Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
0 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
93'

Koniec meczu! Arka Gdynia pokonuje po golu Dariusza Formelli ekipę z Nowego Sącza. Kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

93'

Podwójna okazja Sandecji, najpierw Aleksandrowi zabrakło kilku kroków by dość do piłki, po czym Kasprzak wślizgiem starał się o uderzenie na bramkę.

92'

Gra na czas Konrada Jałochy, za co ogląda kartkę!

194'

Szczepański, z rzutu wolnego z 18. metra ponad bramką!

90'

3 minuty doliczone!

90'

Żółta kartka dla Kakoko po faulu na Małkowskim przed polem karnym!

88'

A Tadeusza Sochę żegnamy po ostrym faulu i drugim "żółtku"!

87'

Kontratak Arki po rzucie rożnym Sandecji, rajd Siemaszki pod pole karne, strzał... szkoda gadać...

85'

Ostry faul Sochy w środku pola, obrońca Arki ogląda kartonik!

84'

Baraaaaaaan! Zza pola karnego strzał po ziemi sprawił wiele kłopotów Jałosze, ciekawe, co by było, gdyby zamiast sparowania piłki wpuścił ją do bramki!

78'

Małkowski dośrodkowuje z rzutu rożnego, do piłki niewiele brakowało, by dopadł Szarek, zmarnowana okazja, i to jak!

76'

Ostatnia zmiana w Arce, za Marcusa wchodzi Bożok!

75'

Seria rzutów rożnych na połowie Arki, jednak każdy z nich nie miał tego czegoś, celnego strzału na bramkę.

73'

Szczepański i jego rajd lewą stroną kończy się strzałem w okienko, piłkę paruje w swoje prawo Jałocha!

72'

Ostatnia zmiana gospodarzy, Kuźma wchodzi za Piszczka

69'

Szczepański szukał płaskim podaniem Kasprzaka, jednak piłkę przejmują "Arkowcy"!

64'

.... a w Sandecji za Dudzica wchodzi Szczepański!

64'

Druga zmiana w Arce, za Sangoya wchodzi Siemaszko...

60'

Małkowski z rzutu wolnego, głową dopada piłkę Piszczek, piłka prosto w ręce Jałochy!

59'

Z lewej strony dośrodkowuje Małkowski, piłkę wybija w polu karnym daleko jeden z obrońców głową!

56'

Filip Piszczek wykonał rajd lewą stroną, jednak pod koniec wykonał niepotrzebny faul w polu karnym!

53'

Pierwsza zmiana w Sandecji, Aleksander wchodzi za Trochima!

51'

Trochim! Po rajdzie Kasprzaka prawą stroną dostaje podanie po ziemi, piłka odbija się od obrońcy, ależ okazja!

49'

Trochim w polu karnym szuka kolegi piętką, piłka leci obok bramki!

46'

Od środka Arka wznawia grę, wracamy do podróży!

45'

Przed startem II połowy zmiana, Kakoko wchodzi za Nalepę!

47'

Mirosław Górecki kończy I połowę, do tej pory Arka prowadzi jedną bramką z Sandecją, widzimy się po przerwie!

46'

1 minuta doliczonego czasu!

45'

Dudzic! Po podaniu od Małkowskiego strzela z lewej strony, wysoooooooko ponad bramką!

42'

Małkowski no - look passem w pole karne do PIszczka, piłkę wybija jeden z defensorów Arki, mamy rzut rożny!

36'

Trochim z rzutu wolnego w pole karne, tam głową strzela Cseh, piłka kozłuje i wpada w ręce Jałochy!

33'

Szarek szukał dośrodkowania ze środka pola, piłkę łapie Jałocha!

31'

Małkowski dośrodkowuje z lewego skrzydło, zbyt głęboko i zbyt płasko, by mógł przechwycić ją ktokolwiek z kolegów!

30'

Trochim zagrywa z lewej strony w pole karne, do piłki nie zdążył dojść Dudzic, Jałocha pewnie interweniuje!

27'

Warcholak z lewej strony w pole karne, Radliński pewnie łapie!

24'

Słaby w polu karnym szuka podania do środka, jednak za lekko, by w jakikolwiek sposób zaskoczyć "Arkowców"!

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dariusz Formella wykorzystuje idealne podanie w pole karne z prawej strony, a to po błędzie Martina Cseha, Arka prowadzi!

21'

Grzegorz Baran dostaje "żółtko" za faul w środku pola na Marcusie!

18'

Małkowski! Strzał z 20 metrów z prawej strony po podaniu od Trochima, Jałocha pewnie chwyta piłkę!

17'

Małkowski z lewego skrzydła w pole karne, tam Alan dopada do piłki i wybija ją na rzut rożny!

16'

Okazja Arki, Szwoch z lewej strony dośrodkowuje w pole karne, piłka przelatuje na przeciwne skrzydło, tam Socha z woleja próbował strzału, jednak piłkę zablokował jeden z sądeckich defensorów!

13'

Ależ okazja! Piszczek pędzi lewą stroną, strzela przed polem karnym, piłkę przed siebie paruje Jałocha, po czym do futbolówki mógł dopaść Dudzic, zabrakło centymetrów!

12'

Jak do tej pory mamy mecz walki, z lekką przewagą gospodarzy, jednak piłka głównie znajduje się w środku pola.

7'

Sangoy! Świetny strzał z rzutu wolnego, Radliński paruje piłkę na rzut rożny!

6'

Piszczek fauluje na 25. metrze Nalepę, sztab medyczny podchodzi do gracza Arki!

4'

Warcholak z prawej strony dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne, tam chaos i, chyba, dotknięcie piłki ręką przez jednego z zawodników!

2'

Pierwsza okazja, Szarek dośrodkowuje z prawej strony, jednak Piszczek prosto w ręce Jałochy!

1'

Od środka grę zaczynają gospodarze, grający od lewej do prawej, sędzia Górecki gwiżdże i startujemy!

20:27

Gracze obu drużyn w asyście Mirosława Góreckiego i reszty ekipy sędziowskiej wchodzą na plac gry, nasz autobus powoli rusza! Wejście doprawdy efektowne!

20:13

Jeszcze tylko 15 minut do startu spotkania, dlatego proszę zasiąść na swoich miejscach, bowiem zaczynamy za moment podróż do emocji z 1. Ligą!

20:04

Jeszcze przed startem tego meczu, zapraszam do zapoznania się z naszą zapowiedzią.

19:57

Rezerwowi:

Sandecja: Michał Gliwa, Mateusz Bartków, Adrian Danek, Szymon Kuźma, Matej Nather, Sebastian Szczepański, Arkadiusz Aleksander

Arka: Jakub Miszczuk, Miroslav Bożok, Yannick Kakoko, Rafał Siemaszko, Przemysław Stolc, Grzegorz Tomasiewicz, Rashid Yussuf

19:40

Pierwsi kibice już gromadzą się na trybunach stadionu, gracze powoli udają się na rozgrzewkę. Składy obu zespołów za kilka minut!