GKS KatowiceGKS Katowice
0 : 2
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
95'

Koniec spotkania w Katowicach. Bytovia Bytów zasłużenie wygrywa na wyjeździe z GKS-em Katowice 2:0 po dwóch bramkach Janusza Surdykowskiego.

93'

Ależ była okazja na przypieczętowanie zwycięstwa przez Bytovię! Po kolejnym koszmarnym błędzie obrony GKS-u sam na sam z Kuchtą wyszedł Jakub Serafin, ale trafił wprost w bramkarza gospodarzy.

92'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Boisko opuścił Omar, a w jego miejsce pojawił się Radosław Jasiński.

90'

Sędzia do drugiej połowy spotkania dolicza co najmniej trzy minuty.

89'

W końcówce nieco przycisnęli, przed momentem Grzegorz Goncerz oddał strzał głową, ale piłka minęła słupek bramki gości.

86'

Paweł Szołtys uderzył z woleja z dalszej odległości, piłka jeszcze po rykoszecie wylądowała na górnej siatce bramki Bytovii.

84'

No i była okazja dla GKS-u na zdobycie kontaktowej akcji. Po zamieszaniu w polu karnym Bytovii do piłki dopadł Maciej Bębenek i mocnym strzałem trafił w boczną siatkę bramki Gerarda Bieszczada.

83'

Druga zmiana w barwach Bytovii Bytów. Mariusz Kryszak pojawia się w miejsce Michała Rzuchowskiego.

79'

Żółtą kartką w drużynie GKS-u Katowice ukarany Tomasz Zahorski.

77'

Dopiero pierwsza zmiana w tym meczu w barwach Bytovii. Michał Jakóbowski zmienia Kamila Wacławczyka.

75'

Ależ była okazja dla GKS-u na zdobycie bramki! Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego przez Pawła Szołtysa piłka trafiła do Macieja Bębenka, od którego futbolówka odbiła się jednak jak od kawałka drewna i obrońcy gości mogli wybić tą piłkę.

70'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Janusz Surdykowski najwyżej wyskoczył w polu karnym GKS-u i pewnym strzałem głową podwyższył wynik spotkania!

69'

GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Janusz Surdykowski po uderzeniu głową podwyższa wynik spotkania na 2:0!

66'

Michał Rzuchowski pokusił się o uderzenie zza pola karnego GieKSy, ale pewną interwencją popisał się Mateusz Kuchta.

64'

Ostatnia zmiana w GKS-ie Katowice już teraz. Młody Paweł Szołtys pojawia się w miejsce Patryka Szymańskiego.

59'

I drug żółta kartka w tym spotkaniu, tym razem dla gracza gospodarzy. Napomnieniem ukarany Mateusz Kamiński.

57'

No wreszcie GKS stworzył sobie okazję do zdobycia bramki! Piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową uderzył Tomasz Zahorski, jednak jego uderzenie z problemami, ale jednak wyłapał Gerard Bieszczad.

54'

Druga zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuścił Krzysztof Wołkowicz, a w jego miejsce pojawił się Tomasz Zahorski.

52'

Na początku drugiej części gry oglądamy typową 1. ligową rąbankę, którą ciężko się ogląda, ale nie odchodźcie jeszcze od monitorów, bo w powietrzu można już powoli wyczuwać grad bramek!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania w Katowicach, oby nieco bardziej emocjonującą.

46'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu nastąpiła już w przerwie. W drużynie gospodarzy Povilas Leimonas zastąpił Sławomira Dudę.

19:59

Obie jedenastki pojawiają się już na murawie stadionu miejskiego w Katowicach. Za moment zaczynamy drugą połowę spotkania 28. kolejki 1. ligi!

46'

Koniec pierwszej połowy meczu w Katowicach. Bytovia prowadzi z GKS-em 1:0 po bramce Janusza Surdykowskiego, która padła przed momentem. To zdarzenie było chyba jedynym godnym odnotowania w pierwszej części gry.

