Rybicki ściął do środka i uderzył z 12. metra w krótki róg, ale dobrze w bramce spisuje się Lenarcik.

Demianiuk zmienia Gierszewskiego..

66'

Wrzesiński z 12. metra minimalnie się pomylił!

66'

Rybicki zakończył atak gospodarzy strzałem minimalnie nad poprzeczką bramki Lenarcika!

61'

Kontra gospodarzy zakończyła się próbą Dmowskiego, który został zablokowany.

59'

Chyła wywalczył korner dla Pogoni.

58'

Siedlczanie zablokowali teraz dwa strzały przyjezdnych.

57'

Zakotłowało się pod bramka Lenarcika, ale w decydującej fazie Augustyniak nie trafił w piłkę!

55'

Dmowski zastępuje Paczkowskiego.

53'

Dzisiejsze zawody obserwuje 1632 widzów.

51'

Zapalac za faul na Wrzesińskim został upomniany.

51'

Spokojne tempo początkowych minut po przerwie.

50'

Stanisławski wygrał siłowy pojedynek z Żytką, ale fatalnie przestrzelił.

47'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

46'

Gramy!

18:58

Wracamy do Siedlec. Za kilka minut początek drugiej odsłony.

45'

KONIEC! Do przerwy bez bramek!

45'

Paczkowski ukarany kartką.

44'

Krótko rozegrany rzut rożny przez dwójkę Rybicki-Wrzesiński. Po dwóch podaniach na strzał zdecydował się ten pierwszy, ale został przyblokowany.

42'

Rachwał zagrał miękko w szesnastkę, a tam Michalski po uderzeniu głową był bliski trafienia do siatki!

38'

Czech musiał opuścić murawę z powodu kontuzji.

37'

Augustyniak wywalczył korner.

37'

Szymorek zmienia Cvernę.

36'

Rybicki nikogo nie znalazł dośrodkowaniem z prawej strony boiska.

35'

Oba zespoły grają dosyć kiepsko. Wynik, niestety to odzwierciedla.

33'

Rybicki mocno uderzył z 25. metrów, a w bramce dobrze interweniuje Lenarcik.

29'

Chyła został ukarany żółtą kartką.

29'

Zapalac rozpoczął kontrę gości. Następnie Czech zacentrował w szesnastkę, a dosyć lekki strzał głową oddał Stanisławski.

24'

Przeciągnięte dośrodkowanie Augustyniaka. Mecz bez 100% szansy strzeleckiej jak na razie.

23'

Bełchatowscy kibice są już na sektorze gości.

22'

Były snajper Radomiaka wraca na murawę.

20'

Przerwa w grze, na murawie leży Stanisławski.

17'

Gołębeiwski zgrał piłkę do Rybickiego, a ten z 13. metra uderzył prawą nogą. Pierwszy celny strzał w dzisiejszym meczu.

15'

Gołębiewski na 3. metrze chciał wystawić piłkę do Wrzesińskiego, ale został przyblokowany.

14'

Gierszewski ukarany kartką.

12'

Zapalac uderzył nad bramką, a na stadion przyjechał autokar z kibicami GKS-u.

11'

Jeden z przyjezdnych został sfaulowany na 25. metrze. Będzie groźnie.

10'

Paczkowski zagrał prostopadle do Gołębiewskiego, ale zrobił to za mocno i futbolówka ląduje w rękawicach Lenarcika.

10'

Wroński rozpoczął kontrę gości i szybko stracił piłkę, ale arbiter dopatrzył się przewinienia.

9'

Czekamy na pierwszy, celny strzał. Jak na razie sporo walki na boisku.

7'

Siedlczanie graja dziś w biało-niebieskich kompletach, a goście w zielono-czarnych.

4'

Chyła blokuje dobre uderzenie Wrońskiego z wysokości linii pola karnego!

4'

Jonkisz zablokowany na 15. metrze.

3'

Lenarcik pewnie wyłapuje dośrodkowanie.

3'

Mocna centra Augustyniaka, a jeden z defensorów GKS-u wybija piłkę na korner.

1'

Ostre starcie Wrońskiego z Gołębiewskim.

18:01

Od środka zaczynają gospodarze! GRAMY! GRAMY!

17:59

Cezary Demianiuk został uhonorowany nagrodą za najlepszego piłkarza Pogoni w poprzednim sezonie.

17:59

Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

17:55

Zawody poprowadzi dziś na co dzień gwiżdżący w Ekstraklasie Mariusz Złotek.

17:51

ławka rezerwowych gospodarzy: Frąckowiak, Wójcik, Bodziony, Dmowski, Dybiec, Świerblewski, Krawczyk

17:50

ławka rezerwowych gości: Krakowiak, Demianiuk, Papikyan, Ploj, Szymorek, Maciejewski, Flaszka

17:49

Trener bełchatowian zaszokował wyjściową jedenastką.

17:44

W Siedlcach dziś pochmurno i dosyć zimno, jak na końcówkę kwietnia.

17:38

Pogoń ma na swoim koncie 31 punktów (15. miejsce), bełchatowianie natomiast zgromadzili trzy oczka więcej (12. miejsce).

17:27

Absencja opiekuna Pogoni potrwa trzy mecze, w których to Bartosz Tarachulski poprowadzi biało-niebieskich.

17:26

Przypomnijmy, że dzisiejsze zawody z wysokości trybun obejrzy trener Marcin Sasal. Został on w czwartek ukarany przez Komisję Dyscyplinarną PZPN.

17:20

Na jesieni oba zespoły podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie w Bełchatowie.

17:03

Witamy serdecznie z Siedlec! O godz. 18 rozpocznie się mecz 28. kolejki 1. ligi, w którym miejscowa Pogoń podejmie GKS Bełchatów!