1 : 4
Arka GdyniaArka Gdynia
1. połowa0 : 2
92'

Koniec meczu!! Arka Gdynia wygrywa na wyjeździe z Rozwojem Katowice 4:1. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne nasze relacje. Dobranoc!

90'

2. minuty doliczone do drugiej części gry

90'

Jest honorowa bramka dla Rozwoju!. Strzelcem Gałecki, który okazał się najsprytniejszy w polu karnym

88'

Sangoy zdecydował się na strzał z dystansu. Nieudany. Od bramki Pawłowski

82'

Przemysław Gałecki ukarany żółtą kartką. To pierwsza kara indywidualna w ekipie Rozwoju.

80'

Tuż przed tą zmianą indywidualna akcja Formelli, zakończona celnym strzałem. Broni Pawłowski.

79'

Ostatnia zmiana w ekipie Arki. Sangoy w miejsce Siemaszki

78'

Druga zmiana także w Rozwoju. Gielza zastępuje niewidocznego Czerkasa

78'

Nalepa w miejsce Kakoko

77'

Bozok pakuje piłkę do pustej bramki po zagraniu Formelli. Obrona Rozwoju rozłożona na łopatki

77'

4:0!!!! To jest nokaut!!!

73'

Dwukrotnie w odstępie kilkunastu sekund goście zaatakowali prawą stroną, za każdym razem zabrakło ostatniego podania

72'

Kontra Arki zakończona strzałem Siemaszki. Dobrze broni Pawłowski

71'

Kozłowski w miejsce Michała Gałeckiego. To druga zmiana dokonana przez trenera Smyłe

67'

Chwilę wcześniej okazję do zdobycia bramki miał Wróbel, ale po raz kolejny dobrze interweniowała defensywa gości

67'

Zmiana także w ekipie Rozwoju. Gałecki zastępuje Jaroszka

66'

Bozok w miejsce strzelca bramki Yussuffa. To pierwsza zmiana w tym spotkaniu

62'

Tym razem Pawłowski ratuje gospodarzy! Strzelał Warcholak

60'

Kun miał szasnę na honorową bramkę! W ostatniej chwili zablokowany. Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafia na głowę Jaroszka. Ten uderza tuż nad bramką.

56'

Gooool!!!! 3:0 Socha wykorzystuje koszmarny błąd Pawłowskiego i trafia do pustej bramki!

54'

Rzut wolny wykonywany przez Wróbla. Piłka wybita przez defensywę gości

53'

Kolejna kartka dla gracza Arki. Tym razem do notesu arbitra trafił Michał Marcjanik

52'

Kakoko uderzał groźnie z dystansu. Tym razem został zablokowany

51'

Pierwsza w tym spotkaniu kartka. Ukarany nią Łukasiewicz

47'

Centra lewą stroną Kuna nie trafiła na głowę Nowaka

46'

Wracamy na drugą połowę spotkania. Od środka rozpoczęli gospodarze.

45'

Chwilę później sędzia zakończył pierwszą część gry. Zapraszamy za 15 minut na drugą część spotkania.

45'

Szwoch krótko zagrał do niepilnowanego 25. metrów od bramki Kakoko. Ten zdecydował się na uderzenie. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki Pawłowskiego!

45'

Gooool!!! 2:0 Kakoko!

43'

Tkocz w kierunku Wróbla. Bardzo niedokładnie. Piłka w rękach Jałochy

41'

Siemaszko faulowany przez Kuna. Goście szybko wznowili grę, ale szybko stracili futbolówkę

40'

Jałocha skutecznie interweniuje poza własnym polem karnym uprzedzając Czerkasa

38'

Gonzalez próbował przedrzeć się prawą stroną boiska. Dobra interwencja obrońców gości

34'

Tadeusz Socha w kierunku Warcholaka. Będzie rzut rożny dla gości

31'

Gooool!!!! Formella!! Dośrodkowanie Warcholaka trafia wprost do niepilnowanego Formelli, który strzałem tuż przy słupku otwiera wynik spotkania!