45'

Obrońca GKS-u będąc ostatnim zawodnikiem przed Mateuszem Kuchtą dograł do rywala, piłka od razu powędrowała do Janusza Surdykowskiego, który tylko się obrócił i skrzętnie wykorzystał koszmarny błąd obrony GieKSy!

45'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Janusz Surdykowski daje prowadzenie Bytovii po kompromitacyjnym zagraniu obrony GKS-u!

40'

Już niewiele zostało do zakończenia pierwszej części spotkania i wcale nie widać, żeby którejś z drużyn zależało na czymś więcej niż zdobyciu jednego punktu w tym spotkaniu.

35'

Na początku spotkanie było nieco bardziej żywe niż w ostatnich minutach, teraz oba zespoły nieco ostudzili swoje zapędy i chwilowo spotkanie przy Bukowej jest nudne jak kolejne odcinki "Mody na sukces".

29'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany nią zawodnik Bytovii Bytów - Michał Rzuchowski.

26'

Sławomir Duda pokusił się teraz o strzał z dalszej odległości, jednak bardzo pewnie interweniował w tej sytuacji Gerard Bieszczad.

23'

Grzegorz Goncerz wpadł teraz w pole karne gości, ale snajper GKS-u w ostatniej chwili źle wypuścił sobie piłkę przez co obrońcy Bytovii mogli skutecznie interweniować.

18'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska Alana Czerwińskiego, które strzałem głową zamknał Krzysztof Wołkowicz, jednak zawodnik GieKSy uderzył zbyt lekko i Gerard Bieszczad mógł pewnie interweniować.

15'

Wreszcie Katowiczanom udało się stworzyć zagrożenie pod bramką gości. Po rzucie rożnym do piłki dopadł Maciej Bębenek, jednak jego uderzenie zostało zablokowane przez defensorów Bytovii.

11'

Bytovia zdecydowanie przejęła inicjatywę w tych pierwszych minutach spotkania, jednak jak na razie nie są w stanie zdobyć bramki.

10'

Ależ była okazja dla Bytovii na zdobycie gola! Lewą stroną popędził Jakub Serafin, zagrał płasko w pole karne GieKSy, gdzie minęło się czterech piłkarzy, dopiero do piłki dopadł Michał Rzuchowski, który jednak fatalnie skiksował i nie trafił w bramkę w bardzo łatwej sytuacji.

8'

Pierwszy rzut rożny dla Bytovii mógł przynieść bramkę. Głową uderzał Krzysztof Bąk, ale zrobił to niecelnie.

5'

Krzysztof Wołkowicz uderzył na bramkę Bytovii, ta odbiła się od muru, bramkarz gości nie zdołał jej wyłapać i całe zagrożenie musieli oddalić obrońcy.

3'

Pierwszy faul na połowie gości i od razu szansa dla GieKSy na zdobycie bramki, bo stały fragment gry rozgrywany będzie tuż przed polem karnym Bytovii.

18:58

Pierwszy gwizdek sędziego Piotra Idzika! Otwieramy 28. kolejkę 1. ligi!

18:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Katowicach, za moment początek konfrontacji pomiędzy GKS-em i Bytovią!

18:52

Ławka rezerwowych GKS-u: Dobroliński (Br.), Flis, Szołtys, Zahorski, Leimonas, Kochański, Iwan.

18:50

Ławka rezerwowych Bytovii: Oszmaniec (Br.), Formela, Jakóbowski, Jasiński, Kichowicz, Kryszak, Wojach.

18:41

GieKSa zajmuje obecnie szóste miejsce. Bytovia jest ósma, ale ciągle niepewna utrzymania. Ma tylko siedem punktów przewagi nad strefą spadkową. To mało, a jeszcze parę kolejek do rozegrania.

18:38

Miedź Legnica - GKS Katowice 1:1 Korzystając z czasu odsyłamy was jeszcze do zapowiedzi spotkania. Przeczytacie ją w tym miejscu.

18:37

Za nieco ponad 20 minut pierwszy gwizdek w meczu. Znamy już wyjściowe składy obu drużyn.