Koniec! Chojniczanka wygrała z Wisłą 2:1

90'

Jeszcze jedna centra Stefańczyka, ale nic z tego nie wyszło dla gości

90'

Goście protestowali, że jeden z piłkarzy gospodarzy zagrał ręką w polu karnym, ale sędzia nie uznał ich pretensji. Słusznie

88'

Dobrze w obronie w zamieszaniu przed polem karnym Mrozik, który wygarnął piłkę i wybił na aut

86'

Rzut wolny dla Wisły z prawej strony na wysokości pola karnego, ale bez zagrożenia dla gospodarzy. Za to po chwili po rzucie rożnym do strzału doszedł Drozdowicz, ale nie trafił w bramkę

83'

Jakub Mrozik - za faul

83'

Lukas Kubus za Patryka Stępińskiego

81'

Wisła przegrywa, ale dobrze zorganizowani i bardziej zdeterminowani są częściej na połowie rywala

78'

Tomasz Mikołajczak - za faul. To czwarte upomnienie w sezonie i będzie pazować w następnej kolejce

77'

Daniel Feruga za Andrzeja Rybskiego

74'

Ruszył do przodu prawą stroną Stefańczyk, ale na koniec za mocno centrował w pole karne

74'

71'

Emil Drozdowicz za Maksymiliana Rogalskiego

71'

Przy kontrze na spalonym Piotrowski

69'

Jakub Mrozik w miejsce Rafała Grzelaka

68'

Mikołajczak pewnie strzelił w środek bramki, a Kiełpin nie wyczuł jego intencji i rzucił się w bok

68'

Tomasz Mikołajczak na 1:0 z rzutu karnego!

67'

Karny dla Chojniczanki!

65'

Głową strzelał Niedziela, ale nie sprawił większych kłopotów bramkarzowi gości

63'

Wlazło wyprowadził kontrę Wisły, ale źle podał i piłkę przejął czujny Lisowski

62'

Za mocne dośrodkowanie Pietruszki, aby Mikołajczak miał szanse dojść do piłki. Pewnie przechwycił futbolówkę Kiełpin

59'

Za mocno dośrodkowanie Rybskiego i od bramki grę wznowi Kiełpin

56'

Grzelak uderzył z dystansu, ale nad poprzeczką

55'

Piotr Wlazło za Wojciecha Łuczaka

54'

Tomasz Mikołajczak za Maciej Rogalskiego

52'

Damian Garbaciak trafił do siatki Wisły, ale sędzia nie uznał gola. Arbiter uznał, że był spalony, ale zawodnik gospodarzy nie znajdował się na pozycji spalonej

50'

Wojciech Łuczak - za faul taktyczny w środku pola. To czwarta żółta kartka dla zawodnika Wisły. Łuczak nie zagra w następnym meczu

48'

Reca do Stępińskiego, ten zagrał z lewej strony w pole karne, ale dobrze interweniował na wślizgu Biernat

47'

Ucierpiał Garbacik, ale wstał z murawy i jest gotowy do gry

46'

Początek drugiej połowy!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Chojniczanka remisuje z Wisłą Płock 1:1.

43'

Patryk Mikita został ukarany żółtą kartką.

41'

Paweł Zawistowski zbyt mocno dośrodkowywał, grę od własnej bramki wznowił Seweryn Kiełpin.

40'

Maksymilian Rogalski został złapany na spalonym.

38'

Wojciech Łuczak został złapany na spalonym.

36'

Bartłomiej Niedziela został ukarany żółtą kartką.

34'

Wojciech Lisowski starł się z Dimitarem Ilievem i ucierpiał. Po chwili na szczęście podniósł się z murawy.

32'

Patryk MIkita został złapany na spalonym.

30'

Cezary Stefańczyk dośrodkowywał na pole karne Chojniczanki, do piłki zdołał dopaść Arkadiusz Reca i pewnym strzałem pokonał Damiana Podleśnego.

30'

GOOL! ARKADIUSZ RECA!

27'

To mógł być gol dla Chojniczanki! Paweł Zawistowski uderzał na bramkę Wisły Płock, ale nieznacznie się pomylił.

25'

Niedokładne dośrodkowanie Arkadiusza Recy.

23'

Zawistowski nieprzepisowo zatrzymywał Rece.

21'

Groźny strzał Patryka Mikity, ale tym razem Seweryn Kiełpin popisał się kapitalną interwencją i uchronił swój zespół przed stratą gola.

19'

Bardzo niecelne uderzenie Rafała Grzelaka.

17'

Piłkarze Chojniczanki chcą pójść za ciosem i zdobyć kolejnego gola. Goście z Płocka pozwalają dziś rywalom na bardzo wiele.

15'

Andrzej Rybski uderzał na bramkę Wisły, futbolówka powędrowała obok słupka.

14'

Reca i Piotrkowski próbowali sforsować defensywę Chojniczanki, stracili jednak piłkę na rzecz rywali.

13'

W tym roku Seweryn Kiełpin wpuścił dopiero trzeciego gola.

11'

Ależ błąd Seweryna Kiełpina! Bramkarz Wisły Płock po strzale jednego z graczy Chojniczanki wypluł piłkę przed siebie, a w całym zamieszaniu zdołał do niej dopaść Wojciech Lisowski i z bliskiej odległości wpakował ją do siatki.

11'

GOOL! WOJCIECH LISOWSKI!

8'

Paweł Zawistowski zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, piłka po drodze odbiła się jeszcze od Andrzeja Rybskiego i wpadła w ręce Seweryna Kiełpina.

7'

Bartłomiej Niedziela próbował przedostać się pod bramkę rywali, ale został skutecznie zablokowany przez graczy Wisły Płock.

6'

Paweł Zawistowski uderzał z rzutu wolnego bezpośrednio na bramkę Wisły Płock, jednak ta wpadła prosto w ręce Seweryna Kiełpina.

5'

Cezary Stefańczyk nieprzepisowo zatrzymywał rywala, gospodarze będą mieli rzut wolny.

4'

Patryk Mikita szukał Andrzeja Rybskiego, ale nie zdołał dograć do niego futbolówki i przechwycił ją Seweryn Kiełpin.

2'

Niedokładne zagranie w kierunku Wojciecha Łuczaka i piłkę pewnie wyłapał Damian Podleśny.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

12:33

12:30

Rezerwowi Wisły Płock: Kryczka, Drozdowicz, Hiszpański, Radić, Kun, Wlazło, Kubus.

12:29

Rezerwowi Chojniczanki: Dumieński, Kosakiewicz, Feruga, Krzywicki, Kostrzewa, Mikołajczak, Mrozik.

12:24

Przed rozpoczęciem spotkania zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Chojniczanka - Wisła LIVE! Gospodarze wiosną nie wygrali

12:19

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Chojniczanka Chojnice - Wisła Płock!