2 : 4
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
1. połowa1 : 3
94'

Michał Kojder pięknym strzałem z dystansu zakończył spotkanie. MKS przegrał z Sandecją 2:4!

92'

GOOOOL! MICHAŁ KOJDER!

90'

Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

To końca spotkania pozostało tylko kilkadziesiąt sekund, MKS nie stworzył od dłuższej chwili żadnej dobrej akcji.

85'

Sebastian Szczepański uderzał z rzutu wolnego, Oskar Pogorzelec pewnie wyłapał futbolówkę.

82'

Ostatnia zmiana także w Sandecji, Wojciech Trochim opuścił boisko, zastąpił go Adrian Danek.

81'

Ostatnia zmiana w szeregach MKS, za Macieja Kowalczyka pojawił się Kamil Kuczak.

80'

Grzegorz Baran został ukarany żółtą kartką.

80'

Maciej Kowalczyk został sfaulowany przed polem karnym, MKS będzie miał rzut wolny.

78'

Zmiana w Sandecji, Sebastian Szczepański pojawił się w miejsce Arkadiusza Aleksandra.

74'

MKS Kluczbork nie ma już praktycznie żadnych szans na odrobienie strat. Błędy, jakie gospodarze popełniają dziś w defensywie wołają o pomstę do nieba.

71'

Fatalnie spisują się defensorzy z Kluczborka. Po błędzie gospodarzy w sytuacji sam na sam z Oskarem Pogorzelcem znalazł się Przemysław Szarek i podwyższył wynik na 4:1 dla Sandecji.

70'

GOOOL! PRZEMYSŁAW SZAREK!

69'

Kolejna zmiana, Piotr Kasperkiewicz wszedł za Kamila Nitkiewicza.

68'

Pierwsza zmiana w MKS, Michał Kojder wszedł w miejsce Piotra Madejskiego.

67'

Teraz częściej przy piłce utrzymują się goście z Nowego Sącza. Gospodarze próbują strzelić gola kontaktowego, ale na razie im to nie wychodzi.

65'

Jeśli Sandecja wygra dzisiejsze spotkanie, w ligowej tabeli awansuje na 9. miejsce.

61'

Nieudana próba dośrodkowania z rzutu wolnego jednego z graczy MKS, goście nie mieli problemu z oddaleniem futbolówki z okolic własnej bramki.

60'

Marcin Nowacki został sfaulowany, MKS będzie miał rzut wolny.

57'

Piotr Kasperkiewicz został ukarany żółtą kartką.

56'

Adam Orłowicz wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny, zagrał piłkę z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur.

55'

Bardzo niedokładne zagrania Adama Orłowicza, dobrze w tej sytuacji zachował się Paweł Gierak, który naprawił błąd kolegi.

53'

Spokojniejszy okres spotkania, gra od kilku minut toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

50'

To mógł być gol dla Sandecji, ale piłka po strzale Kamila Słabego trafiła w poprzeczkę!

48'

Gospodarze spotkania ruszyli do ataku, ale jak na razie goście skutecznie się bronią.

47'

Zmiana w Sandecji, w miejsce Bartłomieja Kasprzaka pojawił się Filip Piszczek.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy MKS Kluczbork przegrywa z Sandecją Nowy Sącz 1:3.

45'

Sędzia dolicza minutę.

44'

Bartłomiej Kasprzak został ukarany żółtą kartką.

41'

Piotr Madejski miał dużo miejsca na oddanie strzału, koniec końców piłka po jego uderzeniu trafiła w jednego z graczy Sandecji.

40'

Gospodarze spotkania jak powietrza potrzebują punktów. Na ten moment plasują się na 16. miejscu w tabeli, gwarantującym spadem do 2. ligi.

38'

Kolejny rzut rożny dla MKS, do narożnika boiska znów podchodzi Rafał Niziołek, do piłki najwyżej wyskoczył Piotr Kasperkiewicz, oddał strzał, ale obronił Łukasz Radliński!

35'

Łukasz Ganowicz sfaulował Wojciecha Trochima. Goście będą mieli rzut wolny.

33'

Rzut rożny dla MKS, Rafał Niziołek dośrodkowywał, ale nie gospodarzom nie udało się stworzyć żadnej składnej akcji.

32'

Maciej Małkowski zdołał przebiec sam niemal przez całe boisko i swoją akcję zakończyć strzałem. Uderzenie napastnika Sandecji tym razem zatrzymał Oskar Pogorzelec.