30'

Czerkas próbował wywalczyć rzut rożny dla swojej drużyny. Bezskutecznie

29'

Siemaszko przewracany po prawej stronie boiska. Gwizdek arbitra milczy

25'

Świetne uderzenie z 25. metrów Tadeusza Sochy i jeszcze lepsza parada Pawłowskiego

24'

Wróbel dośrodkował z rzutu wolnego wprost na głowę Jaroszka. Uderzenie obrońcy Rozwoju obok bramki Jałochy

23'

Ponownie swojej szansy z dystansu szukał Yussuff. Tym razem uderzył lekko i niecelnie obok dalszego słupka

22'

Kopczyk uprzedza wybiegającego na czystą pozycję Szwocha

20'

Szwoch wycofuje piłkę przed pole karne do Yussffa. Uderzenie gracza Arki ponownie bez problemu wyłapuje bramkarz Rozwoju

19'

Formella faulowany na środku boiska. Ostatnie minuty po gra głównie w środku pola.

15'

Groźne dośrodkowanie Szwocha z narożnika boiska wybijają gracze Rozwoju. Po chwili Yussuff centruje zbyt głęboko.

13'

Uderzenie Siemaszki z dystansu trafia wprost do rąk Pawłowskiego.

13'

Formella faulował w polu karnym Kopczyka, sędzia odgwizduje przewinienie

10'

Zagranie Warcholaka z rzutu wolnego wprost na głowę gracza Rozwoju

9'

Rashid Yussuff szukał zagraniem zza obronę Siemaszki. Dobra interwencja Pawłowskiego na piątym metrze

6'

Pawłowski łapie piłkę po nieudanej centrze z boku boiska w wykonaniu Warcholaka

4'

Kolejna szansa gospodarzy! Wróbel na prawo do Nowaka, ale pomocnik Rozwoju pogubił się w polu karnym Arki. Z dobrej akcji nici

2'

Pierwsza szansa na zdobycie bramki przez Rozwój. Uderzał Wróbel i z trudem broni Jałocha!

1'

Czas zacząć! Od środka goście!

20:28

Obie ekipy już na murawie Stadionu Miejskiego. Goście w żółto - niebieskich strojach, natomiast Rozwój na czarno.

20:20

W składzie Arki Gdynia brakuje dziś z powodu kontuzji Pawła Abbotta oraz Krzysztofa Sobieraja oraz "wykartkowanego" Marcusa Viniciusa . Z kolei trener Rozwoju nie może dziś skorzystać z pauzującego również za kartki Łukasza Winiarczyka oraz kontuzjowanych; Tomasza Szatana, Kamila Cholerzyńskiego, Wojciecha Króla

20:18

A oto jak prezentują się ławki rezerwowych obu drużyn:

Rozwój: Bartosz Soliński, Damian Mielnik, Przemysław Gałecki, Piotr Barwiński, Adam Żak, Filip Kozłowski, Sebastian Gielza
Arka:
Jakub Miszczuk, Miroslav Bozok, Michał Nalepa, Sangoy Gaston, Przemysław Stolc, Grzegorz Tomasiewicz, Paweł Wojowski

20:13

Arka Gdynia przyjeżdża dziś na Śląsk podtrzymać znakomitą passę meczów bez porażki. Ostatni raz piłkarze Grzegorza Nicińskiego schodzili z boiska pokonani 23 października, kiedy to przegrali ze Stomilem Olsztyn 0:1. Rozwój Katowice cały czas walczy o utrzymanie. W tej chwili zajmuje on 16. lokatę w tabeli, ale do dzisiejszego spotkania podopieczni trenera Smyły przystępują opromienienie niedzielną wygraną z Zagłębiem Sosnowiec 1:0

20:10

Witamy serdecznie z Katowic, gdzie już za 20 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Rozwojem Katowice a Arką Gdynia.