1. połowa3 : 0
96'

KONIEC! MKS DRUTEX-BYTOVIA - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:0!!!

92'

Krzysztof Markowski uderza z rzutu wolnego, jednak piłka wędruje wysoko nad bramką.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

87'

Mateusz Klichowicz wchodzi na boisko za zdobywcę dwóch bramek Janusza Surdykowskiego.

85'

Michał Bajdur zagrał prostopadłe zagrania do Jakuba Araka, jednak połapał się w tym wszystkim Gerard Bieszczad, który przechwycił piłkę.

85'

Łukasz Matusiak uderza na bramkę gospodarzy, jednak jego strzał zostaje zablokowany i Zagłębie ma rzut rożny.

81'

Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Adrian Paluchowski wchodzi za Michała Fidziukiewicza.

80'

Dobrze wykonany rzut wolny zawodnika Bytovii. Wojciech Fabisiak musi interweniować, żeby wybić piłkę.

77'

Michał Rzuchowski opuszcza murawę. W jego miejsce wchodzi Mariusz Kryszak.

76'

Dobra okazja dla okazja dla Bytovii! Najpierw strzał gospodarzy z trudem broni Wojciech Fabisiak, a Adrian Chomiuk dobija minimalnie niecelnie!

75'

Martin Pribula opuszcza murawę. w jego miejsce Michał Bajdur.

74'

Dobra akcja gości! Grzegorz Fonfara dośrodkował w pole karne tam uderzył głową Jakub Arak, jednak świetną interwencją popisał się Gerard Bieszczad!

73'

Grzegorz Fonfara faulowany. Rzut wolny dla gości.

70'

Jakub Serafin oddał mocny strzał na bramkę Zagłębia, jednak piłka mija słupek Wojciecha Fabisiaka.

69'

Kolejny faul Łukasza Matusiaka. Gospodarze nie potrafią jednak wykorzystać stałego fragmentu gry i piłka w posiadaniu Bytovii.

65'

Z boiska zszedł boiska zszedł Kamil Wacławczyk. W jego miejsce pojawił się Michał Jakóbowski.

63'

Pierwsza żółtka kartka w dzisiejszym meczu. Otrzymuje ją Łukasz Sołowiej.

60'

Łukasz Matusiak wszedł w nogi przeciwnika nakładką. Ma szczęście, że sędzia nie upomniał go żółtym kartonikiem.

58'

Grzegorz Fonfara pokazał się w dobrej strony na prawym skrzydle i wywalczył rzut rożny.

56'

Po dośrodkowaniu w pole karne Jakub Arak uderza piłkę głową, jednak ta przechodzi nad bramką.

53'

Marcin Sierczyński opuszcza plac gry. w jego miejsce pojawia się Jakub Arak.

52'

Łukasz Matusiak zagrał głową do Fidziukiewicza, jednak ten z bliskiej odległości nie potrafił pokonać Gerarda Bieszczada.

48'

Marcin Sierczyński potrzebuje pomocy medycznej.

47'

Janusz Surdykowski po dośrodkowaniu w pole karne uderzył piłkę głową, jednak nie trafił w bramkę.

46'

Zaczynamy II połowę. Przy piłce gospodarze.

45'

KONIEC I połowy. Piłkarze Bytovii demolują do przerwy Zagłębie Sosnowiec wygrywając 3:0.

45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

45'

Robert Bartczak wywalczył rzut rożny, jednak piłkarze Zagłębia wykonują go bardzo nieudolnie i piłka przy nodze gospodarzy.

42'

Martin Pribula dośrodkowuje z lewego skrzydła, jednak to zagranie wyraźnie mu nie wyszło i piłka opuszcza boisko. Zacznie Gerard Bieszczad.

41'

Grzegorz Fonfara próbował akcji indywidualnej, jednak faulował rywala w ataku. Zaczną gospodarze.

37'

GOOLL dla Bytovii!! Na listę strzelców wpisuje się Janusz Surdykowski, który ma już na koncie dwie bramki.

37'

Goście próbują atakować, jednak na spalonym złapany został Michał Fidziukiewicz.

33'

Sebastian Dudek podał do Roberta Bartczaka, lecz ten stracił piłkę.

30'

GOOOLL dla gospodarzy!! Adrian Chomiuk strzelcem gola!!

26'

Po raz kolejny z dobrej strony popisał się Omar Monterde, który dośrodkował w pole karne. Piłkę przejęli jednak zawodnicy z Sosnowca.

24'

Omar Monterde popisał się indywidualną akcją, którą zakończył strzałem, który minimalnie mija słupek.

22'

Martin Pribula próbował zaatakować, jednak żaden z jego partnerów nie podążył za piłką i piłkę przejęli zawodnicy Bytovii.

19'

Bartłomiej Poczobut fauluje w środku pola. Piłka dla Zagłębia.

16'

Zawodnicy Zagłębia próbują akcji skrzydłem, jednak dośrodkowanie w ich wykonaniu było marnej jakości i od bramki zacznie Gerard Bieszczad.

14'

Michał Rzuchowski uderza na bramkę Zagłębia, jednak nie zagraża Wojciechowi Fabisiakowi.

12'

Janusz Surdykowski oddał strzał, jednak blokują go obrońcy. Jakub Serafin dobijał, jednak piłka przeleciała nad bramką Zagłębia.

8'

Koszmar Zagłębia trwa nadal. W ostatnich ośmiu spotkaniach przegrali, aż siedmiokrotnie. Muszą wziąć się w garść jeśli nie chcą ponieść kolejnej porażki.

5'

GOOOLL dla Bytovii!! Omar Monterde posłał piłkę do Janusza Surdykowskiego, a ten zdobywa bramkę strzałem głową.

4'

Omar Monterde uderzył na bramkę Wojciecha Fabisiaka, jednak piłka przeleciała obok słupka.

3'

Marek Opałacz został faulowany. Rzut wolny dla Bytovii.

2'

Mamy pierwszy rzut rożny w dzisiejszym spotkaniu. Sebastian Dudek podchodzi do narożnika boiska.

1'

Sędzia Dominik Sulikowski gwiżdże po raz pierwszy. Zaczynamy!

19:41

Mecz rozpocznie się nietypowo o 19:46, z okazji 70. rocznicy założenia klubu.

19:38

Drużyny zakończyły rozgrzewkę.

19:27

Rezerwowi Zagłębia: Matko Perdijić, Dimityr Wezałow, Carles Martinez, Jakub Arak, Jakub Wilk, Michał Bajdur, Adrian Paluchowski

19:25

Rezerwowi Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Arkadiusz Czarnecki, Michał Jakóbowski, Radosław Jasiński, Mateusz Klichowicz, Mariusz Kryszak, Artur Wojach

19:23

Spotkanie poprowadzi Dominik Sulikowski z Gdańska.

19:20

Witam bardzo serdecznie! O 19:46 rozpocznie się mecz MKS DRUTEX-BYTOVIA vs ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC. Na relację zaprasza Mateusz Wojciechowski.