31'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłkę piąstkował Łukasz Radliński.

30'

Łukasz Uszalewski wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

28'

Fatalnie spisuje się w ostatnich minutach MKS Kluczbork. Łukasz Ganowicz widząc nacisk ze strony rywali, nie wybił piłki, tylko podał ją do Oskara Pogorzelca. Do piłki zdołał dopaść Wojciech Trochim, który po raz drugi w tym spotkaniu zdołał pokonać golkipera gospodarzy.

27'

GOOOL! WOJCIECH TROCHIM!

24'

Piotr Madejski przedarł się przez defensywę gości i odegrał piłkę do Michał Szewczyk. Z tej akcji gospodarzom nic jednak nie wyszło.

22'

Ależ emocje na boisku! MKS prowadził, ale w kilka minut roztrwonił to, na co zapracował na początku spotkania! Arkadiusz Aleksander upadł w starciu z Łukaszem Ganowiczem i sędzia bez wahania odgwizdał rzut karny, którego poszkodowany zamienił na gola. Wcześniej po błędzie defensywy gospodarzy na listę strzelców wpisał się Wojciech Trochim.

21'

Arkadiusz Aleksander pewnie strzela z karnego!

21'

RZUT KARNY DLA SANDECJI!

20'

Fatalny błąd defensywy MKS wykorzystali goście z Sandecji! Paweł Gierak zagrał do swojego bramkarza, Oskara Pogorzelca, który pogubił się i podał futbolówkę prosto pod nogi Wojciecha Trochima. Ten oddał strzał na pustą bramkę i doprowadził do wyrównania!

19'

18'

Maciej Kowalczyk bardzo dobrze zagrał do Piotra Madejskiego, ale to podanie zdołał przerwać Witalij Bierezowskij.

15'

Trochę nerwowości wdarło się teraz w poczynania defensywy MKS. Paweł Gierak i jego koledzy nieco pogubili się w swych poczynaniach, jednak zdołali uspokoić grę.

13'

Arkadiusz Aleksander znalazł się w sytuacji sam na sam z Oskarem Pogorzelcem, ale sędzia odgwizdał w tej sytuacji spalonego.

12'

Maciej Kowalczyk został złapany na spalonym.

11'

Sandecja ruszyła do ataku i jest wyraźnie podrażniona stratą gola. Przed chwilą na bramkę MKS uderzał Arkadiusz Aleksander, ale bardzo niecelnie.

9'

Rzut wolny dla Sandecji, piłkę uderzał Maciej Małkowski, ale jeden z graczy gości wybił futbolówkę. Oskar Pogorzelec rozpocznie od własnej bramki.

8'

MKS Kluczbork obejmuje prowadzenie! Rafał Niziołek świetnie zagrywał piłkę z rzutu wolnego, do piłki najwyżej wyskoczył Łukasz Ganowicz i pewnym strzałem głową pokonał golkipera Sandecj!

7'

GOOOL! ŁUKASZ GANOWICZ!

4'

Świetna okazja Sandecji! Maciej Małkowski świetnie wypatrzył Wojciecha Trochima i odegrał futbolówkę w jego kierunku. W tej sytuacji wspaniałą interwencją popisał się Oskar Pogorzelec, który uchronił swoją drużynę przed stratą gola.

3'

Łukasz Uszalewski nieprzepisowo zatrzymywał Arkadiusza Aleksandra. Sandecja będzie miała rzut wolny.

2'

Ganowicz dośrodkowywał w kierunku Szewczyka, ten nie zdołał jednak dopaść do piłki i grę wznowił golkiper Sandecji.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

15:38

Rezerwowi Sandecji: Mateusz Bartków, Michał Gliwa, Dawid Janyczk, Szymon Kuźma, Adrian Danek, Sebastian Szczepański, Filip Piszczek.

15:37

Rezerwowi MKS Kluczbork: Grzegorz Wnuk, Piotr Giel, Radosław Kursa, Kamil Nitkiewicz, Michał Kojder, Kamil Kuczak, Bartosz Brodziński.

15:23

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: MKS Kluczbork - Sandecja LIVE! Beniaminek walczy o utrzymanie

15:18

Serdecznie witamy i zapraszamy na tekstową relację NA ŻYWO z meczu MKS Kluczbork - Sandecja Nowy Sącz!