbował Zitko w pojedynku powietrznym. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

17:55

Za kilka minut początek spotkania.

17:50

17:45

A to rezerwowi MKS-u Kluczbork: Wnuk, Gierak, Olszewski, Swędrowski, Nowacki, Ganowicz, Nitkiewicz

17:45

Oto rezerwowi Olimpii Grudziądz: Królczyk, Trzepacz, Skórecki, Woźniak, Smoliński, Kurowski, Bartlewski

17:30

Witamy z Grudziądza, gdzie już za pół godziny w meczu 29. kolejki 1. ligi Olimpia zmierzy się z MKS-em Kluczbork.